Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ за начинаещ!!!  (Прочетена 843 пъти)

Zabble

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • Профил
Помощ за начинаещ!!!
« -: ноември 17, 2016, 16:05:33 pm »

Здравейте на всички! Името ми е Виктор и съм от София имам опит с такива оръжия или поне подобни, тий като докато бях малък(8-12)г. с децата от квартала всички имаха спрингови пушки и сме играли много.Вече се запознах с правилата на играта и прочетох правилника. Разбрах какви са задължителните части от екипировката, но имам един доста важен въпрос: На 15 съм, другият месец правя 16, та ме интересува дали мога да учавствам в игрите, защото в правилника пише, че трябва 18+, но не разбрах защо. Все пак в Америка, където този спорт е много разпространен и е разрешено за всички. Благодаря за отговора претварително, но ме интересува също дали ако това не е просто формалност, а истинско правило дали ще мога с някаква декларация от нашите да играя с другите, тъй като имам голямо желание.
П.С. знам за аватара и ще го направя в най-скоро време.
Благодаря на всички за вниманието :)
« Последна редакция: ноември 17, 2016, 17:06:01 pm от Zabble »
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 017
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
Re: Помощ за начинаещ!!!
« Отговор #1 -: ноември 19, 2016, 01:49:39 am »

Здрасти,
за аватара не бери грижа. Годинките са недостатъчни.
Предвид изискванията, които са приети в София - с играчи, които нямат навършено пълнолетие и не носят непосредствена отговорност за своите действия, причинени щети или вреди, било то на други лица или върху самите себе си, хората избягват да играят. Щом като в правилника пише 18+, значи 18+. А Америка....си е за американците.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания