Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Бихме искали да ви предупредим, че пазаруването от сайта на "airsoft bg" е на ваш риск и отговорност. Закупуването на стоки от този сайт и магазин крие в себе си сериозна възможност за проблеми от всякакво естество. Магазините, от които нямаме подобни оплаквания, можете да откриете в банерите горе, вдясно или най-отдолу на страницата на форума. Желаем ви успех !

Автор Тема: Low или Hi cap пълнители?  (Прочетена 28260 пъти)

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
Re: Low или Hi cap пълнители?
« Отговор #75 -: януари 30, 2011, 13:07:31 pm »

Вие май забравяте,колко топчета са в бункера на хай-капа-около 40.Това прави хай-капа:лоу-кап.
След изстрелването на тези топчета трябва да въртиш колелцето.Ако един играч е със мид кап -90
топчета,той определено има предимстсво,защото може да ги изстреля без никакво прекъсване.
Така,че освен с начина на презареждане един играч с мид кап не вкарва повече реализъм.
 Всичко зависи колко топчета слагаш в пълнителя,това е същото като да си признаваш попадения.
Ако играта има изисквания за броя топчета-ги спазваш.Ако искаш реализъм за себе си-винаги слагаш по 30(в зависимост от оръжие) топчета и готово.

Активен

Lefi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 203
    • Профил
« Отговор #76 -: януари 30, 2011, 13:28:21 pm »

Вие май забравяте,колко топчета са в бункера на хай-капа-около 40.Това прави хай-капа:лоу-кап.
След изстрелването на тези топчета трябва да въртиш колелцето.

Тук не съм съгласен ,че хай-капа ставал мид кап :-\.Айде сега ми кажете ,че нестава и не сте го правили  ;) почти едновременно да стреляш и да въртиш колецето ,защото докато бях с АУГ точно така правих.Лично мое мнение е ,че най-компромисен вариант си остават мид капите.Може да не докарват пълен реализъм ,но поне го докарват до някаква степен.А и както каза Сталкер всичко зависи колко топчета слагате в пълнителя.

П.С Аз играя с мид капи
Активен

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #77 -: януари 30, 2011, 14:01:00 pm »

Stalker, явно от толкова отдавна не си пипал хаи-кап, че си забравил за какво става дума. В бункера на хай-кап пълнителя има баш 450 топчета, а в тръбата за подаване са около 20, това колко топчета можеш да изстреляш между две навивания, зависи само от това колко си навил пружината на подаващия механизъм, а не от броя на топчета в тръбата. Също така при хай-капа, пълнителя, по време на игра, пружината може да се донавива между откосите. Аз при опити съм изкарвал един пълнител от 450 топчета с две навивания на пружината.

How AEG high capacity magazines work
Активен
Fucking Predator...

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #78 -: януари 31, 2011, 03:01:09 am »

Бункер,тръба,говоря за топчетата,които можеш да изстреляш в интензивна престрелка.
Ето в такава ситуация:  <9>/   <4>/
Активен

gaden_stalker

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
    • Профил
« Отговор #79 -: април 09, 2011, 22:46:52 pm »

С тези лол-кап пълнители реализма би трябвало да е на 100%
Активен