Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Новак и фен на спецназ  (Прочетена 1252 пъти)

BESLAN

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
    • Профил
Новак и фен на спецназ
« -: януари 15, 2016, 11:16:13 am »

Здравейте колеги, нов съм , казвам се Жоро от Пловдив , позивната ми е BESLAN. Честно казано от доста години съм абсолютен фен на еърсофт. Доста време в началото се чудех относно екипировка , оръжие и всичко останало. Сега вече знам със сигурност ,че съм взел правилното решение. Естествено, че всеки има предпочитания и мнения за екипировка и оръжие, но видях, че тука има и доста колеги оборудвани по стила на руската армия и спецназ. Не знам дали в Пловдив има отбор , но вече разбрах че има доста играчи. Сега ще ми е необходимо време малко да почета форумите тука за игри и всичко останало.  Моята екипировка е костюм Горка, Тактическа жилетка Смерш, каска Алтьин и ак 105. Ще се радвам, да създам приятелства. Ако мога ще помогна с съвети за това , как си набавих екипировката от Русия. Живот и здраве се надявам и аз скоро да се включа в игрите . Мога да кача снимки стига да знам как да го направя :)
« Последна редакция: март 25, 2016, 09:55:14 am от BESLAN »
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: Новак и фен на спецназ
« Отговор #1 -: януари 15, 2016, 11:23:45 am »

Добре дошъл !

Форумът е с основно цел взаимно да се подпомагаме - така, че сподели какво те притеснява за снимките,
аз ще ти обясня подробно, а това от своя страна ще обогати секцията "Ревю"-та, където би могъл да представиш екипировката си.
Особено каската.
Такава не съм виждал все още в България.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #2 -: януари 15, 2016, 11:33:41 am »

:welcom :welcom
Активен

Havoc

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
    • Профил
« Отговор #3 -: януари 15, 2016, 13:36:05 pm »

Добре дошъл..
Активен
"Vintage Operator"

"SI VIS PACEM PARABELLUM"
                                   T.V.U

evstatiev

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
    • Профил
« Отговор #4 -: януари 15, 2016, 15:07:39 pm »

Добре дошъл Жоро! Организираме игри редовно и в Пловдив и ще се радвам да се запознаем!

Писах ти на лично подробностите.

Активен