Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: Търся да закупя реплика за начинаещ!  (Прочетена 691 пъти)

Andreev

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
    • Профил
Търся да закупя реплика за начинаещ!
« -: април 14, 2019, 20:31:13 pm »

Здравейте!
Начинаещ съм!
Търся реплика, с която да играя на частните field-ове (специално за тоя на Ботевградско).
Препоръчайте ми до 300 лева реплика!
Активен

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487
    • Профил
Re: Търся да закупя реплика за начинаещ!
« Отговор #1 -: април 14, 2019, 22:55:39 pm »

Тези частни игрища не предлагат ли реплики под наем? Какви са им изискванията за скорост и дистанции? На теб кои модели реални оръжия ти харесват?
Активен

Andreev

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #2 -: април 14, 2019, 23:09:44 pm »

Като цяло съм се насочил към тази  или пък тази или тази! Колебая се, не знам разликите в марките Цима и ASG.. Надявам се да получа съвети. Като модел на реални оръжия ми допадат подобни на М15/М16/М4 - такъв тип. Нямам големи предпочитания за външен вид, предпочитам по-дълго да е. Няма изисквания , смятам да ходя на събиранията от Еърсофт София , но до 120м/с май беше.
« Последна редакция: април 15, 2019, 08:51:36 am от Andreev »
Активен

nobohobo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #3 -: април 15, 2019, 18:41:55 pm »

и аз си мислех преди 2 месеца какво да си взема, понеже си взимах първата си реплика тогава. звъннах на пича от airsoft sofia field и поразпитах! той каза че m4 на cyma не стават. препоръчва cyma ak сериите и най горещо всички които са cm04~(каквото и да е след 4-ката). в крайна сметка си взех specna arms core co1 и съм мнооого доволен! точна е, идва с 2 пружини за cqb и за навън (310 и 380 фпс респективно). един приятел си взе cyma cm042a която е метална и отвън и отвътре. та общо взето бих казал да не гледаш cyma м4, както и на spartac. също, в gunfire има доста кодове за отстъпки ако потърсиш в гугъл нещо от сорта на gunfire discount codes би трябвало да излезнат такива за 12% до 15%
само дето доставката е малко солена с тези 14.50 евро...
Активен

Дилян

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 487
    • Профил
« Отговор #4 -: април 16, 2019, 08:27:18 am »

Играй два три пъти с различни реплики под наем. За да видиш коя ти пасва. CYMA са добра бюджетна марка.
Активен

Andreev

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: април 16, 2019, 18:51:18 pm »

За репликите под наем да пробвам имаш предвид да ходя в Airsoft Field Sofia ли ? В събота съм от 17:00 резервирал 2 места ,хаха.
Активен