Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте :-)  (Прочетена 1165 пъти)

DickJustice

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте :-)
« -: септември 10, 2011, 18:37:22 pm »

Здравейте !! Казвам се Атанас, на 17 години от София :) . От известно време чета доста за airsoft-a, но за нещастие нямам никакви познати, които се занимават с този спорт . Като човек, който от малък се интересува (и отчасти занимава) с оръжия, а не може да си позволи спорта с истински такива, съм се насочил към airsoft :) . Познанията ми за този спорт опират до фактите, че се практикува на открито, използват се реплики на истински оръжия, стрелящи с 6мм топчета, има огромна доза адреналин и удоволствие, не е много ангажиращ и изгражда умения за работа в отбор. Засега - това :) . В момента се интересувам от базата знания и физическите умения, които трябва да имам (airsoft оръжия нямам => не знам какво им е поведението), за да започна по-сериозно практикуване с навършването на 18-те ми години. Надявам се вие да ми помогнете, давайки съвети (пък в по-късен етап може и тренировки...примерно :D ) и заедно да направим още един зарибен човек по airsoft-a :) .
Активен
Jedem das Seine

Berkut

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 586
    • Профил
    • Rogue Warrior
Re:Здравейте :-)
« Отговор #1 -: септември 11, 2011, 19:41:45 pm »

Добре си дошъл,
Засега започни с четенето на важните теми из форума. Първо чети, много чети, после питай. Ако трябва ползвай и търсачакта, помага много.  ;)

ПоЗдрави
Активен