Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Operation: ''Broken Wings'' - 29.10.11г - хижа Аида  (Прочетена 4021 пъти)

zvqra

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
    • Профил
Re:Operation: ''Broken Wings'' - 29.10.11г - хижа Аида
« Отговор #25 -: октомври 27, 2011, 19:31:49 pm »

Не съм сигурен,че тук му е мястото, но някой от София ще пътува ли за играта утре? Ако има такива и искат да си правим компания да звъннат един телефон на GSM +359888447774 - Илия"СМЕРЧ".
Активен

ANIMAL

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
    • Профил
« Отговор #26 -: октомври 27, 2011, 19:32:00 pm »

В А Ж Н О

Тъй като в петък вечер ще се прави генерална репетиция на хижата с елементи на симулация за нощната мисия с Гангстера и бат Мечо ;D ;D
и слабия сигнал на Globul на хижата,ето следните телефони за връзка с нас,ако оцелеем призори  :4:4

Десислав:  0897 80 39 39
                0884 92 71 21

Филип:      0887 81 59 49

Поздрави ще ви чакаме
ANIMAL
« Последна редакция: октомври 27, 2011, 19:57:50 pm от ANIMAL »
Активен
"Just remember, when everybody else is shooting, shoot in the same direction." - Black Hawk Down

Hyena

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 674
    • Профил
« Отговор #27 -: октомври 27, 2011, 20:08:49 pm »

Как само ви завиждам  :(
Активен

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 461
    • Профил
    • http://www.zahal.org/?a=326120
« Отговор #28 -: октомври 27, 2011, 20:12:43 pm »

Да взема и аз да дойда, малко да ви подосаждам за нощната мисия? ;D ;D ;D
Активен

ANIMAL

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #29 -: октомври 27, 2011, 20:18:36 pm »

заповядай
Активен
"Just remember, when everybody else is shooting, shoot in the same direction." - Black Hawk Down

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 723
    • Профил
« Отговор #30 -: октомври 27, 2011, 20:50:17 pm »

Уфффффф завист ме мъчи и мен :-\ :-\ :), но няма да може да дойдем утре вечер................

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #31 -: октомври 27, 2011, 21:43:30 pm »

Както е казал адаша ми Пух:
"Колкото по-малко петък вечер, толкова повече събота сутрин"
Ахх пържолкии, аххх гиър-пържолки и жълта блага хоп-ъп сливовица.
Я илате вий при баткооо...
 :4:2
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 461
    • Профил
    • http://www.zahal.org/?a=326120
« Отговор #32 -: октомври 28, 2011, 13:48:15 pm »

заповядай

Е щом настояваш толкова много!  :)
Активен

ziperesko

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
    • Профил
Активен

konan

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
    • Профил
« Отговор #34 -: октомври 29, 2011, 21:20:30 pm »

Ето и резюмето от играта в сайт на Хасково.

Operation Broken Wings
« Последна редакция: октомври 30, 2011, 15:28:25 pm от konan »
Активен
Единственото право на врага е ..да умре..!Mercenary never die just go to hell to regroup.Ако незнаеш-ще те научим,ако неможеш-ще ти покажем,ако неискаш-ще те принудим!

Scratch

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65
    • Профил
« Отговор #35 -: октомври 29, 2011, 21:32:23 pm »

Мдаа, а в случай че махнат новината от първа страница, ето и линк директо на статията:
Аида Хасково
Активен

KioTo

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
    • Профил
« Отговор #36 -: октомври 29, 2011, 21:57:29 pm »

Много добра игра ,много готини играчи ... Браво!
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #37 -: октомври 29, 2011, 22:50:32 pm »

Хубава игра, благодаря на Animal, Филип и всички хасковлии за усилията! :) :9:1 Чак сега разбрах, че днеска съм го играл "талибан" :D :D :D, а Мечката бил "натовец".... :D :D :D Жалко, че "Нато" бяха толкова "немотивирани" :-* (както каза един колега ;D) и имахме сравнително малко контакти, с изключение разбира се на молбите на "враговете" за отпускане на "купони" за "делфинско"  :D :D :D :D ма щяхте да ме уморите от смях бе .........как да ви мрази човек и да ви нарича "врагове"...... :D :D

БЛАГОДАРЯ момчета за хубавата събота!

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

GREENKILLER

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 304
    • Профил
« Отговор #38 -: октомври 30, 2011, 08:15:58 am »

Чудесна игра ! ;D
Ашколсун машала на Филип и отуй Животно!
Времето бе  чудесно , видяхме се с мого приятели, " неприятели " и с Мечо.
Голямо съжаление изпитва моята душа, че ази неможа да се срещне с онй другото животно - горе в хижата. Злите езици споделят, че към 70 оки било. Ба и животно.
Отново благодарност към организатори и участници.
Активен
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...

