Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изкупуването Tokyo Marui GBB  (Прочетена 879 пъти)

rema

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Профил
Изкупуването Tokyo Marui GBB
« -: октомври 01, 2016, 22:50:47 pm »

Hi there,

First of all I am not from Bulgaria, but from Serbia... Really sorry I can't write Bulgarian but I really need your help.

I would like to buy a TM GBB pistol, unfortunately here is Serbia we don't have a lot of guns because of EU and other things.

I was thinking of coming to Bulgaria to buy the pistol but I don't know where to turn, I look through multiple sites like (guns.bg, customs.bg, scout) but could not really find what I need.

Can some of you help me by posting a link to the store where I could get it, store should be in Sofia.

Here are the pistols I am looking for:

TM Glock G17
TM M&P 9 (V-Custom)
TM FN 5-7
VFC H&K VP9

I tried to read the rules but it was really hard, when I translated it, it all got messed up. Sorry if I broke any rules, I think I should have an avatar but couldn't understand where to  upload it on my profile.

Bulgarian:

Здрасти,

Преди всичко аз не съм от България, но и от Сърбия ... Наистина съжалявам, че не мога да пиша български, но аз наистина се нуждаят от вашата помощ.

Бих искал да си купи пистолет TM GBB, за съжаление тук е Сърбия не разполагаме с много оръжия, защото на ЕС и други неща.

Мислех си за да дойда в България, за да купуват пистолета, но не знам къде да тръгна, аз гледам през множество сайтове като (guns.bg, customs.bg, разузнавач), но не можеше да намери това, което ми трябва.

Може ли някой от вас да ми помогне, като публикува линк към магазина, където мога да го получа, магазин трябва да бъде в София .

Тук са пистолетите Търся:

TM Glock G17
TM M&P 9 (V-Custom)
TM FN 5-7
VFC H&K VP9

Опитах се да прочетете правилата, но това е наистина трудно, когато го преведе, че всичко има побъркани. За съжаление, ако си счупих всички правила, аз мисля, че трябва да има аватар, но не можеше да разбере къде да го качите в профила ми.

Много благодаря
« Последна редакция: октомври 01, 2016, 23:08:23 pm от rema »
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 017
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: Изкупуването Tokyo Marui GBB
« Отговор #1 -: октомври 02, 2016, 06:43:00 am »

Good morning  :D 

Welcome in our forum. Unfortunately I think that in Bulgaria there is no airsoft store that sells this brand. But our friends from Airsoft Greece have a shop  GREEK Airsoft that sells Tokio Marui and VFC: http://www.greekairsoft.gr/eshop/manufacturer.php?id_manufacturer=4 Try to contact them, they are very friendly....

I hope I've been helpful.

Good luck  :)
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Jumper

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
    • Профил
« Отговор #2 -: октомври 02, 2016, 17:48:29 pm »

Активен

rema

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #3 -: октомври 02, 2016, 21:39:36 pm »

Thank you all VERY much for replying, I will try to get it through Greece, but currently I am looking at Croatia.

Also if someone still knows a good AS shop in sofia that would be grate, because I will be visiting in a week or so.

:10x  :10x  :10x  :9:0
Активен