Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: VIPER II: Venom - 29-30.08.2015  (Прочетена 5722 пъти)

Пандата

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 184
    • Профил
Re: VIPER II: Venom - 29-30.08.2015
« Отговор #25 -: август 31, 2015, 09:48:36 am »

Страшна игра се получи!
Голям поклон на организаторите, за всичките усилия положени по сценарий, инвентар, цялостна организация, незабелязано чистене на бъгове.
Евала на всички присъствали и играли, за готината игра, феърплея и изключителното изкарване!
Евала и на мацката с АТВ-то - Много вкарват във филма подобни превозни средства по терена.  :10x :9:0
Активен

SHOOTER

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 358
    • Профил
« Отговор #26 -: август 31, 2015, 11:05:08 am »

Евала! Евала на всички участници и организатори!
Получи се екстра, като за подобни мащаби и организация!
Приятно изморен съм :)

Отново благодаря на всички присъстващи на Viper 2 Venom!!!

Бих искал да напиша кратък преразказ за нашето виждане за играта, но просто нямам физическото време за сега :(

Поздрави,
SHOOTER
Активен
BAD COMPANY

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #27 -: август 31, 2015, 12:02:10 pm »

Здравейте на всички.

Първо огромно благодаря на всички организатори за играта. Това беше най- хубавата и интересна игра, на която съм бил в България. Благодаря за огромните усилия и средстава, неизчерпаемата енергия, които хвърлихте преди, по време, че и след играта. Поклон! Чакам с нетърпение следващата ;-)

Към всички участници - благодаря на всички за страхотния феърплей! Нямаше непреодолими проблеми и всички имаха желание за игра. Страхотен противник, перфектна армия.

Към цялата армия: за мен беше истинско удоволствие и чест да Ви предвождам. Нямаше неизпълними мисии за вас, сякаш нямаш жега и неудобства. Справихте се със всичко което ви беше поставено като задача, че дори и със неща които не бяха :-D
Към всички командири на отбори - на вас армията дължи успеха си.

Rogue Warrior. Перфектна стиковка. Благодаря ви че бяхте винаги там където трябва, истински магнит за престрелки. Винаги ми беше спокойно като тръгнете на някъде, защото беше ясно че ще се справите. Благодаря ви и за вложените лични средства, и осигуряването на ингейм превозно средство- беше от страхотна полза, както в самата игра, така и преди и след нея, всички сме ви задължени за това. Страхо - перфектно командване, стегнато и адекватно, Буга- радист номер едно. Петицата която изпълняваше мисии до 4 сутринта - идваше ми да ви разцелувам като се прибрахте.

Орловци - изградили сте страхотен отбор. Комуникацията с командира винаги беше изключително лесна, нямаше нужда от обяснения, само излагане на задачата и веднага бяхте готови. Евала момчета. Като хванехте позиция, нищо не можеше да ви мръдне оттам. Благодаря и че жертвахте мисията си през ноща, за да се върнете да ни помогнете при нападението на базата.

Лоша рота. Благодарение на вас се разхождах спокойно из базата, докато ме пазехте. Докато ви слушах как атакувахте базата на противника през ноща, подскачах от кеф като малко дете. Благодаря ви и за това че останахте до сутринта да пазите базата за да могат част от хората да си починат - истински машини.

10 Gru - първи добив и то с половин екип. Поклон, господа. Когато съобщихте през ноща че все още държите лабораторията и то след толкова интензивен бой, направо ми падна ченето. За мен беше чест да се бия редом  с вас при последния опит да пробием до точката на изтегляне.

Към всички свободни играчи, не мога да ви нарека безотборни защото си бяха перфектни отборни играчи. Благодаря ви че запълвахте дупките и правехте всичко което се налагаше. Страхотни сте. Поздравления на екипа, който рано рано сутринта, отиде да прибере оборудването, необходимо да разминираме базата и пуснем джиповете.

Има още толкова много хора на които трябва да благодаря за изживяването, но още не съм се събудил напълно, така че се извинявам на тези които пропускам.

Огромно благодаря на всички за това изживяване.
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
« Отговор #28 -: август 31, 2015, 15:22:24 pm »

Благодаря на организаторите за колосалния положен труд! Преди и по време на играта. Вече трета игра има развитие в много хубава посока. Откъм организация, сценарий, инвентар и т.н. Благодаря и на участниците, играта се прави от всички. Лично мое мнение е, че тази година и отношението на играчите, като цяло, към играта беше по-сериозно, което е супер.

