Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет и от мен  (Прочетена 1183 пъти)

siles

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
    • Профил
Привет и от мен
« -: юли 29, 2010, 09:21:27 am »

Здравейте всички казвам се Йордан и съм на 24 от София. Един приятел ме запали по играта макар и той да е нов за това започнах да се оглеждам и да разглеждам какво да си взема много ми харесваше идеята да си взема или G36 или AUG в крайна сметка докато разглеждах форума попаднах на обявата на Zimski, който продаваше неговият AUG без много да се замислям обаче се свързах с него и си направх среща за да тествам оръжието обаче се оказа, че тои вече си е продал батерията за него. Както и да е аз му взех пушчицата и сега вече съм горд собственик на AUG A1 с модивикации те които са му направени. В последствие си закупих и батерики обаче все още пътуват. За това се обръщам към вас ако някой му се намира излишна батерика за това чудовище ще му бъда много благодарен ако има игра в идната неделя да я донесе за да се включа и аз. Камофлаж все още нямам но мисля и по този въпрос за съжаление миналата седмица бях на море и се върнах в понеделник болен та сега по цял ден се излежавам в къщи и немога да излезна да намеря нещо. Но днес ще се опитам да се разхдя за да видя дали ще си намеря нещо подходящо. Прятен ден от мен и се надява скоро да се срещнем на бойното поле а може и извън него на по бира след това ;)
Активен

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
    • Профил
Re: Привет и от мен
« Отговор #1 -: юли 29, 2010, 11:37:47 am »

Здрасти,
Ако идвам на играта ще ти дам батерия - не, че знам каква точно ти трябва, но имам: 9,6 NiMh или каквото се води там и две липота по 7,4 и 11,1. Всички са с малък накрайник.
Проблема е, че не съм сигурен дали ще играя още. Така, че си намери и някой друг резервен вариант за всеки случай.
Активен