Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Предложете оръжие  (Прочетена 3092 пъти)

jerko

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • Профил
Предложете оръжие
« -: юни 06, 2007, 20:48:34 pm »

Здравейте. Казвам се Васил и честно да ви кажа, въобще не знаех, че има такива оръжия като "еърфоските" до вчера. Тогава случайно попаднах на едно ревю и веднага потърсих информация. Намерих вас и други сайтове и форуми, разрових се, научих горе-долу различните видове и сега искам да ви задам един въпрос. Имам син, който на 22 Юни ще направи 16 години. От 12 годишен е много запален по всякакви видове оръжия. Има една въздушна пушка с чашки, с която е два пъти по-добър от мен. Стреля превъзходно и искам да го зарадвам с нещо хубаво за рождения му ден. Лимита на пари ми е до 370 лева. Моля ви кажете, защото съм сигурен, че по-хубаво нещо няма да му намеря.

ПС. Да кажа, че не съм сигурен дали ще иска да започне спорта. Ние с него стреляме на поляната пред къщата ни, където има много място и е сигурно. :)
Активен

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
    • Duvi`s life
Re: Предложете оръжие
« Отговор #1 -: юни 06, 2007, 21:29:26 pm »

Здравейте!

адвам се, че търсенето Ви е довело до нашият форум. В този ценови клас който казахте до 370 лв. мисля, че ще намерите страхотни оръжия стига да знаете какво ще предпочете синът Ви. на www.customs.bg.com Има оръжия, снимки спецификации и още много неща. Надявам се да изберете модел и да го подарите на синът си. Наистина страхотен подарък ще е :) Не се съмнявайте, че ако доведете дето на игри няма да се запали. Просто няма да Ви остави намира докато не го водите всеки път, а не е проблем и вие да участвате с в игрите както още няколко бащи :)

Поздрави и надявам се съм ви дал достатъчно информация.

П.п. Не Ви давам точно определен модел тъй като детето сигурно ще има определен вкус но, копието на калашника или Г-36 са най-добрите варианти !

piperka07

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил
« Отговор #2 -: юни 06, 2007, 23:46:08 pm »

AUG А2 на JG също влиза в тази ценова категория. колко е добро, ще разбера скоро :) . отзивите за новите модели на JG като цяло са много позитивни.
Активен
07, piperka07
UMAREX MP5 A5 (Spring), KJW USP Compact (GBB - неоперативен), КJW Glock23 (GBB - неоперативен), JG G36C (AEG), KSC USP .45 (GBB)

abc

• Гост
« Отговор #3 -: юни 11, 2007, 11:46:00 am »

Вече и от опит мога да кажа , че G36C на JG  е много добро оръжие  :)
http://customs.bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=27&products_id=124
Активен

Rachmo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
    • Профил
« Отговор #4 -: юни 14, 2007, 16:24:36 pm »

предложете му някакво сравнително леко оръжиице ...
Активен
silent but deadly

bushisho

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
    • Профил
« Отговор #5 -: юли 16, 2007, 12:35:38 pm »

Jerko аз също съм на тази възраст(колкото сина ти) и до тази сума лично бих предпочел ето това оръжие http://customs.bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=27&products_id=80 или  http://customs.bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=27&products_id=124
                                      ТОВА Е ЛИЧНО МНЕНИЕ
Активен
Смисъла на воината не е да умреш за родината а да накараш другите копелета да умрат за своята