Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Национална игра на 29-30.05 Августа Траяна 2010 Стара Загора  (Прочетена 11857 пъти)

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил

опппаааааа... саклет!!!

само да вметна че моята снимка, която си дал за ползване от журналистите, е с бетонно запазени права и е ексклузивна собственост на bg.tilllate.com !!!

да не говорим че и мен не си ме питал дали искам да ми има имената и снимките по разни статии.
« Последна редакция: май 31, 2010, 14:02:53 pm от piker »
Активен
T.V.U. grawlix

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 752
    • Профил
    • https://www.youtube.com/watch?v=HHk3EqQPXGQ

Ми моя хич не съм давал ама са използвали стара такава - съжелявам но не е с комерсиялна цел а популяризаторска пари никой от никой не е вземал. Даже и пресата... ??? ::)
Активен
„Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam“

Anna

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Профил
Активен
Airsoft is a lot like drinking. It starts off with just a few shots, but before you know it you're lying on the ground yelling for help.

konan

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
    • Профил

Радвам се, че са харесали мои снимки и са ги побликували във вестника.
« Последна редакция: май 31, 2010, 20:23:19 pm от konan »
Активен
Единственото право на врага е ..да умре..!Mercenary never die just go to hell to regroup.Ако незнаеш-ще те научим,ако неможеш-ще ти покажем,ако неискаш-ще те принудим!

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Привет снимките са хубави но са ги пуснали преди играта от архива на предната игра. ;D ??? ПРЕСА :P :'(
Активен

Aly

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
    • Профил

Благодаря на организаторите за прекрасната игра. Дано скоро пак се срещнем на бойното поле  :D
Активен
No Free Way!

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил

аз може и да не бях първия ден ама това не значи че синеокото мангалче не си прати шпионин да наблюдава.
Ето >снимки<.
Благодарности на най-добрият бъдещ старозагосрки еърсофтър Владо заквото ми се нави на акъла да ходи да снима някви идиоти дето за разлика от него не могат да стрелят наистина. :)
шегичка :)
Активен
T.V.U. grawlix

gangstera

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил

благодарско на организаторите за играта
съжелявам че не играх и в неделята но БТР-а
е мн бавен и се пътува доста време  >:(
Активен
V.A.T. - Vandal Alkoholik Temeruts

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Ха Ха Хайде викат започваме в неделя. Викам аз къде почвате бе Ганкстера будете успал се е сигурно... Чакам Чакам  аз а тя какав била работата. Ей другия път да ми се обадиш като тръгваш силите намаляха червените станаха силни. ;D :D ;)   
Активен

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Aly среща при Купона скоро чакам те... ;D
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил

благодарско на организаторите за играта
съжелявам че не играх и в неделята но БТР-а
е мн бавен и се пътува доста време  >:(

Има някакви слухове,че ти младежо си отказал да пиеш вечерта... ;D ;D
Какво ще кажеш в твоя защита?

Активен

ssaraksh

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
    • Профил

Ето и малко снимки от нас:

Благодарим за преживяването, момчета!

Още и по-големи снимки - тук

Активен

gangstera

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил

skipper нямам нищо напротив да се обадя но батерията каталяса още първия ден
kaska напоследък нещо втория ден пия по малко но да отказвам в никакъв случай
Активен
V.A.T. - Vandal Alkoholik Temeruts

Храбрия

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 474
    • Профил

Трябваше да заредим ние ракетите с великото гориво, ама матрялът скъп!
Още първият ден Гангстера щеше да щурмува поделението с БТР-а... като подуши благата миризма.  ;) :D
Активен

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Eй юнга не се ебавай с командния състав ще има непоряд по служба. Ганкстера ми е приятел и му е разрешено като на всички нас по старите хора да си имаме благинки. ;D :D
Активен

Cartman

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 131
    • Профил

Не съм бил на играта и не знам имам ли право на коментар, но искам само да кажа едно огромно ЕВАЛА  на пичовете дето организираха това нещо ( до колкото знам им е за пръв път подобно мащабно организиране).
Браво , пичове,следващия път по-брутално нещо да направите.
Активен
Пречи ли ви шума в главата ми?

