Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Arma-2 Нова бойна игра!  (Прочетена 1474 пъти)

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
Arma-2 Нова бойна игра!
« -: юли 08, 2010, 16:59:58 pm »

Активен
Fucking Predator...

Hyena

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 674
    • Профил
Re: Arma-2 Нова бойна игра!
« Отговор #1 -: юли 08, 2010, 17:35:30 pm »

От преди седмица е качена на замундата  ;D
http://zamunda.net/details.php?id=226450&hit=1
Активен

Храбрия

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 470
    • Профил
« Отговор #2 -: юли 08, 2010, 20:13:29 pm »

Да, всички военни симулатори на Bohemia Interactive са изключително добри. Е, имат си малки косури, но... именно тези игри са извели шутърите на това ниво, което са днес. Имам предвид - необятни карти, в които е бъкано с живот, който действа и мисли както в реалния свят.
Като цяло Bohemia са създателите на игри като Operation Flashpoint, Operation Flashpoint: Dragon Rising, ArmA, ArmA 2 и нейното допълнение ArmA 2: Operation Arrowhead. Като добавим и 2-3 мода, които допълнително повишават реализма, игрите се превръщат в нещо изключително. И въпреки всички не може да се докоснат до еърсофта, но пък са супер интересни за джъткане в свободното време.  :D
Ето мое мнение върху тези заглавия:
Operation Flashpoint - атмосферата в тази игра е наистина невероятна, все едно ме пренася на бойното поле, където всяко мое действие има тежест и повлиява на историята, а интелектът на персонажите е изключителен, но за игра, която е от преди близо 10 години, нормално графиката й да не е на ниво. Тъй като на мен не ми пречи, ето защо все още я играя и я имам на компютъра си.
Operation Flashpoint: Dragon Rising - честно казано, тази игра абсолютно се различава от първата си част. Готина е, графиката е супер, но някак си екшъна е повече от нужния, толкова че понякога чак напомня на респективно някой CoD в мултиплеър. Ако някой я е играл и е играл старата ще се съгласи с мен и ще каже, че далеч не е нужен толкова екшън, за да се постигне напрежението от това да не те убият.
ArmA - Не е лоша играта, има горе долу добра графика, но твърде много бъгове.
ArmA 2 - Тази ми е една от любимките. Въпреки отново не малко бъгове, тя има също супер графика, реализмът е огромен, а историята и геймплеят невероятни. Това, което ми хареса много в нея е, че за пръв път от доста време, някой създава игра, в която присъства конфликт различен от тези в Близкия изток и другото е, че искрено ме спечелиха с това, че са направили цяла държава със собствен език и култура, фолклор, фракциите са много интересни и като включим нажежената обстановка, за която се говори на езика им собствения им телевизионен канал, просто... се разтопих от кеф. Да не говорим, че местностите са невероятно красиви и интелектът на персонажите хич не е за подценяване. Въпреки че има малко минуси, плюсовете на тази игра са в пъти повече и я правят наистина различна!  :)
За нейното допълнение съм все още пас, но като гледам за какво става дума, мнението ми едва ли ще е много различно от това за ArmA 2.

Само искам да допълня, Хорнет... този клип е фенмейд, правен е от ArmA 2.
Играта си заслужава, сложени са последните технологии, които са на военния пазар - MLRS, Stryker и т.н.  :)
Ааа... да! И най-якото в тези игри е, че свободата на действия е абсолютно неограничена, а това че има лесен за употреба Мишън Едитор, на който да си правиш собствени мисии или въобще каквото ти скимне, е наистина оригинално в този жанр.

Пробвайте и вие...
Поздрави!
« Последна редакция: юли 08, 2010, 20:25:26 pm от Храбрия »
Активен

Диверсант

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
    • Профил
« Отговор #3 -: юли 10, 2010, 19:17:17 pm »

Абе АРМА 1 и 2 не ме грабнаха, но с първия оперейшън флешпоинт си пропилях младините....
Активен