Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Питане за P90  (Прочетена 12884 пъти)

Van Zan

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
    • Профил
Re: Питане за P90
« Отговор #25 -: февруари 11, 2009, 16:27:06 pm »

Значи да разбирам ,че това със пълнителя не е вярно и че нараменника не се самоприбира. И разбира се ,че си става за нормални престрелки на средни разстояния ? :)

Ако е така MP5 е моят избор , има хора които не ги кефи ,че не е лек но мен изключителни ми хареса като го взех как ми приляга и както се вика има присъствиe :) Та ако наистина отпадат тези укори за нещата които споменах си взимам Мп5-цата

@Kreslyo  - Поставяш ме в затруднено положение като голям фен на SG ;) Ще се чувствам виновно кат си зема мp5 :)
« Последна редакция: февруари 11, 2009, 16:34:16 pm от Van Zan »
Активен
This moment of Liberty brought to you by your US Army.

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #26 -: февруари 11, 2009, 16:40:57 pm »

И двете оръжия са прекалено мощни за CQB МП5- 130 м/сек. П90- 120м/сек. Така че може да се ползват спокойно и двете за престрелки на средни дистанции. Според мен има вероятност затилака на МП5-цата да се размести по време на игра и дори да падне но не е нищо, което не може да се подкрепи с малко изолирбанд. Иначе което ти ляга по- добре в ръцете- това.
Активен

Cannon Fodder

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
    • Профил
« Отговор #27 -: февруари 11, 2009, 16:59:51 pm »

A аз като съм фен на Baтtlestar Galactica ще ми намерите ли един Beretta CX4?  ;D
Аз от моята МП5ца нямам оплаквания до сега (ама не съм търчал из гората с нея)...
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #28 -: февруари 11, 2009, 17:28:18 pm »

Мнение: SYSTEMA M4A1 или М16А3 и двете МАХ версия. Край на мнението

??? ??? ??? ??? ??? ???
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 681
    • Профил
« Отговор #29 -: февруари 11, 2009, 17:57:29 pm »

??? ??? ??? ??? ??? ???

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) SYSTEMA винаги предизвиква, подобна реакция. Много хора я желаят малко си е позволяват.
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
« Отговор #30 -: февруари 11, 2009, 18:21:37 pm »

Много хора я желаят малко си е позволяват.
WOOOOOW -ВЕЕЕРНО ЛИ  ;D ;D ;D ;D
ти на богоизбран богаташ ли се правиш -  ;D ;D ;D ;D
не парадирай моля ти се  ;D ;D ;D
система струва колкото едно домашно PC, изобщо не е толкова непосилна ценово. Много от нас и по доооооста повечко кинти сме давали за играчки... Въпросът дали система си струва няма нищо общо с цената и качеството й. Ама нищо.

Значи да разбирам ,че това със пълнителя не е вярно и че нараменника не се самоприбира...
не мога да отговоря конкретно на тези ти въпроси. В смисъл до зависи от фирмата производител на оръжието, което си си ариесал. Някои ги имат тия проблеми, някои не...
Активен
T.V.U. grawlix

Van Zan

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #31 -: февруари 11, 2009, 18:57:32 pm »

Благодаря много за коментарите спрях се на MP5 Navy сега остава само да го купя. А после и търсенето на клуб към който да се присъединя :)
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #32 -: февруари 11, 2009, 19:11:01 pm »

За MP5 NAVY: това е една от най-добрите пушки ако не и най-добрата китайка, (що се отнася до качество на механиката, далекобойност, точност и безотказност), според нас и нашите клиенти. В интерес на истината подаваме я от 2+ години и до сега  не сме отваряли нито една. Не е имало върната нито една от общо продадени 80+ бройки за две години. Имали сме до сега връщан за ремонт само един пълнител, на който му бяха пренавили пружината. Пушката е много, ама много здрава. Ложата е с релси, което дава възможност за поставяне на предна ръкохватка (има такава в комплект с пушката), фенер и лазер. Заедно с пушката върви и монтаж да бързомерец тип Aimpoint. Тънкият пълнител позволява в жилетката да се носят от 16 до 20 пълнителя. На пазара се предлагат и евтини пластмасови пълнители (които са млко еднодневки - не работят надеждно), както и малко по скъпи ~ 20 лв. Метални 90-100 зарядни пълнители.

За P90: това, което предлагаме се прави от същата фабрика, която произвежда за Classic Army и  Echo-1.  С изцяло метален фронтсет е с магнум двигател и М120 пружина. Много е компактно и универсално за игра както за CQB, така и за горски битки. Аз навремето имах P90 на Тokyo Мarui, което беше с начална скорост 90 м/сек и съм играл с него в горски игри и не съм усещал липса на далекобойностю(дълго ме бе яд, че го продадох). За надежноста все още не мога да дам лично мнение, защото оръжието е съвсем ново. Но производителя е известемн с качествената си продукция. Единствения недосттък, що се отнася до Р90, според мен е това, че се продава с един 60 заряден пълнител и резервни пълнители за момента се намират малко по-трудно. Иначе Р90 си е уникална оръжейна конструкция, кето е и една от причините аз да си взема едно такова и за мен.
Активен
Fucking Predator...

Van Zan

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #33 -: февруари 11, 2009, 19:38:54 pm »

Благодаря много за изчерпателната информация за 2-те оръжия паднаха ми каквито и съмнения да ми бяха останали, относно качеството. Сега остава само да го взема Мп5-цата :) защото наистина ми хареса. А моят приятел Faust ще си взема както знам P90 че му е любимо :)
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #34 -: февруари 11, 2009, 20:17:40 pm »

Ван Зан ако ще ти се успокои съвеста, в първите сезони SG бяха с МР5-ци, мисля... ;D ;D ;D
Активен
Screamer

FaustX

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #35 -: февруари 11, 2009, 20:20:05 pm »

....ако си падаш по Stargate SG-1 си взимаш Р90  ;D

така е - страхотен сериал

А моят приятел Faust ще си взема както знам P90 че му е любимо :)

Прав си ;)
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #36 -: февруари 12, 2009, 02:02:12 am »

??? ??? ??? ??? ??? ???

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) SYSTEMA винаги предизвиква, подобна реакция. Много хора я желаят малко си е позволяват.

Scarface последната поръчка която направих в червеният вълк(днеска пуснах втората) първата беше миналата седмица,фактурите са на обща стойност от 900$ без доставките и митническите такси  ;) ако дам още
400$ ще си взема Systema,въпроса е,че просто се отказах да си взема такова оръжие,а и разликата в момента между твойта и мойта пушка е ,че аз просто не мога да си я отворя и да си сменя конуса,разлика друга няма,всички части са ми на Systema вече,специално за теб ще ти направя клипче за да видиш точно какво слагам вътре,когато ми дойде последната пратка началото на другата седмица  ;)
Ти си се кефиш на система,еми кефи си се,лошо няма,но не си мисли,че след като си дал 2000 евро за пушка те прави нещо повече от другите,не си единствен който може да си позволи  такава пушка,не си ли се замислял,че просто другите може да не искат точно такава,въпреки да имат възможността да си я позволят????
Въпросителните ми бяха по повод поста ти в темата за P90,пича пита кое от твете оръжия да си вземе а ти си правиш неква раклама с твойта пушка,не ти виждам нещо смисъла на поста в тази тема.....
Само за инфо(щом сме тръгнали да си мерим пишките) аз бях събрал пари за система още с идването ми във Франция т.е преди 3 години(ти може и тогава да не си знаел какво е airsoft още) и тогава пак се отказах от системата,предпочетох с тези пари да си купя хубава екипировка.........

айде със здраве...
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #37 -: февруари 12, 2009, 09:58:13 am »

??? ??? ??? ??? ??? ???

Каска, много се връзваш мой човек, колкото до меренето на пишките не си я мери с мен. Просто си прави фън. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СПАМА модератора има прававо да изтрие поста.

Scarface последната поръчка която направих в червеният вълк(днеска пуснах втората) първата беше миналата седмица,фактурите са на обща стойност от 900$ без доставките и митническите такси  ;) ако дам още
400$ ще си взема Systema,въпроса е,че просто се отказах да си взема такова оръжие,а и разликата в момента между твойта и мойта пушка е ,че аз просто не мога да си я отворя и да си сменя конуса,разлика друга няма,всички части са ми на Systema вече,специално за теб ще ти направя клипче за да видиш точно какво слагам вътре,когато ми дойде последната пратка началото на другата седмица  ;)
Ти си се кефиш на система,еми кефи си се,лошо няма,но не си мисли,че след като си дал 2000 евро за пушка те прави нещо повече от другите,не си единствен който може да си позволи  такава пушка,не си ли се замислял,че просто другите може да не искат точно такава,въпреки да имат възможността да си я позволят????
Въпросителните ми бяха по повод поста ти в темата за P90,пича пита кое от твете оръжия да си вземе а ти си правиш неква раклама с твойта пушка,не ти виждам нещо смисъла на поста в тази тема.....
Само за инфо(щом сме тръгнали да си мерим пишките) аз бях събрал пари за система още с идването ми във Франция т.е преди 3 години(ти може и тогава да не си знаел какво е airsoft още) и тогава пак се отказах от системата,предпочетох с тези пари да си купя хубава екипировка.........

айде със здраве...
Активен

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #38 -: февруари 12, 2009, 10:28:21 am »

Каска, приятелю има някакво напражение в теб и немога да разбера на какво се дължи. Ако си се почуствал засегнат от моя пост искренно съжалявам. Извинявам се на форумното брадство че измествам темата. Но ето отговор додходящ за твоя коментар.

Не те се съветвам да си мериш п_шката с мен, защото може силно да се разочароваш. Колкото до избора ми на оръжие който съм направил SYSTEMA е направен на база на факти и предпочитание. Ето малко статистика:
М4А1 - Collapsible Stock Version
M4A1 - Fixed Stock Version
M16A3 - Collapsible Stock Version
M16A3 - Fixed Stock Version

Всички са МАХ версия. За разлика от теб на мен не ми се налага да събирам пари за да си позволя SYSTEMA  и екипировка. Също така не е проблем да играя навсякъде по света не визирам само Бергет.