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил

Браво, на пичевете, които са организирали това ГРАНДИОЗНО събитие и евала на всички, които са участвали на него.
За едно е жалко ... Ме4ко не написа нищичко по въпроса, биль ли е там, правиль ли е нещо? ако е правиль кво е било ... и т.н., но НЕ! пълно мълчание и мрааак ... жалко е все пааак ...  ;D

Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Светлан-гиби, ако щеш вярвай, тамън пишех, ама го спрех,
за да те уверя, че макар и хремав, намерих най-после време за обзор.
Очаквай продължение след малко...
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

"Августа Траяна 2010 Стара Загора"

І. УВОД
През 2010г. съобразно икономическата обстановка в стратата, силно развития неодартализъм,
като и управлението на Новото правителство, бяха положени първите основи на стратегическото
развитие на еърсофта в региона на Стара Загора, Нова Загора и Загоре. За целта под ръководството
на г-н Скипър, бе организирана и предварително подготвена мащабна операция, под кодовото
наименование "Августа Траяна 2010". Операцията бе в отговор на проведеният военен парад на 6 май.

ІІ. ИЗЛОЖЕНИЕ
На 29.05.2010г. в 9.00ч местно заарско време бе даден старт на навременият отговор
на ядрено-фугасната заплаха от страна  на Северният джамаатски съюз,
под свирепото командване на генерал Алип ай Кър, прочул се със това, че владеел силата
на магията "зумпфтарн". (за справка - наръчник на камуфлирането)
След кратък брифинг в щаб-квартирата:

целокупието потегли към изградения временен палатков лагер край вертолетната база "Ал Загоре",
близо до планинските масиви на с. Загоре.
Точно в 11.00ч патриотично-демократичните сили на НАТУ, под умелото, прекрасно, вещо и мъдро
ръководство на Моя милост МечУ (да пребъда във вековете, амин), стартираха "Операция Хаос и Целомъдрие",
част от операция "Августа Траяна 2010".
За целта след кратко съвещание, замерване на скорости и пълнене на вода, експедиционният корпус,
воглаве с Приморското подразделение "V.A.T.", оглавиха началото на ответния удар.
Излетяха и първите бомбардировачи...

Поставена бе задача от т.А (вертолетния полк) да се стигне до т.Б (ракетната база),
до която т.Б се стигаше през с. Загоре (оживено населено място).
Да, но през селото важеше равносилна забрана за влизане на бойци, с каквото и да било оръжие.
Разстоянието по права линия беше средно 6км, а по картата с обхода излизаше 7/8км.
Седем километра отиване, да, но и 7 км връщане, да, да! При това през половината житни полета
и баш по обед.....
Ето защо след кратко съвещание, бе взето най-мъдрото решение: на помощ бе повикан
френко-варненски БТР, на който "БТР" бе натоварено сичкото въоръжение, и по този начин
експедиционният корпус навлезе в селото само по чифте пищови, скрити дълбоко в гащите.
Паралелно през това време, на Специализираният планински отряд "Търново бойс", бе поставена
нелеката задача да укрият поверените ни по задача контейнери с радиокомуникационна оборудване:

След изпълнението на тяхната задача, и те навлязоха в с.Загоре, този път под прикритието
на алпинисти по поставянето на изолации. Хората им повярваха, наизлизаха по улиците и ги закичваха
кой с цветенца, кой с бутилки....(за справка: снимки на планинци в местната кръчма)
Това малко по-късно изигра лоша шега на атакуващите НАТУ-вци. Както историята показа,
известна част от населението е било с нарочно поставена цел да задържи по всевъзможен начин
навлизащите експедиционни сили, като дори за целта е била отворена местната кръчма и хранителен магазин,
където нашите славни бойци са били подведени да се подкрепят по пътя на тяхната победа,
с цената на голямо закъснение и паднали свидни желтви от наша страна.

През това време варненските "гларуси" след усилен марш на скок, успешно преодоляха трасето до първите
отбранителни траншеи на Ислямските ракетни бабаити, и се разтвориха в разузнавателна дъга
за идентифициране на позициите на врага. Благодарение на въстаналото местно население бе забелязана и
отдалечена вражеска двойка спотъри. Деца-тимуровци набързо ни докладваха за тяхната поява,
както и за това къде са видели лошите "брадатковци":

С цел бързото превземане на първата им тяхна позиция и установяване на НАТУ-вско "мъртвило",
бе проведена стремителна атака, целяща да отблъсна врага навътре в неговата база,
където да се надене на връхлитащите вече откъм неговия гръб ударни диверсионни групи,
под общото командване на п-к Скипър.
Неравностойните сили, свирепата отбрана, както и непристигането на подкрепления откъм нашите сили,
доведоха до първоначално наше временно отстъпление и прегрупиране. Ожесточената битка явно се чу в далечния
край на селото, откъдете не след дълго запристигаха и останалите ни бойци, оттам вече беше по-лесно - успешно изтикахме врага назад, към неговото леговище.

С окрупнени вече сили, смело настъпихме към влажеската база, разксливаща ни се по пътя отпред.
Огромнатга ракетна база трябваше да бъде претърсена дърво по дърво, за да бъдат открити и унищожени
червените ядрени фугаси. За целта своден НАТУ-вски отряд, оглавен от световноизвестния собственик на
Мерцедес-Кабрио, в цвят пепел от рози (за справка - момчето с черната тактическа каска, което колабира
в своята жълта баничарка, докато спеше, ужким зареждайки топчета), напредна стремително към първата си цел:
ракета Едно беше открита и след 5мин работа по нея - бе деактивирана успешно.
Същевременно варненци успяха да се съединят със старозагорските диверсанти, и заедно дружно и активно
успяха да открият и унищожат и останалите 4 ракети. Успех за НАТУ, успех за Загоре, успех за всички капиталисти.
По същото време поне дочухме, че и бургаска банда крадци на метал, жици и оборудване са успели
да се докопат до нашите сандъци с радиотехника, но пък какво от това, при положение, че спасихме Света!...

Официално играта приключи точно в 16.30, последваха малко снимки
и разотиване по местата за нощуване. Нашето място беше в палатковият лагер, откъдето не след дълго
струйни ивици дим започнаха да омирисват притихналото следобедно небе с омая на печено пилешко,
свинско и зеленчучешко. Не след дълго загърмяха и отворените шишета с благородни течности.
Така нощната битка стартира за нас успешно.
Същата приключи в 00.00ч, където повечето играчи доволно заспивах, унесехи от ромона на изливащият
се навън проливен нощен дъжд.

На сутринта утрото започна с викове: Рота, падьомм и откълечни редове по върховете на палатките.
Дежурният старшина по събуждането успя да ни вдигне сичкото бойци и не след дълго
масата отново бе окупирана за довършване на ядящите се останки от вечерта.
По понятни причини за пиене не беше останало нищо, но по още по-непонятни причини
Гангстера беше напълно трезв и бодър, нещо което историята все още не е повярвала докрай..
Не след дълго играта стартира отново, този път с осъвременен сценарий фракция-фракция,
като и този път организаторите се бяха постарали с техническите средства - имахме истински ракети,
имахме макети на мини, както и нагледни карти за сравнително ориентиране.
Придошлите софийски подкрепления на брой 3 коли, допълнително повишиха интереса към естеството
на предстоящата битка, чието развитие щеше да бъде отново в ракетната база, но този път с цели:
да се поставят и изстрелят собствените ракети във вражеската база. (това беше факт, който за зла участ
ние не чухме от първият път).
Играта стартира и не след дълго върху нашата база започнаха да се изспиват вълни от "лоши".
Бяха като скакалци, и не спираха да се изсипват, което много ни учуди.
Помислихме, че ни искат ракетата, и й усилихме отбраната.

ТЪй де, ама едва след като на два пъти ни я подминаха, и продължаваха да налитат в базата ни,
е тогава съвсем изтрещяхме. За целта пратихме Купона и Али, да отидат в обход и тайно да стигнат
в тяхната база и да откраднат тяхната ракета. След 1 час тяхно ходене и лазене и 1 час
съответна наша люта отбрана, Купона се прибра, сичкото кълнейки китайските производители на ракети и твърдейки,
че ракета в тяхната база нямало и че според него е видял, че един от лошите май си я носи на гърба.
И...иии тогава чак се светнахме, че всъщност, не ние търсим тяхната ракета, а ние носим нашата
в тяхната база и така печелим.
И като ми се надигна ми ти тоя народ, като се срещнахме челно с нападателите....стана БИТКА, както при Нормандия.
Зад всяко дърво стрелба, зад всяко дърво цел-над главите хвърчат клонки, падат листа, свистят топчета....небивало ожесточение настана.
Ранените падаха по двама наведнъж, а след тях падаше и доктора им...СТРАХОТИЯ.
Докато в един миг, нейде в далечината не се чу едно стартово изсвистяване -(битката моментално замря)-
всеки дигна поглед към небето и Чудото стана:
От вражеската база задумка нашата ракета...Дум...3сек, Дуум...3сек..Думм....Финито !
Така разкошно свърши и този боен ден.

