Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: БЕрГЕТ 7  (Прочетена 22960 пъти)

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
Re: БЕрГЕТ 7
« Отговор #125 -: ноември 06, 2008, 09:54:36 am »

Няма такова нещо какво обичаш-идеята е да играем като отбор,ако не успеем да се сработим,защото някой обича да се промъква,друг да тича напред а трети да захожда изотзадзе
ще се обезсмисли бройката и да играем заедно изобщо.
Относно снайпера-ако не е на лов за лоши,той трабва да изпълнява ролята на ДМ -демек да
покрива останалите,да спотва,да отстрелва далечни и добре укрепени цели,но всичкото това съгласувано с командира.Това означава да е на разположение.
Активен

Mad Dog

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 583
    • Профил
« Отговор #126 -: ноември 06, 2008, 11:28:45 am »

Заеби корнито, Калин няма да идва :)

Ти от къде знаеш? Няма да идвам с осма секция  ;D
Всъщност трая да проверя кво става....
« Последна редакция: ноември 06, 2008, 13:57:46 pm от Mad Dog »
Активен
Две неща никога не са в повече- голяма пишка и АК- 47.

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #127 -: ноември 06, 2008, 12:25:10 pm »

Спокойно, може да се разбереме, кой е райфълмен, кой е снайпер и кой картечар.
Но относно това, кото ще правиме там като миси, намаме избор. Като на война е, каквото каже командването това е. Единственото което ще зависи от нас, е че сами ще решаваме как да изпълним мисията си.

Относно снайперистие: Искам да ви спомена, че снапериста на бергет е много сериозна и тежка роля. Снайперите които видях там са направо уникални. Китайси спрингове сред тях не видях. Екипировката на снайперистите също е зверска, спокойно можех да насъпиш някой без да забележиш.
Аз на Б-6 отрстрелях двама снайпериста, но и двата пъти не ги виждах просто стрелах на откоси в по-местата на коиото предполагах, че са се укрили. Единия от тях торможеше един от постовете на базата ни около час и половина, и около 15 човека го търсиха без успех.
Активен
Fucking Predator...

Arcador

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
    • Профил
« Отговор #128 -: ноември 06, 2008, 13:41:10 pm »

Снайпериста е цяло изкуство, но не за него е въпроса сега. (Офтопик - Хорнет, то ако някой отиде с китайски спринг ще е обида направо, то 1 част за ъпргейд струва повече от оръжието)

То е 100% че ще сме стиковани, това е всъщност нещото, което ме дърпа за бергет - че останалатие ~1200 играча действат като отряд а не "кой си къде си". Един вид дори и само еърсофт играчи - от всеки ще лъха готовност и професионализъм, няма да има скатавки, нама да има 2-3.

Мисълта ми беше че примерно Пешо идва с 1,25м дулма и да го накараш да търчи в сградата няма да е ефективно. Всеки ще изпълнява всичко, просто някой ще са по добри в определени неща и ако ситуацията позволява може да се възползваме от това им умение.
Активен
Let me declare your VAT fee sir!

Mad Dog

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #129 -: ноември 06, 2008, 14:02:17 pm »

Апропо няколко предложения:

1. Замислете се за структура на отбора/секцията.
2. Изяснете си концепцията - дали ще играете с кашишка тактика или с такава на специалните сили.
3. Желателно е отиващите там да понаправят няколко съвместни тренировки - основна цел- да не се излагаме пред чужденците.

Ако с нещо мога да помогна свиркайте  ;D
Активен

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
« Отговор #130 -: ноември 06, 2008, 20:27:15 pm »

Всъщност, чух, че се е появил нов български камуфлаг - някъв диджитъл еди кво си! Моля, кво знаеш по въпроса? Иска ми се, да сме с еднакъв български камуфлаг на Б-7, ако всички са съгласни, разбира се.
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
« Отговор #131 -: ноември 06, 2008, 20:37:25 pm »

Тактиката на Б.7, на българската бойна група ще зависи от мисията, а че групата ще бъде структурирана за съвместна игра с точно определени роли на всеки, това е от по- та най-ясно. При всички случаи някой ще е с оръжие за поддръжка (картечница), ще имаме и снайпер, ще имаме и марксмен, сред кашиците,  както и човек за провеждане на ррразззпитии и любезно изззтррръгггване на информация. Очевидно ще бъдем комбинация от пехотно отделение и група със специално предназначение. Модерно. Кул. Само няма да имаме чопър за бързо отскачане до страхотната полева тоалетна за модерно дрискане.  ;D
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #132 -: ноември 06, 2008, 22:15:01 pm »

Язе веке се обзавеждам с новиот БГ камуфлаг.  ;)
Активен
Screamer

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
« Отговор #133 -: ноември 06, 2008, 22:25:12 pm »

Е какво ако си играете с Дбойсчетата ще ви изритат така ли?
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 185
    • Профил
« Отговор #134 -: ноември 06, 2008, 22:34:24 pm »

Язе веке се обзавеждам с новиот БГ камуфлаг.  ;)
Диджитал нещо си ли? Или тоя дето е сега на въоръжение?
Активен
T.V.U.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #135 -: ноември 06, 2008, 22:39:42 pm »

Сегашния. Тоя дигитален сега го чувам за сефте.
Намерих зимен комплект, с подплата, панталон и шуба за 130 лв. Само гащите са 65лв.

