Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: Здравейте на всички  (Прочетена 1642 пъти)

<Doc>

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
    • Профил
Здравейте на всички
« -: ноември 11, 2009, 22:54:44 pm »

Казвам се Георги, на 21 съм от София.  Уча ветеринарна медицина. Един приятел ме зариби по спорта и сега определено искам и аз да пробвам. Насочил съм се към G36c за сега. Интересува ме освен пушкало и очила на първо време какво още трябва да си взема.
Активен

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
    • Профил
Re: Здравейте на всички
« Отговор #1 -: ноември 12, 2009, 14:59:31 pm »

Здрасти,

Добре е, но не е задължително на първо време, да си вземеш:
 - здрави, удобни високи обувки - кубинки, туристически обувки, каквото ти хареса и ти е по джоба.
 - камуфлаж - няма някакви специални изисквания, каквото ти хареса и сметнеш за приложимо.
 - шапка - задължително, на голо не е приятно усещането.
 - шал, маска, кърпа или нещо такова - да ти предпазва врат, лице, шия.
 - ръкавици - съобразно настоящия сезон и идващия бих ти препоръчал с цели пръсти - в Бриколажа има работни ръкавици за 12-15 лева, вършат работа.
 - съд за вода - манерка, бутилка, кемълбек или каквото си харесаш.
Неща, които могат да останат на по-заден план на първо време:
 - полезно е да имаш второ оръжие - пистолет.
 - евентуално радиостанция с хендсфри.

Това се сещам засега като освен очилата и пушката няма нищо толкова спешно, което да си вземаш. Въпрос на желание доколко ще решиш да бъдеш защитен (първите няколко неща).

Толкова от мен.
Активен

<Doc>

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
    • Профил
Re: Здравейте на всички
« Отговор #2 -: ноември 12, 2009, 17:43:35 pm »

Мерси за отговора, най-вероятно ви се налага да отговаряте за стотен път на подобен въпрос. Ще гледам да дойда на следващото събиране в София.
Активен