Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Еърсофт карабините на ICS  (Прочетена 8137 пъти)

Shifter

• BorderWar
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
    • Профил
Re: Еърсофт карабините на ICS
« Отговор #25 -: декември 30, 2009, 11:47:29 am »

Шегаджия  ;D
Активен

Bagera

• Berget 10
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 175
    • Профил
« Отговор #26 -: декември 30, 2009, 12:53:47 pm »

Има и 100 зарядни пълнители за SIG-овете.

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
« Отговор #27 -: декември 30, 2009, 13:25:13 pm »

Не разбирам защо се притеснявате изобщо,понеже на видеото,което Пайкър прати се споменава че Зиг-а на ICS идва с два хай-капа.... :) :) :)
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #28 -: декември 30, 2009, 13:32:33 pm »

Не разбирам защо се притеснявате изобщо,понеже на видеото,което Пайкър прати се споменава че Зиг-а на ICS идва с два хай-капа.... :) :) :)
Щот не ползваме хай-капи  ;)
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #29 -: декември 30, 2009, 16:06:35 pm »

Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #30 -: декември 30, 2009, 17:51:18 pm »

Абе, Шитси, ти сериозно ли бе ... 2200 е малка батерия ?
Ми предлагам ти да си прегледаш пушката - на мен ми стига за около 3000 + топчета...
Ся че ти си ******* с мнение, и си компетентен по темата от 2 месеца насам... тежко е като си повярваш.
« Последна редакция: декември 30, 2009, 18:09:38 pm от Snaip »
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #31 -: декември 30, 2009, 20:01:24 pm »

Имам един въпрос:

Защо в тема, която е озаглавена ''Еърсофт карабините на ICS'', което е достатъчно ясен показател за какво е предвидена да се пише в нея, един куп хора, не схващат това и пишат всевъзможни глупости нямащи нищо общо с темата?  Боли ме фара кой с какви батерии, какви пълнители и как стреля! Темата не е за това! Ако някой настоява толкова много да сподели своето мнение за батерии, пълнители и т.н. има си други теми за тази цел!
Активен
Fucking Predator...

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
« Отговор #32 -: януари 08, 2010, 18:19:07 pm »

Точно така, ако някой настоява толкова много да сподели своето мнение за батерии, пълнители и т.н., ... ми първо да си закупи шибания Сиг Заг от този маказин  ;D, (няма да го споменавам, щоот тва си е реклама) и после да глаголи!!!  :D
Аааа ... сериозно ... пушката е достатъчно екзотична, като самите швейцарци, за да привлича погледа. Аз не разбирам достатъчно от механиката (на еърсофтчетата), поне при пръв поглед, но все пак мога да коментирам факта ... ммм ... на докосването. Изделието е стабилно и кораво и в същото време приятно на гушкане (особенно със сгънати крака или приклад, все тая) и те (ме) кара да си го купиш/ я. Проблемът при новите еърсофт реплики е, че стават все по-добри и съответно желаеми, но за съжаление, продължават да носят плода на играчката в себе си, за разлика от Парашкева и нейните посестрими (дано на Збит-мил-сим е мъжко)!  :o

ПП.  Шифтър, хич да ти е през шифтъра, сигурен съм, че както твоята, така и моята, са си ни най-удобни и любими! ;D  Така е и при другите, вервай ми ... тая вечер трябва ...
« Последна редакция: януари 08, 2010, 18:22:32 pm от Svetlo »
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?