Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Моля за вашето мнение за тази пушка.  (Прочетена 1442 пъти)

Landa

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • Профил

Здравейте,момци.Отскоро се зарибих по аирсофта и без да съм играл,реших да си купя пушкало,защото нямах търпение.Отидох в магазина на аирсофтуориърс,който е на Тодор Александров,където след 3 часов разговор,поръчахме от airsoftshop.cz пушкало на SRC,а именно SR4A1 (CS).След като я поръчаха,забелязах,че точно това пушкало вече го няма в сайта(със сигурност).Предполагам,че са я махнали защото съм поръчал последната бройка,а предния ден я бях гледал в сайта им на посочения линк,който вече е неактивен.Та въпроса ми е какво мислите за тази пушка,тъй като цяла нощ разглеждах този форум и прочетох доста негативни неща за фирмата SRC,които са обаче доста отдавна(2007г.),а и не вярвам момчето в магазина да ме е излъгало.От това което си говорехме,разбрах,че пушката не трябва да е от ЦАМ,и че колелцата в гиърбокса трябжа да са от истински метал.(малко съм разбрал,ама от сърце  ;D ),обаче така и не разбрах,тази пушка дали е от хубав материал,издръжлив ли е гиърбокса и т.н.
Благодаря много на отзовалите се.Ето и какво пише за тази пушка в текстовия файл,който ми пратиха от магазина:

2/ SRC SR4A1 (CS)

http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/404_405/products_id/2053

Изцяло метална карабина, отново от реномирана тайванска фирма SRC. Най-популярни с преинсталирания тунинг на вътрешната механика. Тяло от метал. 1:1 с истинската карабина (съотношение метал - ABS). Недостатък е може би това, че пушката на външен вид е най-стандартна М4А1. Това разбира се подлежи на външен тунинг, а части - хиляди.

Цена за брой - 400 лв.
Активен
Когато добрите не правят нищо,побеждават лошите.

maddrum

• Неактивен Неактивен
    • Профил
Re: Моля за вашето мнение за тази пушка.
« Отговор #1 -: юли 24, 2015, 11:54:39 am »

Щом си си я купил вече, каквато и да е - твоя си е  ::)
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил
« Отговор #2 -: юли 24, 2015, 13:15:27 pm »

Линкът не работи, не знам дали това SR4A1 дали означава "1-во поколение", което си е някаква класификация може би на SRC. По принцип, тези стари мнения мисля, че са именно такива - стари. Моите впечатления от т.нар. "3-то поколение на SRC" (пак казвам, не знам това твоето какво се води), хич не са лоши :
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,7491.0.html
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил
« Отговор #3 -: юли 24, 2015, 13:49:58 pm »

Линкът не работи, не знам дали това SR4A1 дали означава "1-во поколение", което си е някаква класификация може би на SRC. По принцип, тези стари мнения мисля, че са именно такива - стари. Моите впечатления от т.нар. "3-то поколение на SRC" (пак казвам, не знам това твоето какво се води), хич не са лоши :
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,7491.0.html

За генерация 3 говорим ;) с метално тяло и претунигования гиърбокс ;)
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил
« Отговор #4 -: юли 24, 2015, 15:09:59 pm »

Моите впечатления за старите версии 2007-2008 година са, че бяха доста проблемни. От друга страна новите версии са с отлично качество, и всичко написано в ревюто важи и към момента.
Сервизирал съм и една G36 на SRC, отлично качество също..........

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Landa

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: юли 24, 2015, 19:42:55 pm »

Благодаря за отговорите момци,определено ме успокоихте. :) Живи и здрави.  :10x
Активен
Когато добрите не правят нищо,побеждават лошите.