Инвентарът изисква отделна похвала. Супер готини бяха Остендорфите. И специални благодарности на мацката (по прякор "мацка" :) ) с АТВ-то, много готина екстра.

I would also like to thank our foreign friends for coming all the way over here - Easy Company, BiG1, HACT and ASK Slavonija, thank you, благодаря, спасибо, yıtabup, ευχαριστώ, Hvala vam! :) I hope to see all of you next year as well!

И накрая искам да споделя нещо съвсем лично - последните месеци нямах време за нищо, бачках нон-стоп, в т.ч. и събота, и неделя. Седях си цяло лято в тъпата София. Единственото забавно нещо, което се очертаваше, беше тази игра. И съответно очакванията ми бяха много високи. И може би твърде високи, си помислих....е, не бяха, оправдаха се напълно! Огромни благодарности към всички участващи и организатори, че ми позволиха да се изкефя толкова много, с нетърпение очаквам следващата игра от поредицата! :)
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 483
    • Профил
« Отговор #29 -: август 31, 2015, 16:26:06 pm »

Цитат
И специални благодарности на мацката (по прякор "мацка" :) ) с АТВ-то, много готина екстра.

Ти поне я наричаш "мацка",че Хавока тръгна да и вика на "батка"... ;D ;D
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #30 -: август 31, 2015, 17:58:25 pm »

Цитат
И специални благодарности на мацката (по прякор "мацка" :) ) с АТВ-то, много готина екстра.

Ти поне я наричаш "мацка",че Хавока тръгна да и вика на "батка"... ;D ;D
Пак по-добре, че не ѝ е казал "ей, чшшш, алооо". :D
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Havoc

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 365
    • Профил
« Отговор #31 -: август 31, 2015, 20:36:52 pm »

Каска пак не си разбрал.. Заменяш  "м" с "б" - бацка
Активен
"Vintage Operator"

"SI VIS PACEM PARABELLUM"
                                   T.V.U

ХАН

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
    • Профил
« Отговор #32 -: август 31, 2015, 20:39:16 pm »

Привет на всички.
Играта беше чудесна.На организаторите големи благодарности за огромният положен от тях труд и скъсаните им нерви за да могат да превърнат проекта в реалност. :9:0 :9:0 :9:0

Активен
Добрият стрелец се прицелва преди всичко в себе си.

topuhoto

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #33 -: август 31, 2015, 20:49:35 pm »

Първата голяма игра за мен.
Все още немога да намеря точните думи да опиша преживяното....
Уникална организация,уникални хора,вълнуващи мисий и толкова много емоций....особенно през ноща !
Благодаря на всички от екип Алфа,за съветите и насоките,който ми даваха през цялото време.
С една дума поклон пред всички от Еърсофт България !
 :10x
Активен
stay low move fast shoot first die last one shot one kill no luck pure skill

ANGEL PETROFF

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
    • Профил
« Отговор #34 -: август 31, 2015, 21:32:34 pm »

Гръцкия отбор защо си тръгна ?
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #35 -: август 31, 2015, 21:55:41 pm »

Изчерпателен отзив от играта. :)
Активен

J.Naydenov

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 293
    • Профил
« Отговор #36 -: август 31, 2015, 22:28:59 pm »

Огромен поклон пред ТВУ за играта, нечовешки усилия положиха момчетата за нашето забавление.ЕВАЛАТА че ви има.
Относно личното ми преживяване няма такъв смях и филмиращи моменти изкарах невероятно.Благодаря на всички участници, направихте уикенда ми незабравим.(вече си спя с оранжевата жилетка) :grove
Активен
The Night is Dark and Full of Horrible Hyenas.

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #37 -: август 31, 2015, 22:34:01 pm »

Не четеш ли новини? При тях е криза и са имали пари само за един ден игра!

П.П. Наистина ли това беше най- важния въпрос от играта?!?!
Активен

J.Naydenov

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 293
    • Профил
« Отговор #38 -: август 31, 2015, 22:39:54 pm »

До колкото е важно, човек от отбора им имаше проблем и аз лично мн им се изкефим като един истински отбор без никакво мрънкане си събраха багажа и обратно в кризата. :4:5
Активен
The Night is Dark and Full of Horrible Hyenas.

