Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Проблем с G36C  (Прочетена 4431 пъти)

SouLtree

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 31
    • Профил
    • graffart.eu
Проблем с G36C
« -: март 04, 2010, 19:41:59 pm »

Днес си купих G36C. Отвори я човека в магазина, сложи заредена батерия + пълнител с топчета и изстреля 40-50. Всичко беше добре. Опаковахме я обратно, върнах се вкъщи (по пътя не я изпускана или нещо от сорта) и заредих батерията. Сложих батерията, напълних пълнителя с топчетата, врътнах колелцето отдолу на пълнителя, докато се показа топче (както е описано в инструкциите) и очаквам да среля, обаче топчетата не искат да излизат от пълнителя и оттам както си му е реда по системата вътре. Като натискам спусъка се чува шума от рабтещия механизъм, но топчетата не излизат и не излизат. Обърнах пушката с пълнителя нагоре и се изтреляха топчета. Видях в магазина, че пушката си работи, явно аз греша някъде. Някой може ли да ми помогне?
Активен

<Doc>

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
    • Профил
Re: Проблем с G36C
« Отговор #1 -: март 04, 2010, 19:55:00 pm »

Днес си купих G36C. Отвори я човека в магазина, сложи заредена батерия + пълнител с топчета и изстреля 40-50. Всичко беше добре. Опаковахме я обратно, върнах се вкъщи (по пътя не я изпускана или нещо от сорта) и заредих батерията. Сложих батерията, напълних пълнителя с топчетата, врътнах колелцето отдолу на пълнителя, докато се показа топче (както е описано в инструкциите) и очаквам да среля, обаче топчетата не искат да излизат от пълнителя и оттам както си му е реда по системата вътре. Като натискам спусъка се чува шума от рабтещия механизъм, но топчетата не излизат и не излизат. Обърнах пушката с пълнителя нагоре и се изтреляха топчета. Видях в магазина, че пушката си работи, явно аз греша някъде. Някой може ли да ми помогне?

Според мен трябва да врътнеш още малко колелцето. Или провери дали е добре сложен пълнителя :)
Активен

SouLtree

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • graffart.eu
« Отговор #2 -: март 04, 2010, 20:01:57 pm »

Ммммм, да. Оказа се, че трябвало още малко да врътне. В опътването пишеше да се врътне, докато се покаве топче, а то трябвало още малко. Мерси много :) .
Активен

<Doc>

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: март 04, 2010, 20:07:46 pm »

Ммммм, да. Оказа се, че трябвало още малко да врътне. В опътването пишеше да се врътне, докато се покаве топче, а то трябвало още малко. Мерси много :) .

За нищо, само гледай да не я пренавиеш. Аз лично ти препоръчвам мид-капи да си вземеш, доста по-приятно е да играеш с такива.
Активен

SouLtree

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • graffart.eu
« Отговор #4 -: март 04, 2010, 20:55:09 pm »

Откъде мога да си закупя такива мид-капи?
Активен

<Doc>

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: март 04, 2010, 21:18:02 pm »

Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #6 -: март 04, 2010, 21:48:33 pm »

Явно не си прочел внимателно инструкциите за употреба, които си получил с пушката!!!
 Хайде сега ги прочети внимателно и виж какво то1но пише за пълненето и навиването на пълнителя, но прочети всичко, а не само половината от първото изречение!

50 минути блъскане спестяват 5 минути четене на инструкции!
Активен
Fucking Predator...

SouLtree

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • graffart.eu
« Отговор #7 -: март 04, 2010, 22:21:00 pm »

Хехе, добре не ми се карай (имам си хора, които вече са поели тази фунцкия). Признах, че грешката е в мен.  ;) Ако има проблем темата може да бъде изтрита.
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #8 -: март 05, 2010, 12:41:20 pm »

Отвори я човека в магазина
Aз не съм човек. Аз съм мултифункционална машина работеща на кофеин и никотин.
Активен

SouLtree

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • graffart.eu
« Отговор #9 -: март 05, 2010, 18:14:31 pm »

Отвори я човека в магазина
Aз не съм човек. Аз съм мултифункционална машина работеща на кофеин и никотин.

м-м-мда, трябва да е с пълен член  ;). Машина с набито око си  ;D
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #10 -: март 05, 2010, 18:17:21 pm »

Машина с набито око си  ;D
;D ;D ;D. Направо скенер. Броя парите в джоба на клиентите. :D
Активен

SouLtree

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • graffart.eu
« Отговор #11 -: март 05, 2010, 19:47:15 pm »

Добре. Аз с колко парички бях?
Активен

Cartman

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 131
    • Профил
« Отговор #12 -: март 06, 2010, 05:52:10 am »

Случват се такива работи. То това, настройката на Хоп-ъпа и да внимаваш да не предобриш батерийката са нещата дето трябва да се гледа отначало. Хвърли око на моята тема дето е закована в раздел Електрически,ако искаш.
Поздрави.
Активен
Пречи ли ви шума в главата ми?

berserk

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #13 -: март 10, 2014, 11:31:00 am »

Някои да даде съвет откъде мога да си намеря пълнители - към 5 броя за G36C.. че пролет пукна,, а аз не съм готов с подготовката?? ;-))
Активен
от всички човешки грехове, бог най-тежко наказва глупостта. Дядо колт ни подравни, но оптиката направи някои по точни ;-)

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #14 -: март 10, 2014, 11:45:48 am »

Поръчваш си от чужбинските сайтове, които рекламират във форума или оттук http://scoutbs.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=436&Itemid=44&lang=bg, ако го има модела.

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания