Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: Привет от мен  (Прочетена 838 пъти)

Torinoto

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
    • Профил
Привет от мен
« -: април 25, 2016, 19:32:31 pm »

Здравейте на всички !
Казвам се Калоян,на 24години от град София.
От около година и малко съм запален и смея да твърдя че активно практикувам любимото на всички хоби - еърсофт.През това време успях да натрупам известен опит и познания и да се ориентирам като цяло в стила на игра ( фракции,оръжия,багажни системи,камуфлажи и т.н.).
Старая се всяка свободна Неделя,да взема участие в някоя от организираните игри (предимно от Еърсофт София,но и някой път в други градове на страната).Предпочитам дългите и реалистични milsim игри.Бързите врътки тип Counter Strike,не са ми по вкуса....
Имам опит в 24 часова игра (Viper Venom),надявам се скоро да придобия опит и в игри с по-голяма продължителност :)
Харесва ми стила на морските тюлени и се стремя екипировката и снаражението максимално да се доближава до тях.
На всяка една игра съм наблюдавал стриктно и с голям интерес играта и поведението на отборите,начина по който комуникират,действията им,стиковането,и като цяло всичко.
Това ме накара да имам желанието,да мога да се включа към някой отбор,който ще ми помогне със развитието в спорта/хобито,защото иначе имам чувството,че седя и си тъпча на едно място.
Въобще не очаквам веднага някой да ми каже - " заповядай при нас",но ще се радвам ако имам шанса,да се запознаеме,да поиграеме,да обсъдиме нещата и вече евентуално да стана част от "екипа" : )

Благодаря на всички за отделеното време !

p.p
 моя грешка,фонетиката е виновна  ;D
« Последна редакция: април 25, 2016, 21:00:56 pm от Torinoto »
Активен
stay low move fast shoot first die last one shot one kill no luck pure skill

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 488
    • Профил
Re: Привет от мен
« Отговор #1 -: април 25, 2016, 20:44:21 pm »

Добре си дошъл, колега! Желая ти много успехи в битките.
п.п. и да знаеш ,че в българския език няма дума , която в множествено число да завършва на "Й"  ;)
Активен