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #39 -: август 31, 2015, 22:49:07 pm »

До колкото е важно, човек от отбора им имаше проблем и аз лично мн им се изкефим като един истински отбор без никакво мрънкане си събраха багажа и обратно в кризата. :4:5

Точно в това е въпроса- не е важно. Хората са решили и са си тръгнали. Не е наша работа да коментираме причините за това. И аз като чух че си тръгват всички и защо: казах евала, подкрепят си съотборника. Но никой не може да им държи сметка защо, кога и как са си тръгнали. Всички сме се събрали да си правим кефа.
Активен

Хикса

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 818
    • Профил
« Отговор #40 -: септември 01, 2015, 08:23:13 am »

И аз си тръгнах в 1 сутринта, но никой не пита защото. А за Гърците питат
Активен
Шумков, Цветан Шумков.             It is good to be the King!                   Кеф цена няма!

Можно вечно смотреть на то, как горти огонь, как течет вода и как тебя пилит твоя жена!

darker

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 383
    • Профил
« Отговор #41 -: септември 01, 2015, 08:38:15 am »

Хикса защо си тръгна?
Активен
T.V.U. Щатен мрънкач/Пиеница

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #42 -: септември 01, 2015, 10:05:28 am »

С една дума поклон пред всички от Еърсофт България !
Да се изясним. Организацията на тази игра няма нищо общо с ЕБ. Играта е организирана от ТВУ, помощ на терен имаше от Еърсофт София.

Цитат
Хикса защо си тръгна?
Щото е било време за оценка на изхода... ако ме разбираш.
Активен

Garga

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
    • Профил
    • Гаргов блог
« Отговор #43 -: септември 01, 2015, 10:39:22 am »

Привет!

Пиша от гледна точка на координатор на фракционните GM-и.
Ще споделя няколко лични наблюдения, а после ще има и официално обръщение от ТВУ.

1) Това беше първата игра, на която съм координатор (или GM изобщо), на която не получих нито едно оплакване за непризнаване от играчи!
2) Това беше първата игра, на която съм координатор (или GM изобщо), на която и от двете фракции бяха заявени 100% желание на личния състав да участва в нощните мисии!
3) Никога до сега не съм получавал толкова крайно положителни отзвуци за нощните действия!
4) Нямаше спад на морала и мотивацията в нито една фракция, което за мен отново е новина!

Лично към себе си имам критични забележки, но както казах те са си лични и за това няма да ви занимавам!

Искам да благодаря на всички, които уважиха нашето мероприятие и присъстваха на него! Заради вас то се получи такова, каквото беше!

Искам да благодаря и на Снайп за отличното ръководене на Армията на Балирия - нито веднъж не се наложи да се обясняваме взаимно и комуникацията течеше безпроблемно (дето се вика с половин дума ;) ). Също така благодаря много и на смелостта на Барни и неговите двама GM (Havoc и Darker) за това, че поеха ръководството на Viking consulting, в един хмммм... деликатен момент. Браво пичове, не сгънахте крак и не се предадохте пред нищо!

За двамата учени от лабораторията думите са дим....

За помощта на терен от хората от Еърсофт София (да, ЕС не ЕБ!!) - поклон и благодарности!

И.... еми ще се видим на Viper 3!!

Поздрави,
Гарга ви рошава
Активен
T.V.U.

"Would you die for this?"

thaddeus

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Профил
« Отговор #44 -: септември 01, 2015, 11:46:40 am »

Играта беше много сериозна. А нощните мисии бяха най-очакваната част за мен. Поздрави на лудите химици, да ни извинят, че ги позастреляхме при нощната атака на лабораторията ;-)

Поздравления за всеки един човек замесен в отганизацята на това събитие! Ако има 2-3 подобни в годината, ще сме много доволни. Разбира се това би станало с общите усилия на всички отбори и играчи!

Още един път, адмирации за всеки един човек замесен в организацията!
Активен
Only the dead have seen the end of war

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #45 -: септември 02, 2015, 11:50:42 am »

Играта беше на супер ниво.

Помислете колко инвестиции,труд и време са вложени в организацията.Като започнем с обхождане на терена,избор на локации,чатове и срещи,поръчка и изработване на инвентара,тестване,транспорт и сглобяване...
 Вижда се,че всеки един от екипа е дал всичко от себе си.

Благодаря на ТВУ,за уникалната игра.Сериозната подготовка винаги рефлектира на играчите и атмосферата.Всички бяха надъхани и позитивни до края.И най-важното -респект и феърплей.

Благодаря на всички от Alpha.Генчо е машина и ни водеше безкомпромисно.Благодаря на Барни и Хавок за командването и положителното настроение,с което ни зареждаха.

Поздрави

Активен