Dexter

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 491
    • Профил
« Отговор #39 -: октомври 30, 2011, 11:30:39 am »

От името на заралии, благодаря за играта момчета! Интересен сценарий, много добре разчетен терен, без забележки за нищо.
Активен
a.k.a. killboy         redcell.hit.bg

stealth

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #40 -: октомври 30, 2011, 14:28:02 pm »

Благодарности на всички, които се включиха в играта (и на терена, и на масата) :)
За съжаление, не успяхме да покрием целият сценарий (който леееко е изтекъл в медиите, връзката по-горе към х-во.нет). Живот и здраве, догодина по-добра игра :)

малко снимки: http://lqlqlqlio.snimka.bg/super-expensive-cars/aida29102011.630774
Активен

konan

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
    • Профил
« Отговор #41 -: октомври 30, 2011, 15:48:33 pm »

Браво на Анимал и неговите момчета за добрата организация както на терена така и в хижата.

Битките бяха доста тежки в дадени моменти от играта трудно беше да се биеш срещу окопани талибани и морски животни на който Купона е обещал безплатни купони за дрехи на Димитровградският пазар  ;D. Добре, че Пламски измъкна пилота докато талибанчетата си четяха молитвите наведени, та Васето се чудеше дали е хуманно и по кой  да стреля но човешкото надделя в него и гръмна двама. След като завършихме най важната част от битката а именно да спасим пилота на селскостопанският самолет  ;D  аз и Илийката решихме да преминем в руска атака от там да сменим атаката със нож напред и мощно ура да унищожим талибанската сган предвождана от гадният Анимал ефенди и неговият морски братовчед Ахмед Гангстер по прякор Делфинчето но Мечо ни вразуми и рече-Ей момчета там горе на балкана хижа има и прасенце пекано ни чака червено вино се лее и вълчи мезета наредени, то това до де ко рече бай Мецан и битка загърбихме и към масите се втурнахме.
« Последна редакция: октомври 30, 2011, 15:51:28 pm от konan »
Активен
Единственото право на врага е ..да умре..!Mercenary never die just go to hell to regroup.Ако незнаеш-ще те научим,ако неможеш-ще ти покажем,ако неискаш-ще те принудим!

GREENKILLER

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 304
    • Профил
« Отговор #42 -: октомври 30, 2011, 17:24:59 pm »

Ех Конане , Конане кафявокозиане и ти кафявокози Мечо, вярно е че си ръмжахте нещо, ама аз ви направих забележка, че убитите се прибират в мъртвилото без да приказват помежду си. Ама простено да ви е, че бая километраж навъртяхте и глиганско ви се е полагало. ;D
Активен
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #43 -: октомври 30, 2011, 20:51:58 pm »

Ето и снимките от нашия апарат.

http://kupona.snimka.bg/?album;aid=630884

Kupona
Активен

The Black Tiger

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 581
    • Профил
« Отговор #44 -: октомври 31, 2011, 10:10:17 am »

Играта беше на страхотна, много топчета изстрелях с този спрингър цели 2 спиидлоадъра. Ръката ме боли от многото зареждания хвнах мускулна треска и няма да мога да се самозадоволявам поне 1 седмица, но пък ще хвана мускули и ще заякна да не ме бият циганчетата.
Гангстера е голям катерач, тряба да го наградим с приз за най-добър еърсофт алпинист. Направи ни смешни в онзи момент от играта. Другия път май ще се наложи НАТО да ползваме авиация, с хербициди да окапят листата, че нищо не се вижда, ама то трябва и някой да гледа.
Гангстер, следващия път като бутнем листата единствената маскировака която може да ползваш е да се преобразиш на гнездо. ;D.
Опазването на хълма, беше на ниво НАТО бяхме разположени доста добре, а плахите опити за атаки от страна на противника се провалиха.
Черната кутия не успяхме да я вземем, с Пламски направихме голям заход, но в карайна сметка се натъкнахме, на мъртвилото на противника, и се самопрецакахме Пламски загина, а Гангстера ме сейфтикилна.
После опитах да тормозя "пуганците", от един храст на поляната, но в карйна сметка не ми издържаха нервите и взех да пълза към базата на окопалите се врагове, Животното ме надуши от 5 км и ме "стъпка" с кубинката като хлебарка докато пълзях .
Приключихме с първа фаза от битката и се отправихме към вр. Мечковец, за втората   :9:8  да видим това чеверме дали е толкова вкусно колкото си представях цял ден. Успяхме да го сборим и него.
Благодаря на Организаторите и на всички играчи.
Активен
Николай - гр. Пловдив
Оръжие: KLS-RK02 / JG AUG A2 / Well MB05A - MB05UPV / SOCOM Gear 1911 MEU
Радиостанция: PMR - Brondi FX Dynamic
Радиостанция: PMR - Baofeng UV-5R
Камуфлаж: BW flecktarn - гащеризон

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria
« Отговор #45 -: октомври 31, 2011, 11:33:01 am »

Непознатата България.
С ръка на сърцето мога да кажа, че това беше първият ми досег с този игрови терен - Хасково.
Уникалната природа, разкошното време и много приятели на едно място и до една камина - беше
идеалната релаксираща обстановка още от петък вечер....събота по пладне..та до събота вечер.

