Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: RS Type-56 ''Китайският Калашник'' По-истински няма на къде!  (Прочетена 23909 пъти)

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Ето го и това колекционерско бижу. Това е единствената пушка в света, която е направена на базата на деактивирано бойно оръжие. Който невярва, да заповяда да се убеди със собствение си очи. Още като отвориш кутията те лъхва аромата познат от оръжейната в казармата...

Някой от частите, като газовата камера не са от бойния АК, но всичко останало си е 100% автентично.
Пушката е много точна и прецизна, Дава равномерна начална скорост от точно 130 м/сек (426 fps)
В комплект е с един Мид-кап пълнител и оригинален ЗИП. пълнители от други еърсофт калашки не стават. Хай-капи за RS на се предлагат. Скоро ще имаме в налиност и пълнители. За чистене на цевта се използва оригиналния шомпул, към автомата. Всички детайли са от закалена стома и са оксидирани. Абе миришe си на оръжие.

(100% a collectors must-have piece)

P.S. В газовата тръбичка си има неизчистен нагар  ;D
Активен
Fucking Predator...

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
Активен
Fucking Predator...

Vereni

• Гост

Ето това е пушката..
Които си пада по АК-то това е първият заместител на истинската.
Сигурен съм , че ще си струва всеки лев.
С удоволствие ще се оставя да бъда '"убит" от това пушкало ;D
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил

Има и трети детаил който не е оригиналдъ ! Мошенник. Щика е пластмасов :)

Пушката наистина е впечатляващо.... истинска. Който не е пипнал няма да знае за какво иде реч.

ПП Хорнет, "Още като отвориш кутията те лъхва аромата познат от оръжейната в казармата..." - да де ама ако си бил в казарма.
Активен

qwerty

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
    • Профил

Мерниците от бойното оръжие ли са? Не ги виждам добре на снимките...
Хоп-ъп-а метален ли е?
С каква батерия и какви топчета е тествано оръжието?
Каква е ефективната далекобойност?
Цена?

Поздрави,
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил

Мерниците от бойното оръжие ли са? Не ги виждам добре на снимките...
Хоп-ъп-а метален ли е?
С каква батерия и какви топчета е тествано оръжието?
Каква е ефективната далекобойност?
Цена?

Поздрави,

Да.
Не. Хоп-ъп камерата е пластмасова
С 11,1 волтова, литиево-полимерна и обикновени био-разградими 0,20 грамови топчета.
Още не е тествана.
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил

абе аз го барнах едно такова преди няколко месеца... много реално, макар че в тази ценова ниша наистина бих предпочел севедето им
Активен
T.V.U. grawlix

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Цената е 877 лв с ДДС, Другата седмица идват със сгъвам приклад. Поръчал съм и СВД+ПСО1
Активен
Fucking Predator...

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 483
    • Профил

аз вече го барнах това пушкало,много е добро наистина,голямо впечатление ми направи,наистина си заслужава париците,аз по принцип не съм голям фен на АК серията ама това ми грабна окото...
Активен

qwerty

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Интересно оръжие... Бях чувал за него, но досега не му бях обръщал внимание. Може би, щото не ми се вярваше, че е направен от деактивиран боен автомат. Явно обаче е вярно и това много ме радва. Страйкболно оръжие, което не е реплика. Супер :) 

Дава равномерна начална скорост от точно 130 м/сек (426 fps)

Прегледах няколко места, на които се предлага тоя автомат. Началната скорост варира в диапазона 300 – 350 fps. Този пре-ъпгрейдван ли е допълнително (за да дава 426 fps)?  Ако да, какво е сменено? Щото гледам само поляците така го предлагат – 440 fps...
    Пластмасовият хоп-ъп клонинг на Маруи ли е? Може ли да се смени със стандартен метален?

Хай-капи за RS на се предлагат.

Предлагат се:

http://www.uncompany.com/pageproductrelative.asp?prodid=11146

http://gun-fire.com/product-yor-1152189969-HiCap-AK47-magazine.html
« Последна редакция: януари 09, 2009, 20:32:57 pm от qwerty »
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Поръчани са с М130 пружини от RS.

Интърналите нe са съвместими с афътърмаркет части. Гиърбокса прилича на версия 3 но е с разлини размери - по-къс и по-плосък. Само пружините са съвместими с афтърмаркет частите. То и друго няма какво да му се ъпгрейдва.

Ето тук можете да видите какво има вътре

Хай-капи няма да внязям, защото е перверзия на тоз АК да му се слажи Хай-кап.

Какъв е зора да му е метален хоп-ъпа? Щом инженерите са предценили, че трябва е от пластмаса, сигурно са сметнали какво натоварване носи и са избрали най-подходящия материал.

Активен
Fucking Predator...

qwerty

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Ето тук можете да видите какво има вътре

Добре изглежда...

Хай-капи няма да внязям, защото е перверзия на тоз АК да му се слажи Хай-кап.

Ааа, не така, Владе! Не е демократично. Внязяй смело хай-капи, пък нека клиентите по собствена съвест и морал да решават кое е перверзия и кое - разнообразие... :) Не смятам, че трябва еднолично да решаваш, какво му трябва на пушкалото... Погледни нещата и от клиентска гледна точка...
    Иначе според мен си прав – мидкапите са си друга бира. Даже аз за моето АКСУ (което галено наричам “Скиптъра на двуличието”), съм си закупил комплект мидкап пълнители, щото е по-тарикатско и играта е по-реалистична...
    Всъщност, аз лично се сещам за една друга причина, поради която има вероятност да не искаш да внасяш хай-кап, но няма да я коментирам, с цел запазване на форумния мир. 

Какъв е зора да му е метален хоп-ъпа? Щом инженерите са предценили, че трябва е от пластмаса, сигурно са сметнали какво натоварване носи и са избрали най-подходящия материал.

Знаеш ли, аз много уважавам инженерите. Самият аз съм инженер. Обаче, разбираш ли, имам три автомата – и трите китайски, и трите с пластмасови хоп-ъп-и. И трите имат проблеми точно с хоп-ъп-ите. Та поради тая причина съм леко скептично настроен към китайската инженерна мисъл. Разбира се тук говорим за оръжие от висок клас, но все пак... А хоп-ъп-а си е важен – може би най-важната част, влияеща пряко на стрелбата. Това последното е лично мнение.
    Но както и да е. Автоматът е хубав. Спор няма...

Поздрави!
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Всъщност, аз лично се сещам за една друга причина, поради която има вероятност да не искаш да внасяш хай-кап, но няма да я коментирам, с цел запазване на форумния мир. 
За да продавам повече пълнители, естествено! По 30 кинта на пълнител... и хоп милоинер съм станал!  ;D

Между другото RS са "Made in Hong Kong", което е качествения вариант на "Made in China".

А и сред еърсофт пушкалата, по здрав АК от този на RS дълбоко се съмнявам да има. Представаш ли си този стоманен глупакоусточив продукт що бой може да понесе? Точно колкото и боен авромат. ;)
Активен
Fucking Predator...

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил

Ау, на мене ми е пластмасов хопъпа. Искам джилезен ! Владо, мошенник такъв, пак си ме прецакал.
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Ау, на мене ми е пластмасов хопъпа. Искам джилезен ! Владо, мошенник такъв, пак си ме прецакал.
Не пак, а отново!  ;D  ;D  ;D
Активен
Fucking Predator...

qwerty

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

За да продавам повече пълнители, естествено! По 30 кинта на пълнител... и хоп милоинер съм станал!

Дали става въпрос за пари или не, смятам че е редно да дадеш възможност на бъдещите собственици сами да изберат как да окомплектоват това оръжие.   
    Апропо, нали се сещаш, че ако ти не внесеш хай-кап за тоя автомат, някой друг ще го направи. Природата вакуумни пространства не търпи, има ли търсене, има и предлагане. Ти далеч не си единствения на пазара на страйкболни оръжия...
    Всъщност на мен изобщо не ми дреме колко пълнителя ще продадеш, но леко се подразних от факта, че се опитваш да определяш кое е “перверзия” и кое – не...

Между другото RS са "Made in Hong Kong", което е качествения вариант на "Made in China".

Това не го знаех...

А и сред еърсофт пушкалата, по здрав АК от този на RS дълбоко се съмнявам да има. Представаш ли си този стоманен глупакоусточив продукт що бой може да понесе? Точно колкото и боен авромат. ;)

Ами всъщност не е точно така. Корпусът със сигурност много бой може да понесе, но механиката вътре?
    А и аз в случая не коментирах физическата здравина, а качеството на изработка. Аз моите автомати си ги пазя и ги поддържам перфектно, но просто хоп-ът-те им (китайски) са си не особено добре направени. Случва се да изпадне топче от цевта, щото гумичката го е изпуснала.  Или пък да изстреля по две топчета (като помпите едно време). “Флаерчетата” изобщо няма да ги споменавам...
    Не че тия неща са болка за умиране, но все пак си е неприятно. С китайските оръжия просто си казваш “китайско оръжие, среден клас – за толко пари – толкова”. Но при оръжие от висок ценови клас, нещата приемат вече други измерения.
    Пак повтарям обаче, че не знаех, че се произвежда в Хонг Конг. В такъв случай нещата са (вероятно) са по-различни.

Поздрави!
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Апропо, нали се сещаш, че ако ти не внесеш хай-кап за тоя автомат, някой друг ще го направи. Природата вакуумни пространства не търпи, има ли търсене, има и предлагане. Ти далеч не си единствения на пазара на страйкболни оръжия...

Споко, не мога целият свят да лапна, нали трябва да оствя поле за действие и за другите. В карйна сметка монопола не води до нищо добро.

Ами всъщност не е точно така. Корпусът със сигурност много бой може да понесе, но механиката вътре?

Това няма ама нищо общо с китайските оръжия. Качеството на гиърбокса е от най-високо ниво. Ето ти едно ревю по темата. ;)
Активен
Fucking Predator...

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил

Циклим яко....

[attachment deleted by admin]
« Последна редакция: януари 10, 2009, 10:53:36 am от Stalker »
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Stalker, остави ги момчетата, те там във "федрацията" по стрйкбол са над тези неща ;)
Активен
Fucking Predator...

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 022
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Темата е за RS Type-56.
Придържайте се към нея.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Мреди малко Майора мина през офиса и той подтвърди автентичноста на Калашника!  ;)
Активен
Fucking Predator...

Majora

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 945
    • Профил

Така е, със същият къс ( поне за мен) дървен приклад. Имате пълно право да искате отстъпка от Хорнет за това че продава непочистено оръжие! :D Или поне да го накарате той пред вас да го почисти! ;D
Активен
Моя пушка може и да е играчка, но с истински приклад!

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

Дааа, в газовата тръба има яко нагар!  ;D
Активен
Fucking Predator...

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил

проявявам огромен интерес да разгледам и севедето... кога ще го внасяш?
Активен
T.V.U. grawlix

HORNET

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com

СВД -то се очаква след среатада на Февруари.
Активен
Fucking Predator...