ІІІ. Заключение
Откъм организация, игра и сценарий:
1. Организацията на Августа Траяна бе на едно от високите нива, които могат да се срещнат
досега в историята на родния еърсофт. Подсигурени бяха - брифинг, истински доктор, фотографи, дежурен автомобил,
застраховател, подробни карти на района, обследване на опасните места, маркиране на основните позиции.
Направени бяха страхотно и игровите материали. И в двете фракции имаше придружаващи мастъргеймъри,
които даваха допълнителни разяснения при възникнали проблеми.
2. Самата игра протече на завидно КОЛЕГИАЛНО НИВО.
Страхотна игра на VAT, и отново желязна планинска сила.
Хубавото беше, че нямаше нито една травма, нито едно грубо попадение,
страхотно взаимно уважение, независимо от фракциите и отношенията.
Да, има още какво да се учи, но то е основно по отношение на ЯСНОТО маркиране като убит/поразен.
Независимо дали се играе от страна на Еърсофт България/Дивизия или свободен отбор,
трява да има пълна яснота и подкрепа по този въпрос, тоест да се обединим в това правило:
Поразен играч се маркира с кърпа в ярък цвят и вдига оръжието си нагоре с цевта.
В последствие се отдалечава или чака медик, в зависимост от условията на игра.

На тактическо ниво също има какво да се сработва, но това е вече извън темата на проведената игра.
3. Силен сценарий, лесно разбираем, с възможности за внезапни допълнения.
За съжаление некоректността на част от записалите се, но недошли играчи за тази игра,
доведе до надценяване размерите на терена за игра като километри,
което за момент учуди част от присъстващите, доскоро свикнали на игра при терен
със средно 15 мин ходене в едната посока.

В рамките на този дух на анализ, бих искал да поднеса и своите извинения
на НАТУ-фракцията, за това, че сенната ми хрема не разкри напълно наполеонските ми
възможности и не успях да давам звучни команди, благодарение на постоянните ми
кихавици, но какво да се прави....чернобил не прощава.

Като цяло - Невероятно силна оценка на проведеното мероприятие.
На фона на това, че старозагорци са на първа година на пазара на организираните еърсофт игри,
чест им прави, че въобще не седнаха първо да питат няма ли кой да им направи такава обща игра,
а директно си измислиха своя и дадоха цялото си желание и време, за да я направят, такава,
каквато им се е виждала, като истинска еърсофт операция.

Благодаря Стара Загора, благодаря на дошлите отбори и играчи !!!
Добре дошли Търновчани, вие сте на ход !

Поздрави,
Мечу - горд участник в старозагорските събития `2010
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