Съботата добре започна, славните НАТО-вски сили извършиха първоначално проучване
на ждрелото. В завързалата се битка с окопалите се там талибани, успешно бе приложена
схемата "унищожи всички", с което перфектно бе овладян техният лагер. Видно от приложеният
снимков материал, се разписахме по масите и столовете, на които доскоро те се молеха на Всевишния.

После търпеливо си взехме и нашият приятел ПИЛОТ-а, дадохме му автомат и фотоапарат
и още по-успешно след кратка битка превзехме и точка Хилл. Оттам отразихме многократните
атаки на "пълчищата", които видимо разстроени ни пращаха по един-двама смъртника, които пък ние
обезателно повръщахме назад или ги пращахме за зелен "хайвер". При едната от тези плахи опити,
безпощадно топче на справедливостта елиминира и един от най-търсените цели в играта, по прякор Делфина.
Немощните му писукания после цяла вечер огласяха масата ни, до късни доби  ;D

Така, заслужено НАТО се отдаде на последната си цел - по прякор Мистър Свинчо  ;D
Доста по-тежка и трудна за преодоляване цел, но се раздадохме с пълни сили и рано
призори и последната му кост отиде оглозгана в небитието.

Благодарности на организаторите за идеалната стиковка откъм игра и афтър парти.
За мое съжаление, твърде кратко се видяхме "со враго" и то предимно на един фпс дистанция,
та друго си е като ти кажат тези три туби червено хасковско вино, ше ги пийте ли и да ревне цялата маса...
Ама да видим, дано има и още такива среща, та да си ни го върнат.
Не прасенцето, а игровото надмощие.  ;D

Поздрави,
:9:0

п.с. Забележки:
Прасенцето не беше печено на въглища, а коооолко ни го обещаваха това.
И буркан с мед нямаше.
И втората вечер спах сам в стаята, анимала избяга.
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

Scarface

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 681
    • Профил
« Отговор #46 -: октомври 31, 2011, 12:51:28 pm »

Оставям снимките да говорят, изводите си правете сами.

Малка Меча "пържолка" ;D ;D ;D ;D

Следващите снимки са за раздела BBQ Team

Следващата снимка е направена със специално СЕРЕСЕ което удостоверява че лицето Мечо извършва нерегламентирани контакти с лица от "талибански - варненски - братчеди на Ум Белия Делфин" по известни като Халифа на пясъчната дюна - Шейха на гларусите - Внука на Дон Корлеоне - Гангстер Ефенди

Същият бе забелязан да заговорничи с нашата "вечеря" с цел да я убеди да дезертира от своята "кочинка"

Въпросното вече не без известно лице беше забелязано "Кацнало на едно дърво" което костваше на НАТО доста жертви.

Те това е от мен. Поздравления на Анимала за организацията и благодарско на всички който решиха да дойдат.

Uploaded with ImageShack.us
« Последна редакция: октомври 31, 2011, 12:53:26 pm от Scarface »
Активен

ANIMAL

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #47 -: ноември 01, 2011, 15:22:08 pm »

Огромно БЛАГОДАРЯ към всички който взеха участие в това мероприятие,радвам се че сте останали с хубави впечатления от тези 2 дни,играта определено ще има продължение защото нашия пъклен план проработи и моралът на НАТО беше подкупан,като те оставиха базата на терористите непокътната и се насочиха всичките сили към хижата и топлите мръвки ;D ;D ;D

и особени благодарности към Avatara,Gankstera,Zloby i Joro че удариха едно рамо в неделя за почистването на хижата

п.с до генерал-адмирал Медведев

следващия път определено ще се постараем прасенцето да е както трябва
по цялата организация направо забравих за медеца(остана си в колата)обещаното обещано скоро ще си го получиш в Шопландия
sorry че съм ти липсвал :D
Активен

Васко Airsoft Bg

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
    • Профил
« Отговор #48 -: ноември 03, 2011, 10:12:52 am »

Да кажа и аз една-две думи. Времето, прекарано в района на хижа "Аида", беше истинско удоволствие и за мен.
Новата рецепта "свинско с делфинско срещу купони за храна" ме разцепваше от смях. Неколкократно убитите от мен
Животно-о-о-о, Гангтера-Ум белия делфин и комадващия на "Планинци" Купон, радваха бойната ми душа.
Влизането изотзад в базата на талибаните ме постави пред дилемата кой от така изложилите си пред мен 15-20 задни части
да отстрелям по-напред, но решението беше просто - стрелях в най-гъсто скупчената орда   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.
Благодаря ви приятели за чудесно прекараните 40 часа с вас.
Очаквам с нетърпение следващата ни среща!   :)

Поздрави,
Васил
« Последна редакция: ноември 03, 2011, 10:16:26 am от airsoft.bg »
Активен