Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: мнение за Airsoft карабина AK 47 TAC / SRT-13 и за Airsoft карабина M4 TA  (Прочетена 1758 пъти)

mir4o-misir4o

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Профил

моля за мнение коя е по-добра,че съм нов в тази област и много не разбирам  :)  :10x
Активен

Nachev

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
    • Профил

Не съм много запознат със Спартак, но според описанието са много подобни, така че вземи тази, която ти харесва. Трябва да имаш предвид, че вероятно и двете са с пластмасово тяло и реализмът с тях клони към нула.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Активен

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил

Спартак съм продавал в магазина. Изцяло пластмасови са, но не са лоши като изработка. Нисък клас пушка е. Кофтито при тях е, че не съм убеден, че си заслужава да се тунинговат, защото тялото е много "нежно" и винаги го усещам като - да сложим двигател от мерцедес в трабант.
Активен

mir4o-misir4o

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Профил

http://www.sotisbg.com/p/airsoft-ak-cyma-cm031b това по-добре ли ще е да си взема.Мерси за инфото все пак  :)
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил

Определено е по-добро, въпреки, че тялото също е пластмасово (ABS доста здрава пластмаса)
Активен
Screamer

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил

Още един глас в плюс за CYMA ! :)

Поздрави :)

Kupona

П.П. Kreslyo, да не кажеш пак, че съм пристрастен към марката DBOY................ :4:9
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил

П.П. Kreslyo, да не кажеш пак, че съм пристрастен към марката DBOY................ :4:9

Не си пристрастен... обсебен си от DBOY!  :9:10
Активен
Screamer