Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Operation 'HOUSTON RISING' III 07.11.2015  (Прочетена 7218 пъти)

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487
    • Профил
Re: Operation 'HOUSTON RISING' III 07.11.2015
« Отговор #50 -: ноември 09, 2015, 21:00:42 pm »

На мен лично, играта много ми хареса! Добре организирано беше всичко! Респект за противника, които не спря да атакува 2-ра база. Редуваха се атака след атака. Имах и случай когато в престрелка между мен и противников играч чух вик "Убит!" и в следващия момент ме удари изстреляно от него топче в устата. :) Маркирах се и аз и двамата се отправихме към своите мъртвила. :) Бъдете здрави!
Активен

MOTORHEAD

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 301
    • Профил
« Отговор #51 -: ноември 09, 2015, 22:23:21 pm »

....Респект за противника, които не спря да атакува 2-ра база. Редуваха се атака след атака...

9 шурма !!! :o
...това бе най-тъпото и  безсмислено изпълнение в цялата игра и ever
Активен

Bob Carey

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
    • Профил
« Отговор #52 -: ноември 10, 2015, 01:42:06 am »

....Респект за противника, които не спря да атакува 2-ра база. Редуваха се атака след атака...

Лили Иванова - Девет Кръга

Вай вай.  :sorry :sorry :sorry
Активен
България раждала безброй герои а сега боклуците се сипят на порои и за всичко обвиняваш страната успех не се постига щом безволна е душата.

Kapitan_Planeta

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53
    • Профил
« Отговор #53 -: ноември 10, 2015, 09:19:07 am »

Няма ли некоя снимчица да качите, имаше толкоз много папараци???
Активен
Не признавам системата ГОЛЕМИ - МАЛКИ.
Има два вида хора :
Достойни и  Жалки!!!...

Fisher

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
    • Профил
« Отговор #54 -: ноември 10, 2015, 09:31:43 am »

А какво трябваше да направим, м? Да се окопаем и ние ли?! И да си се стреляме от пределни дистанции като в окопната война преди век? В 4-5 часова "неделка", която беше с доволно прост сценарий, всички очакваха и искаха да се забавляват без излишни усложнения. Липсата на медици и разполагането на мъртвилата на не повече от стотина метра от бойната линия предполагат развитие на играта с непрекъснати атаки и контакти, а не клечане из храстите. Въпреки това при атаките на всички точки имаше и обходни групи за тормоз по фланговете... Отделен въпрос е как се координират хора, които нямат радиостанции и нагласа за игра като част от голяма и организирана сила. Но дори и това не ми развали кефа от игрицата, а и не съм чул недоволни коментари от останалите съотборници.

Поздравления за Анимала и останалите момчета от организаторския екип за приятно изкарания съботен ден! Поздравления и за всички на терена, които играха спортсменски.

Активен

Horror

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 784
    • Профил
« Отговор #55 -: ноември 10, 2015, 09:31:54 am »

Играта е такава, каквато човек сам си я направи. И по-средата на най-тъпа игра, човек може да намери как да си я направи интересна и за него и за другите около него. Обратното също е доста валидно.
Активен
While vile mutants still draw breath, there can be no peace. While foul heretics' hearts still beat, there can be no respite. While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Legiones Astartes Silver Skulls' Catechism of Hate, Verse I of XXV

Small Beer

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #56 -: ноември 10, 2015, 10:41:23 am »

На мен лично, играта много ми хареса! Добре организирано беше всичко! Респект за противника, които не спря да атакува 2-ра база. Редуваха се атака след атака. Имах и случай когато в престрелка между мен и противников играч чух вик "Убит!" и в следващия момент ме удари изстреляно от него топче в устата. :) Маркирах се и аз и двамата се отправихме към своите мъртвила. :) Бъдете здрави!
Мисля че този играч съм аз, но не си прав, бяхме двамата с Fisher на около метър един от друг и стреляхме по теб, в момента когато ме уцели аз се маркирах вербално и той те "светна", може би не си го видял/чул, беше много добре прикрит и репликата му е страшно тиха.
Поздрави и Успехи!
Николай.
Активен

MOTORHEAD

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 301
    • Профил
« Отговор #57 -: ноември 10, 2015, 10:52:47 am »

А какво трябваше да направим, м?...
Ами след първия неуспешен опит да опитате нещо друго / да обходите и да ударите силно отзад или отстрани.Атака срещу укрепен противник , на по-високо място , срещу слънцето .... струва ли ви се  тъпо ,нелогично и  самоубийствено?

Но дори и това не ми развали кефа от игрицата, а и не съм чул недоволни коментари от останалите съотборници.
И аз не съм чул за недоволни.Също така всички си отидоха здрави... Operation 'HOUSTON RISING' III 07.11.2015 се получи добра  игра

Играта е такава, каквато човек сам си я направи. И по-средата на най-тъпа игра, човек може да намери как да си я направи интересна и за него и за другите около него. Обратното също е доста валидно.
+1

Активен

Wolf

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 123
    • Профил
« Отговор #58 -: ноември 10, 2015, 11:23:25 am »

Превземането на позиция 2 вярно беше епично в стил "гъсти орди лазят по урвата дива и тела я стелят и кръв я залива "  ;D Но да ти кажа Моторхед, дори тия конвулсивни настъпи бяха подвиг от към стиковане на хора, просто нямаше как да се командва като един отбор тази маса от хора които нито се знаят, нито се познават и си слушат сал собствения командир или често сал вътрешния глас  ;D В крайна сметка и така стана  8)
Активен

ivoiid

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 427
    • Профил
« Отговор #59 -: ноември 10, 2015, 11:25:07 am »

MOTORHEAD, струва ми се, че излизаш от добрия и уважителен тон.
Активен

SHOOTER

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 358
    • Профил
« Отговор #60 -: ноември 10, 2015, 15:51:13 pm »

Ъъъъъъ...... Пфффффффффф
Почивайте малко!  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=Jp4Hlf-fsZE
Активен
BAD COMPANY

shyby

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #61 -: ноември 15, 2015, 19:33:50 pm »

И кво колеги... цяла седмица мина и никви снимки не давате... :/ няма бири за вас.... ПЪК
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил
« Отговор #62 -: ноември 15, 2015, 22:06:07 pm »

Колега, на предната страница съм дал линк към албум със снимки още на следващия ден след играта. :4:4

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))