Така че мериси п_шката с някои друг, или просто се забавлявай с еърсофт а не търси форум за умни коментари.  Поздрави

Модеатора да ме извинява, за излизането от темата.
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #39 -: февруари 12, 2009, 11:17:32 am »

скар - ти май още не си разбрал че еърсофтът е игра, която се играе с хора, а не с пари.

колкото до система - еми съвсем като за начало нямат fal. Сори. 
« Последна редакция: февруари 12, 2009, 11:20:01 am от piker »
Активен
T.V.U. grawlix

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #40 -: февруари 12, 2009, 14:36:55 pm »

Скар,реагирах малко остро,за което се извинявам,извинявам се и на модераторите за спаменето по темата,ама пайкър добре го каза,тази игра се играе от хора не от пари братле,не е нужно да се парадира с оръжията които притежаваме,все пак целта на занятието е да се забавляваме нали?Да дойдеме в неделя на терена и да си изкараме негативната енергия от работната седмица,да се отпуснем малко,да полафим,да се посмеем нали така?

Скар,ти казваш,че не е нужно да събираш пари за система а си я купуваш директно,ем приятелю аз съм студент,след няколко месеца завършвам във Франция,нали се сещаш,че докато не си взема  дипломата не мога да си намеря високо платена работа....но както се казва един ден и на мойта нива ще огрее слънцето  ;)
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 022
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #41 -: февруари 12, 2009, 15:08:31 pm »

Виждам, че цивилизовано се разбрахте.
Важното е, че темата за П-90 получи своето развитие.
Да уточня само, че и аз не съм от богатите и затова играя
с евтино оръжие, но пък си правя голям кеф  ;D

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #42 -: февруари 12, 2009, 15:20:48 pm »

...и ако ти се счупи не получаваш инфаркт!  ;D
Активен
Screamer

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #43 -: февруари 12, 2009, 15:57:19 pm »

скар - ти май още не си разбрал че еърсофтът е игра, която се играе с хора, а не с пари.

Тук нестава въпрос за пари, а за предпочинатия и избор. Прав си че еръсофт се играе с хора, това не може да се оспори.

колкото до система - еми съвсем като за начало нямат fal. Сори. 
Ето тук не те разбрах, не че много разбирам, но били обяснил за какво става въпрос?
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #44 -: февруари 12, 2009, 15:58:54 pm »

...и ако ти се счупи не получаваш инфаркт!  ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

разбира се,че ще се разберем цивилизовано,още един път скар,ако съм те обидил с моя пост се извинявам....

и сега малко по темата

странна смесица между P90 и FAMAS,след като се порових в френските форуми по еърсофт намерих това

Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #45 -: февруари 12, 2009, 16:33:58 pm »

...Ето тук не те разбрах, не че много разбирам, но били обяснил за какво става въпрос?

какво неясно има - еми нямат фал бе. Казваш наперено, че всички искат система ама малко могат да си я позволят. А аз пък ти казвам че не искам система, 'щото нямат фал, а аз искам да притежавам фал, а не емка. И фнц-та нямат. И зигове. И СВД. И много други неща нямат. Чу се май нещо за калашници на система, ама не знам до колко си струва - още повече, че вече калашници има вече за сходни пари газови, че и с доста чуствителен откат, че и с функционално разглабяне сходно с това на оригинала...

Ако имаха читав фал, който да е с подходящо ниво на копийност, което да оправдава тази сума - почти сигурно щях навремето да си взема система. Аз поне не го мисля много като тръгна да хвърлям пари за бесмислени глупости  ;D ;D ;D - Ама нямат!

или всъщност не ти е ясно защо аерософтът е игра, която се играе с хора, а не с пари?! - то като футбола бе. Ти си купи най-скъпите маратонки, топка и шорти, ама като не можеш да избягаш и 3 километра крос, като не можеш да подаваш топката - къф футбол ще играеш   ;D ;D ;D
« Последна редакция: февруари 12, 2009, 16:37:19 pm от piker »
Активен
T.V.U. grawlix

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #46 -: февруари 12, 2009, 17:21:28 pm »

Уж се бяхте разбрали. Ако обичате придържайте към темата. Има теми и за Системи, и за Фалове, и за мерене на п*шки ако трябва ще направим.
« Последна редакция: февруари 12, 2009, 17:25:12 pm от Snaip »
Активен

Cannon Fodder

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
    • Профил
« Отговор #47 -: февруари 12, 2009, 18:00:34 pm »

Извинявайте за офтопика, но в това P90/FAMAS/G36, какви чаркове има? (И как всъщност е сглобено?)
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #48 -: февруари 12, 2009, 18:11:34 pm »

Извинявайте за офтопика, но в това P90/FAMAS/G36, какви чаркове има? (И как всъщност е сглобено?)

ножовка + пила и лепило  ;D  ;D  ;D
Активен
Fucking Predator...

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #49 -: февруари 12, 2009, 18:40:33 pm »

...и малко тел!  ;D ;D ;D
Активен