Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ISC M4A1  (Прочетена 1021 пъти)

StAr

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
ISC M4A1
« -: юни 02, 2016, 00:53:01 am »

http://www.guns.bg/ISC_M4A1-cat143-scat144-p23742.html?searchKey=&priceOrder=A&latestOrder=&items=12&promo=&ref=&needReg=&outlet=
Мнения и отзиви!Пускам темата поради факта,че най ранните мнения са от 2008.Нов съм и всеки съвет и насока ще са ми от полза за ВСИЧКО.Предварително Благодаря за помощта и проявеното разбиране. :)
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 018
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: ISC M4A1
« Отговор #1 -: юни 02, 2016, 13:48:14 pm »

Ако търсиш специално тази марка и модел - като съотношение цена-качество ми се струва леко солена цената, на фона на останалите платформи.

Въпреки това, след лекият срив в качеството на тази марка през 2010-2011, сега отново са се постегнали и дават добри показатели.

Пиша го това, защото съм реален собственик на на пушка от тази марка и дори продавам сходен модел (натисни тук за инфо)

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

SHOOTER

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 358
    • Профил
« Отговор #2 -: юни 02, 2016, 13:51:43 pm »

И аз говоря като предишен собственик на ICS. Прекрасна пушка, но има не малко работа по нея, за да я направиш прецизна и устойчива.

Направи още сондаж и чети.

Можеш да погледнеш какво има и тук - КЛИК.

Поздрави,
SHOOTER
Активен
BAD COMPANY

StAr

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #3 -: юни 03, 2016, 12:25:30 pm »

Не е конкретно тази марка помислих,че е качествена за това.Ако ми препоръчате марка за която да се оглеждам :) Благодаря за насоките иначе и продължавам да се ровя...
Активен