Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Още въпроси!! Благодаря предварително!  (Прочетена 2094 пъти)

grendel

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Профил

Здравейте на всички, много се радвам че ви има, за което ви благодаря! Това е един джентълменски спорт!!  ;) Харесвам оръжията и се зарибих по еърсофта от една статия в "Гънс бг" , а откакто започнах да посещавам сайта вече съм хлътнал до уши!!  ;D ;D ;D Прочетох правилата и поразгледах темите във форума, но ме интересуват още доста въпроси, на които се надявам да получа отговори!! Как и по какъв начин човек може да участва в мероприятията на Бергет, а също бих искал да попитам, кога се организират игри в България и какви са условията за участие? Надявам се, че ако никога не успея да стигна до Бергет, то поне да мога да взема участие в игрите в България!! Дайте ми по възможност повече информация, ще ви бъда много благодарен! Ако се организират срещи в България, тук ли ще се побликува информация, за да можем желаещите да се включим, но и да можем предварително да се уговорим. Има ли възможност да наема от някъде частите от екипировката, с които не разполагам(имам два камуфлажа, но единият е за градски условия т.е. тези които използват в момента ВВС, а другия е за английски за пустиня. И двата не стават за целта, защото в крайна сметка ефектът ще е демаскиращ  ;D) Та се надявам да наема нужните ми атрибути, докато успея да си осигуря всичко необходимо!! Желая ви всичко добро!!!
Активен
hunted

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 000
    • Профил
Re: Още въпроси!! Благодаря предварително!
« Отговор #1 -: април 15, 2010, 21:36:28 pm »

Първо слагай лицев аватар.
Активен
Шофьор на снегорин

Храбрия

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 474
    • Профил
« Отговор #2 -: април 15, 2010, 23:31:41 pm »

Здравей! Според мен, за да тръгнеш на Бергет трябва да си поне напреднал играч или ветеран. Първо, че начинаещите създават проблеми, защото нямат нужен опит, а и не обръщат достатъчно внимание на правилата, трябва добра подготовка, за да издържиш и общо взето има много фактори, които трябва да покриваш, а просто така - без да знаеш възможностите си не е много умно. За да участваш в Бергет ще са ти нужни доста парички и билет. По принцип след играта през юни, към октомври пускат билети и новини за следващия Бергет. Желателно е да отидеш с българска компания и да сте в един отбор - всъщност така е и най-лесно да вземеш билет. Има си теми, където са обсъждали нужната информация, както за билетите, така и за всичко останало.
Организирането на срещи, отново можеш да намериш във форума. Хората си правят срещи на определени дати (по-често в неделни дни). Има както тактически тренировки, така и официални игри - междуградски, и дори национални, които се провеждат до няколко пъти в година. Има отбори от повечето големи градове, в които можеш да разбереш допълнителна информация или просто следи темите тук. Какво имаш предвид под части от екипировка? - оръжие и очила, мисля че без проблеми ще ти услужат. Най-добре е да си харесаш отбор и да се свържеш с командира и той да ти обясни на дълго и широко. Камуфлажът по принцип за отборите (почти всички) не е задължителен, но е много желателен, за да не се виждаш в гората. Отново е добре преди да помислиш за дрехи, да помислиш за отбор, за да те насочат към някакъв камуфлаж, който ползват самите те.

Поздрави! Всичко, което те интересува е написано във форума, ако беше поразгледал по-подробно щеше да откриеш отговори на всичките си въпроси.
Активен

grendel

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: април 16, 2010, 00:14:52 am »

Antrix, благодаря ти за информацията, беше наистина много изчерпателна! Сега вече мога да направя първите стъпки... Още веднъж ти благодаря!!! ;D ;D
Активен
hunted

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 019
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #4 -: април 16, 2010, 09:12:57 am »

Първо слагай лицев аватар.

Лицев, не коридоров ! ;D

Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

grendel

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: април 16, 2010, 20:47:15 pm »

;D ;D ;D Добре де, нека бъде лицев, само че нямам в анфас  ;) 
Активен
hunted

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 019
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #6 -: април 17, 2010, 08:23:52 am »

Споко, тук не сме се събрали по красота.  ;D
Към момента водя в класацията Най-грозничък,
така че смело се впускай в дебрите на форума.

Поздрави и наслука,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания