Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Well MB05A - Ревю  (Прочетена 10222 пъти)

asherrr

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 136
    • Профил
Re:Well MB05A - Ревю
« Отговор #25 -: декември 23, 2011, 20:46:06 pm »

Ами Well/ Bell/ ACM (постоянно си сменят имената) са от най-евтините китайски еърсофт пушкала. По принцип се купуват заради фацата и всичко вътре трябва да се подмени с качествени части. Идеални са за хора, които искат да експериментират и да не фалират междувременно. ;)

А иначе конкретно тази пушка, по това което прочетох тук... ами някак не ми се връзва с представата за снайпер. На 40 метра да се радваш ако вкараш всичко в лист формат А3 е разочарование. Сигурен съм, че всички модели с подобна номенклатура ще са 1:1 като части вътре с тази пушка - променя се само външния вид. Поне пистолетите им са така. Т.е. очаквай същото представяне и от другите модели.
Активен
There's no place like 127.0.0.1 ...

Bob Carey

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
    • Профил
« Отговор #26 -: декември 23, 2011, 22:05:02 pm »

Добре господин ТИХА СМЪРТ. Не ти стигаше да ни шибаш от сума ти растояни със старата ти машина ами реши да си вземеш нова и освен това още по тунугована. Баси човека си. Още си спомням как пълзях на терена в Стара Загора и нещо ми изплющя по дебелия зеле и чак след сума ти секунди осъзнах че си ме прострял като прани гащи у дувар. Тигърее ще ме откажеш от еърсофта. Освен че си супер безшумен ами и си супер точен път с туй чифтее, кво да ти каа. Освен да ти е живо и здрво, хаххх.
Активен
България раждала безброй герои а сега боклуците се сипят на порои и за всичко обвиняваш страната успех не се постига щом безволна е душата.

Pistolero

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 633
    • Профил
« Отговор #27 -: декември 23, 2011, 23:52:00 pm »

Ами Well/ Bell/ ACM (постоянно си сменят имената) са от най-евтините китайски еърсофт пушкала.

Понеже виждам че го споменаваш във втора тема - имаш ли някаква по конкретна иформация за това нещо, защото на мен до колкото ми е известно Well и Bell са тотално различни марки, а АСМ а просто съкръщение от All China Made което се използва за всичко от пушки, жилетки, оптически прибори и всякаква др. екипировка, която не е произведена от някоя от по-големите китайски фирми.
Активен

asherrr

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 136
    • Профил
« Отговор #28 -: декември 24, 2011, 03:31:01 am »

Ами от филипински и всякакви други странни форуми ми е информацията, отпреди няколко месеца - като се оглеждах за евтини пистолети с които да си правя експерименти. Търсех инфо точно за тези марки и според гурутата по онези места това е един и същи производител с различни имена. За Бел -> АЦМ се твърдеше като факт, а за Well и някакво друго трибуквено че се правят от същия производител имаше много споменавания.
Не мога да си спомня нищо по-конкретно, защото скоро се отказах от марките заради лошите отзиви за качеството на вътрешностите и много бързо забравям фактология, която не ми влиза в употреба ежедневно ;).
Активен
There's no place like 127.0.0.1 ...