СПОМЕНИ НА КОМАНДИРА НА ГРУПАТА ЗА СПЕЦИАЛНИ ОПЕРАЦИИ „ЕХО”
Ето, днес стоя след като в края на работния ден изпълнихме мисията по завладяване на турския кораб. Мамка му, пак имаше жертви от цивилните. Стана точно като на сутринта на 29 май. Получих телефонно обаждане лично от Министър-председателя. Той ме повика в кабинета си. Имах неприятно усещане когато влязох в кабинета. Там ме очакваше с тънка папка с грифит „СЕКРЕТНО”, онова хлъзгаво копеле – шефът на „МОСАД”. Поканиха ме да седна и ми казаха, че в рамките на 40 минути трябва да събера цялата си шайка от свръхсекретната група „Ехо”. Трябваше да ударим секретната ядрена база в Иран – „Кераманшах”, да разберем къде арабелите са скрили пет нови ракети „Шабах 4” и да ги обезвредим. След което да позвъня на едно гадно копеле известно като Ме4о, който беше назначен като командващ на воските на НАТО, които трябваше да сринат базата из основи.
Излизайки от кабинета на Министър-председателя, държах в ръката си писмена заповед с указания, в която пишеше с големи букви „СИГНАЛ ЖЪЛТО”. Мамка му, „СИГНАЛ ЖЪЛТО” ми звучеше като „СИГНАЛ ОСИРАНЕ”. Трябваше след 2 часа аз и моите малки гадни копеленца да сме се яхнали на големия грозен самолет С130, стиснали между топките си дисантен парашут, с готовност да скочим от 10 км. В някаква гадна арабска гора, пълна с фанатици, които с радост биха ни го начукали. Няма да повярвате, но след 2 часа правихме точно това.
Най-голямото осиране идваше от факта, че към шибаната ми елитна група, бяха набутали с връзки четирима тотални новобранци – копеленца на важни генерали от шибаната ни Израелска армия. Исках да крещя! Сега небеше време да раздавам беберони и да бърша малки насрани бебешки задници. Псувах много, но Пачия крак, който има подход към моята нежна душа, потуши огъня в нея с чаша Бомбай с лед. Малката бира дойде при мен с мазна усмивка и възкликна: „- Шкипере, какво толкова? – Можеше и да ни изпратят четирима войника в поли! – Така че това е по – доброто!”  /Ако незнаете, в Израел и жените служат в армията/.
Не след дълго паднахме в някаква кофти гора. Естествено четирите шматки бяха в еуфория, че са се презимили щастливо и дърдореха с все сила, но това беше само до момента в който попаднаха на моя поглед, който излъчваше много болка и насилие върху тях. Единият новак директно получи позивната, която му бях дал – Презерватива, понеже беше нахлузил шибаната си маска като един голям употребен кондом. След което тръгнахме бавно из гората и се групирахме. Беше адски горещо. Стигнахме до края на гората, катопопаднахме в едно море от храсти високо 1,20 м.Извадихме бинокли и започнахме да наблюдаваме военната база в гората, която по нищо не излъчваше живот. Не сле дълго вървяне в морето от трева, изпратих първо една четворка, а после втора и трета. Мамка му, точно по средата на разкошното море от трева имаше един кофти, почти непроходим канал. Знаех си , шибаняците от разузнаването отново не са си свършили работата. Трябваха ни само 15 минути да измислим начин да преминем. И преминахме успешно. След това имаше още 50 минути ходене през морето от треви, докато накрая се озовахме на гърба на ракетната база. Веднага се обадих на командващия и му казах, че сме готови за операцията. Дойде най – кофтито – чакахме цели 2 часа. Освен гадните  комари и звуции от движението на врага, наоколо всичко бе спокойно. След опит да се свържа с командването,  нямах радио връзка. Това много ми хареса – знаех че е дошъл момента да вършеем.  Тръгнахме напред и не след дълго, БИНГО! Мамка му! Винаги съм се притеснявал  арабелите да притежават ядрено оръжие. Копеленцата бяха изоставили шибаната ракета без абсолютно никой да я охранява. Струваше ми се супер странно. Пачият крак за минути обезвреди ракетата. Винаги съм смятал, че арабите са наркомани. Няма да повярвате, но тези чалмалии си бяха засадили мак по целите ракетни площадки.
Покъсно движейки се на запад, чухме движение и забелязахме в далечината араби със стрнна униформа. Бяха се разпищовили по къси ръкави и започнаха стрелба по нас. Разгънахме се във верига, притискайки иранците, ги виждахме как падат един след друг. Беше грозна гледка. Видях един с полуразбита глава от куршум-гърчеше се в болка. Реших да му помогна и като добрият доктор Хаус, изпразних десетина куршума в тялото му. По – късно видях че няма никакви обозначителни знаци.
Отправихме се към втората цел. И понеже знаете колко са отговорни арабите към ядрените технологии, най – естественото което могат да направят е да зарежат една шибана ядрена ракета. Точно тогава си спомних думите на Министър – председателя: „-Шкипере, не давай на арабите шибани ядрени оръжия, защото ще направят фоерверки”. Получих позвъняване по сателитния телефон. Силите на НАТО бяха проникнали в базата през главния вход. Решихме да си направим малък парад/да танцуваме от двете страни /. За жалост танците ни бяха помрачени. Гаден арабин беше полегнал на разкошното си килимче. Но вместо да се моли на неговия Аллах, се молеше на един гаден снайпер и отправяше кофти молитви към нас. Започна престрелка. Напредвахме по пътя. Чуваше се пукот от картечница. Разделихме се на две групи ловци. Знаехме че ни очаква страшен бой. Видях Малката бира да бяга на подскоци. Музиката не ми харесваше, защото врага свиреше с МГ249. След кето видях как хората зад мен започнаха да падат като круши –  Храбрия, Невестулката, Пачия крак.
Мамка му!Арабелите ни нападнаха в гръб. От ловци се бяхме превърнали в стръв. Пред нас се отвори път. Малката бира ме погледна с радост в очитеи точно в този момент падна покосен в гръб. Няма да повярвате! Мърфи беше тук. Шибаният германски контингент в НАТО, беше открил огън срещу нас. Трябваха им шибани големи очила за да видят синята лента на ръкава ни. Групирахме  се и се отправихме в гората. Получих позвъняване от командването. Разбрах, че врагът е капитулирал безусловно. .........
(Край на операция „За лов на сребърни лисици”)

