Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: "Рязана" пушка?  (Прочетена 5494 пъти)

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
    • Профил
"Рязана" пушка?
« -: март 17, 2009, 11:06:55 am »

Здравейте всички,
Някой да е виждал нещо такова из сайтовете: къса двуцевка, спрингова, да изстрелва по 3бр. ВВ наведнъж от всяка цев, със отделение за ВВ или със нормалните пълнителчета за airsoft помпа?
Видях нещо подобно в Aukpro (http://www.aukro.bg/show_item.php?item=533755236#gallery), но като поговорих с човека каза, че всяко топченце се слага поотделно след всеки изстрел, което не ми харесва особено защото е пипкава работа.
Поразгледах из сайтовете, но не намерих нещо подобно. Ако му се е мяркало на някой да сподели?
Активен

Narcomancer

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
    • Профил
Re: "Рязана" пушка?
« Отговор #1 -: март 18, 2009, 10:09:31 am »

Съвет: не си вземай помпа истрелваща по 3 ВВ-та наветнъж. Точността и далекобойността отиват на метро си (проверена информация  ;)). От друга страна има много качествени помпи, истрелващи по едно топче със завидна точност и далекобойност (не като спринговите снайпери, но пък презареждането е по-бързо) и сила от порядъка на 400-450fps.
Активен
Live every day like its the last one and you just might see the next

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #2 -: март 18, 2009, 13:03:21 pm »

;D Мерси за съвета, но вече съм си взел такава. Не ми трябва скорост от порядъка на 400-450 FPS, защото това ще ми попречи да я ползвам в прекалено близък бой. Ако си спомням правилно правилата забраняваха стрелба под 10м с такава скорост на пушкалото, а помпата по презумпция е оръжие за близък бой.....и "рязаната" по същия начин я отнасям...
Активен

mad_dogs

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • Профил
Активен

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #4 -: март 23, 2009, 21:20:11 pm »

Много благодаря Mad_dogs,

Точно такова търся... само едно малко нещинце не ми допада на това....цената  ;D ;D

Наистина изглежда много добре.
Активен

Van Zan

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
    • Профил
Активен
This moment of Liberty brought to you by your US Army.

ivo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
    • Профил
« Отговор #6 -: март 23, 2009, 22:45:59 pm »

Това последното съм го виждал и в други сайтове. Пушка от някакво японско аниме...
Активен
"We'll do this the Navy way:First one to die, loses!"

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 185
    • Профил
« Отговор #7 -: март 24, 2009, 09:46:44 am »

М4 с външен тунинг ;D
Активен
T.V.U.

Arcador

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
    • Профил
« Отговор #8 -: април 14, 2009, 12:58:25 pm »

офтопик - тихо, СТАР е, нищо общо с М4, стреля с ЛАЗЕРИ и пробива ТАНК (в противен случай стотици аниме фенове ще направят сепуко).

По темата:

Двуцевката е много добро но уви може би няма да стане за игра. От колекционерска стойност обаче е готино. Подобен е случая с пушките с патроните-гилзи, при които след всяко презареждане пада гилза (и по възможност дрънка по цимента), но еърсофтското му приложение за нормална игра е слабо - за спорта обаче няма граници  :)
Активен
Let me declare your VAT fee sir!