Цитат
Е какво ако си играете с Дбойсчетата ще ви изритат така ли?

Мое ли да ме разходат... Ше си пуцам с квото искам! Аз съм с Jing Gong!!! Нали и той фърга топчетии! И ако се строши нема ме е яд. ;) Я Сталкер ква параноя го е фанала да не му се счупи пушката ;D
« Последна редакция: ноември 07, 2008, 19:08:24 pm от Kreslyo »
Активен
Screamer

Arcador

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #136 -: ноември 07, 2008, 09:20:52 am »

Никой никого няма да изрита заради производител.

Също така и не казвам, че китайците правят калпави пушки (поне не всичките ;).

Имаше се предвид - че не е особено хитро да се дадат ~500 евро за билети и ~30 евро за пушка.

За еърсофт снайперите специално за да са сносни им трябват доста ъпгрейди а почти всички китайски снайпери имат едно или друго нещо, което не може да се подмени. Освен това ако ще се сменя всичко част по част, то излиза доста повече кинтаж.

Дайте линк за новите камуфлажи.

Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
« Отговор #137 -: ноември 07, 2008, 12:42:14 pm »

аз този бергет ще го пропусна но имам едно питане: еърсофт пушките с които се участва трябва ли задължително да са от преоизводители на такива или може и със самоделка да отиде човек. Мисълта ми е  например - правя си ппш - ще ме спрат ли?
Активен
T.V.U. grawlix

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
« Отговор #138 -: ноември 07, 2008, 13:00:39 pm »

Сериозно ли бе,"онова" руското от 2рата световна нали??? :d Може ли да ми пратиш схемата по която го правиш и евентуално някаква  снимка докъде си засега?Че много обичам да правя от нещо нищо.Мерси предварително!
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #139 -: ноември 07, 2008, 14:10:38 pm »

За всякакви такива неща,като собствени коли,палатки,модифицирани пушки-трябва да се пратят снимки и описания.

« Последна редакция: ноември 07, 2008, 14:14:47 pm от Stalker »
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #140 -: ноември 07, 2008, 14:13:45 pm »

аз този бергет ще го пропусна но имам едно питане: еърсофт пушките с които се участва трябва ли задължително да са от преоизводители на такива или може и със самоделка да отиде човек. Мисълта ми е  например - правя си ппш - ще ме спрат ли?
Ако пушката отговаря на изискванията им, не виждам причина да не може да играеш със Шпагина...
Единствено може да има проблем на летищата, ако си използвал деактивиран боен щпагин за целта.
Активен
Fucking Predator...

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
« Отговор #141 -: ноември 07, 2008, 14:27:15 pm »

ooo бога ми, нигока не бих си помислил да унищожавам обезобасен боен ако ми попадне в ръчичките... само за да го направя на играчка...  :o такова едно - влиза във витрината и не излиза от там.
но наистина ми се въртят едни идеи за в неопределеното бъдеще...

благодаря ви :)
Активен
T.V.U. grawlix

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #142 -: ноември 07, 2008, 14:39:11 pm »

Сегашния. Тоя дигитален сега го чувам за сефте.
Намерих зимен комплект, с подплата, панталон и шуба за 130 лв. Само гащите са 65лв.

има има,аз даже вече го и видях а даже пазя и визитката на човека който ги шие цената му е 150 парчета ама е цял комбинезон,все още нямат отделна риза и панталон  ;) ;) ;)
Активен

Mad Dog

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #143 -: ноември 07, 2008, 14:52:40 pm »

има има,аз даже вече го и видях а даже пазя и визитката на човека който ги шие цената му е 150 парчета ама е цял комбинезон,все още нямат отделна риза и панталон  ;) ;) ;)

Новият дигитален комплект все още е експериментален и не е на въоръжение.... Но може да се погледне при интерес

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: ноември 07, 2008, 15:00:58 pm от Mad Dog »
Активен

Arcador

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #144 -: ноември 07, 2008, 17:02:40 pm »

За новият камо - Не изглежда лошо.
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 681
    • Профил
« Отговор #145 -: ноември 07, 2008, 17:16:54 pm »

Идеален е за Швеция
Активен

Mad Dog

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #146 -: ноември 07, 2008, 18:08:17 pm »

Ми мога да попипам  ;D
Лично аз вече съм си заръчал едно камплектче детско  ;D
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #147 -: ноември 07, 2008, 18:09:38 pm »

Новият дигитален комплект все още е експериментален и не е на въоръжение.... Но може да се погледне при интерес

не съм казал,че е на въоръжение,човека с когото говорих е някакъв бивш парашутист,и когато го видях го спрях точно заради униформата с която беше,точно такъв камуфлаж само,че комбинезон,каза ми че ги правели за спец.силите на БГ армията
Активен

Mad Dog

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #148 -: ноември 07, 2008, 18:24:31 pm »

По последни данни на контраразузнаването ще бъда нейде из финските стрелци ..... Ако успея изобщо да отида ....Колко мило ;D
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #149 -: ноември 07, 2008, 19:46:58 pm »

По последни данни на контраразузнаването ще бъда нейде из финските стрелци ..... Ако успея изобщо да отида ....Колко мило ;D

Къде ще ходиш и какви фински стрелци?
Активен
Fucking Predator...