Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: Търся отбор  (Прочетена 1122 пъти)

Stunji

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
Търся отбор
« -: март 03, 2016, 02:20:46 am »

Здравейте. ..Търся си отбор от област Благоевград или София...Как да си намеря такъв и как се влиза в него.? :/
*Имам годините
Активен

ivoiid

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 427
    • Профил
Re: Търся отбор
« Отговор #1 -: март 03, 2016, 23:01:54 pm »

За Благоевград не знам как стоят към момента нещата. В София обаче има сериозни отбори, за да влезаеш в някой от тях идвай на игри, запознай се с хората, бъди сериозен и сигурен съм, че ще те забележат бързо.
Активен

Stunji

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #2 -: март 04, 2016, 14:52:34 pm »

Как да знам кога има игри..Не трябва ли да имам нещо като заявка за да ида на такива игри
Активен

doktora7347

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
    • Профил
« Отговор #4 -: март 04, 2016, 18:52:34 pm »

Уча в Благоевград и имам поглед над нещата.

Отбори и игри на местно ниво, няма. Двата ти варианта са София и Пловдив. Пловдив е по-далеч, а до София магистралата се взима за 40 мин и там игрите рядко са с по-малко от 20-25 човека.

За мен отговорът е София и си пътувам за всяка, малко е неудобно а и често се случва да не мога да играя заради повечето променливи, но еърсофта си е краста , а и кефа цена няма.
Активен