Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Sotis BG LTD / Сервиз & Тунинг & Профилактика  (Прочетена 1422 пъти)

sotis

• sotis.bg
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108
    • Профил

Здравейте колеги и приятели,
Пускам тази тема, за да бъде по-достъпна за всички Вас дейността на Sotis BG LTD в сервизната дейност на AEG-та.
Ако имате допълнителни въпроси или предложения, можете да се свържете с мен на координатите изписани в края на темата.

Цени на сервизни услуги:

1. Отваряне на Гиърбокс – 20.00 лв.

2. Пълна профилактика Гиърбокс на AEG – 40.00 лв.
     Услугата включва:
     Отваряне на гиърбокс, ревизия, почистване и смазване със смазки за колела; цилиндрови групи ( смазки предназначени за всеки детайл описан по-горе ) и т.н. Почистване и подобряване на контактната група, като се обработва със специални материали за целта. Решимване. Почистване и преглед на Хоп Ъп и цев.

3. Почистване на Хоп Ъп камера, гума и цев – 10.00 лв.

4. Смяна на Хоп Ъп гумичка – 5.00 лв.

5. Подмяна на контактна група и изграждане на нови кабели ( !посребрени кабели и подсилени ядра на контактните групи! ) – 12.00 лв. Цената не включва отварянето на гиърбокса и частите!

6. Подмяна на мотор без отваряне на гиърбокс – 6.00 лв.
    За реплики, при които се налага отваряне на гиърбокс за смяна на мотор – 20.00 лв.

7. Изграждане на преходници от малка „Тамия“ към „Т“ конектор ( мъжки – женски ) 12.50 лв.

8. Смяна на конектор на AEG – 6.00 лв. Цената е без конектора!

9. Смяна на комплект колела на AEG – 30.00 лв.
    Отваряне на гиърбокс.
    Смяна на колелата, смазване с подходяща смазка и шимване.
    Цената не включва частите!

Sotis BG LTD разполага с широка гама от части и аксесоари за вашите нужди. Цялата гама можете да видите, като посетите нашият интернет магазин WWW.SOTISBG.COM.

Sotis BG LTD си запазва правото да откаже сервиз или тунинг. Това е свързано с факта, че историята познава случаи, в които клиента желае да се направи „тунинг“ или замени част, която в случая няма да издържи на останалата конфигурация на AEG-то.

Сервизът предлага и обслужване, тунинг и поддръжка и на Systema AEG-та.
За момента не разполагаме с части и аксесоари за Systema.

Можете да се свържете с мен на изписаните координати по-долу:

GSM: 0885 077 466 или 0879 201 665
E-mail: viktor.snikolov@abv.bg или v.nikolov@sotisbg.com.

Facebook:
https://www.facebook.com/viktor.nikolov.946179

Дейността на сервиза ще се разширява спрямо вашето търсене и нужди.

Препоръчително е, след уведомяване за приключен ремонт или тунинг, клиента да си вземе репликата до 5 работни дни!

Задължително е, когато оставяте пушка за ремонт или тунинг, да я оставяте с батерия и пълнител!

Адрес на Магазина и Сервиза:
София
Бл. 261 партер,
ж. к. Люлин II,
Бул. Добринова Скала,
1336, София

Поздрави,
Виктор / SHOOTER
Sotis BG LTD
« Последна редакция: септември 16, 2015, 15:31:54 pm от sotis »
Активен
Контакти:
v.nikolov@sotisbg.com
viktor.snikolov@abv.bg

SHOOTER / Виктор Николов

GSM 2: 0879 201 665 - Viva
WhatsApp
Viber

Интернет Магазин:
WWW.SOTISBG.COM

Facebook страница:
https://www.facebook.com/pages/Sotis-Arms-LTD/1465170867079184

холек22

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Sotis BG LTD / Сервиз & Тунинг & Профилактика
« Отговор #1 -: април 06, 2017, 23:02:17 pm »

Здравейте. Имам проблем и се надявам че ще можете да ми помогнете. Пистолета ми е SIG SAUER P229 с грийн газ. При студено време след един два изтрела или още при първия ми изхвърля всичката газ.  Проблема може ли да е в пълнителите? В дюзите или в газта. Видях че има и газ за низки температури. Да пробвам ли с нея?
Активен

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил
Re: Sotis BG LTD / Сервиз & Тунинг & Профилактика
« Отговор #2 -: април 07, 2017, 12:36:28 pm »

Здравейте. Имам проблем и се надявам че ще можете да ми помогнете. Пистолета ми е SIG SAUER P229 с грийн газ. При студено време след един два изтрела или още при първия ми изхвърля всичката газ.  Проблема може ли да е в пълнителите? В дюзите или в газта. Видях че има и газ за низки температури. Да пробвам ли с нея?

Това е нормално състояние при студено време ;)
Активен