Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Airsoft France  (Прочетена 3984 пъти)

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
Airsoft France
« -: октомври 20, 2008, 20:50:46 pm »

опа този уикенд ми беше първата игра от 4 месеца отсъствие във Франция,ето малко снимки,не бяхме много души ама пък стана интересно,даже си направихме и нощна игра...

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=298945
Активен

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил
Re: Airsoft France
« Отговор #1 -: октомври 21, 2008, 01:42:32 am »

Две неща имам да кажа.
1. Няма огън.
2. Позаслабнал ми се виждаш, душо! Да вземеш да си се прибираш вече! Не, че аз много страдам ..... :-[, ама Шутера самотен по бойните полета го остави да се скита страдалеца! ;) :)
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #2 -: октомври 21, 2008, 02:01:15 am »

еми огън нямаше,защото на този терен нямаме право да го правим,все пак съм във Франция,жандармерията не позволява,а не съм свалил килца спокойно(все още де) все пак тука храната си е доста различна и няма начин да не сваля някое и друго килце,ама като си дойда в БГ ще наваксвам,а да ви питам аз вас защо го оставяте сам самичък да се скита по бойните полета шутъра  ;D ;D ;D
Активен

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил
« Отговор #3 -: октомври 21, 2008, 02:03:56 am »

;D И сам вълка е вълк, не бой се! Калява се в битки! ;)
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #4 -: октомври 21, 2008, 09:04:36 am »

Как па един не опъна френцкото знаме...? ;)
Активен
Screamer

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 185
    • Профил
« Отговор #5 -: октомври 21, 2008, 09:12:27 am »

Или поне Алжирското... ;D ;D ;D
Активен
T.V.U.

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
« Отговор #6 -: октомври 21, 2008, 10:37:39 am »

их дебиш - ай да ви идваме на гости :)
Активен
T.V.U. grawlix

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
« Отговор #7 -: октомври 21, 2008, 11:37:51 am »

Добра игра сте си спретнали,само дето ви се чудя как сте оправяли в това тъмно :)
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #8 -: октомври 21, 2008, 12:52:54 pm »

еми да се играе в тъмното беше доста добре,адреналина ти избиваше отвсякъде,нищо не виждаш,стреляш само по силуети или шум(аз лично направих 3 frendlifire)  ;D ;D ;D а франсетата по скоро биха опънали американско знаме да ти кажа а алжирското биха го използвали за подпалки  ;D ;D
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #9 -: ноември 10, 2008, 20:05:34 pm »

ето малко снимки от последмата игра,тези съм ги правил с моя телефон,другите все още не са ги качили,а има една снимка която съм я гледал много време снимал съм се с едно момче облечен като американец от 2-рата световна и прилича на восъчна фогура сериозно....

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=306429

ТАЗИ НЯМА ДА Я КОМЕНТИРАМ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: ноември 10, 2008, 20:07:46 pm от kacka »
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #10 -: февруари 23, 2009, 02:58:14 am »

ето малко снимки от последната игра

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=345384&pid=10716528
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #11 -: март 19, 2009, 14:38:35 pm »

Ето една част от снимките от играта в Тулуза(по-точно до Тулуза) града в който играхме се казва Белпеш в една от "фермите на легиона"
Снимките са доста и отнема време докато ги качат всичките

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=354802
Активен

brent

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
    • Профил
« Отговор #12 -: март 19, 2009, 16:06:13 pm »

Ето една част от снимките от играта в Тулуза(по-точно до Тулуза) града в който играхме се казва Белпеш в една от "фермите на легиона"

Знам го градчето един приятел има изба и лозови масиви между Белпеш и Каркасон . А пък аз съм живял три години в Тулуза и познавам целия регион. Каска ти точно в кои град си в Франция.

Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #13 -: март 19, 2009, 16:32:27 pm »

Montpellier,на 2 часа път с кола съм от Тулуза...
Активен

SpadE

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Профил
« Отговор #14 -: март 19, 2009, 21:17:04 pm »

опа този уикенд ми беше първата игра от 4 месеца отсъствие във Франция,ето малко снимки,не бяхме много души ама пък стана интересно,даже си направихме и нощна игра...

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=298945

MARINES!!!!   ;)
Активен

brent

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
    • Профил
« Отговор #15 -: март 19, 2009, 22:31:28 pm »

Montpellier,на 2 часа път с кола съм от Тулуза...

Изкарах две седмици при едни приятелчета в Сет на плажа на средиземното море това е много близо до Монпелиер сигурно го знаеш.....
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #16 -: март 19, 2009, 23:54:55 pm »

Цитат
Изкарах две седмици при едни приятелчета в Сет на плажа на средиземното море това е много близо до Монпелиер сигурно го знаеш.....

знам го да,доста е близко до Монпелие,и аз съм си правил няколко пътувания до Сет
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #17 -: март 20, 2009, 00:39:07 am »

Ето 2-рата част от снимките,ще има още.....  ;D ;D ;D

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=355036

Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #18 -: март 24, 2009, 14:08:37 pm »

Ето още една част от снимките,само,че тези са с воден знак,защото са правени от един  журналист на списание WARSOFT,април месец Ша ма има у списанието....
Чакам още снимки....

http://www.coolsoul.snimka.bg/album.php?album_id=356849
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #19 -: май 19, 2009, 16:53:14 pm »

Ето малко снимки от последната игра,по принцип играта трябваше да е 2 пълни дена обаче стана малък фал още в началото,понеже играхме на военен полигон на легионерите и по принцип организатора имаше разрешение да го използваме,се оказа,че при пристигането ни вече на терена се провеждаха учения на някакъв разузнавателен батальон на легиона та влизаме си на терена и се натъкваме на някакви ОГРОМНИ солдати,лошо говорещи френски напълно въоръжени и чудещи се кой сме ние  ;D ;D ;D ;D смях смях седиме 2-те групи(тези които стрелят с топчета и тези които стрелят с патрончета  ;D ;D ;D ) и се гледаме тъпо,и няма след 5мин от някъде излетя един луд сърбин(лейтенант) и започна да крещи какво правим тук и кои сме ние,заплашвайки ни с военна полиция и т.н....
Веднага викнахме организатора,той дойде пиказа нужните документи за използването на терена от цивилни лица т.е ние еърсофтарите при което сърбина смекчи тона и се разбра,че той не е бил уведомен за нашето присъствие.....
Учтиво бяхме помолени да изчакаме в една отдалечена точка на  терена докато си приключат маневрите легионерите,вечерта даже лейтенанта дойде да пие по една биричка с нас полафих си с него по нашенски както се казва  ;D ;D ;D ;D толкова го биеше лимката в главата,че по едно време имах чувството,че ще вземе да ни изтрепе всички ей така за спорта.... ;D ;D ;D
Та равносметката накрая се оказа,изцяло нощна игра,защото започнахме към 19:00ч да играем и спряхме на другият ден към 11:00ч на обяд,защото легионерите имаха някакви курсове по ориентация и по едно време така да се каже ние се преплетоха "маневрите"  ;D ;D ;D ;D играеш играеш и по едно време срещу теб гледаш някъв огромен който те гледа лошо и се чуди дали да те застреля или да те заколи спуках се от смях,имаше толкова конфузни ситуации  ;D ;D ;D
Но поне нощните игри станаха яки

http://picasaweb.google.com/kackabg3/Licorne2?feat=directlink

Яд ме е само,че изрично ни забраниха да ги снимаме,исках да ви ги покажа,яки копелета бяха....
Активен