SHAYETET 13/ПОДРАЗДИЛЕНИЕ „ЕХО”

CLASSIFIED - СТРОГО СЕКРЕТНО

26 May 2010                                                                                                  DOCUMENT
  PFP(NNAG-JCGUAV)D(2010)0002
Reference: PFP(NNAG-JCGUAV)WP(2006)0002-REV2 dated 26 May 2010
Related Documents:
Draft STANAG 4670 - ДО  КОМАНВАНЕТО НА ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ „RED CELL” КЪМ SHAYETET 13 ISRAELI NAVY:
Draft STANAG 4671 - СТЕПЕН НА БОЙНА ГОТОВНОСТ – ЖЪЛТА.

След провал на преговорите мажду Президента на САЩ и Президента на ЕС се свика спешно заседание на коалиционните сили в Главната квартирата на НАТО в Брюксел - Булевард „Леополд III“ където се взе съдбоностно решение относно стратегическите интереси на Алианса и Израел.
Подразделение RED CELL се предава за мисий под командването Меир Даган Директор на "Институт за разследване и специални задачи" разузнавателна агенция - "Мосад" и в помощ на коалиционите сили на НАТО под кодовото име ПОДРАЗДИЛЕНИЕ „ЕХО”.
1.Командващия поразделението да дисантира ПОДРАЗДИЛЕНИЕ „ЕХО” на 29.05.2010г. в 09:45ч. на секретна точка 234-SZ от самолет C 130.
2.Да събере и предаде разузнавателна информация за силите на  Северния съюз.
3.Да унищожаване на ядрения потенциал на Северния съюз и пет свръх секретни нови експерементални балистични ракети Шаххаб 4 с обсег 3000 км.
4.Запазване на пет модула насочващо комуникационно оборудване на дисантиралите сили на НАТО на военното летище.
5.Командващия ПОДРАЗДИЛЕНИЕ „ЕХО” да се яви на 29.05.2010г. в 08:30ч. в Оперативната квартирата на НАТО (гр.Стара Затгара, хотел „Железник” - конферентна зала) за получаване на назначение и разузнавателна информация.

Бригаден Генерал:

МарXX МарXX - Командващ на коалиционите сили на НАТОXX

БенXXXXX НеXXXXX – Министър-председатели на ИзрXXX
« Последна редакция: юни 14, 2010, 14:58:43 pm от Skipper »
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Skipper

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Ха ха в Търново на чашка БОМБАЙ с Ме4o  ;D ;D ;D
« Последна редакция: юни 08, 2010, 15:07:01 pm от Skipper »
Активен

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил

Me4ak, страхотно изпълнение ... се смях до насита  :D, завистта ме проряза малко по-късно и се задавих ... до насита. Струва ми се, че се ражда нов ЕЪРСОФТ център в България, някъде около пъпа на Скипера  ;D . Хаирлия да е!
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

Dexter

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 491
    • Профил
Активен
a.k.a. killboy         redcell.hit.bg

bako

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил

Поздравявам организацията беше много добър. Снимките са много красиви, всичко беше много успешна, много реалистичен сценарий. Надявам се, че заедно можем да се справим заедно в игра. Моя милост
Активен
if a sniper sees you, no need to run... you will only die tired.