Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Ревю на двунога-дръжка FA Total/FAB Defence T-POD  (Прочетена 2111 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 572
    • Профил
Ревю на двунога-дръжка FA Total/FAB Defence T-POD
« -: февруари 22, 2012, 15:24:58 pm »

Тази тема, както и други във форума, пуснах с единствена цел да е полезна на някой колега. Целта ми не беше собственикът на форума, Мечу/Меч, да печели пари на неин гръб и на гърба на всички колеги. Вместо създаденото от всички тук да отива за развиване на хобито ни, то отива в джоба на Меч. Не мисля, че някой друг би си и помислил да направи подобно нещо. Не мисля и че някой друг на негово място би си правил каквото си иска, без изобщо да се съобразява с мнението на мнозинството от хора, които практикуват това хоби. Та - трия от форум Еърсофт България форум Мечката България. И явно от форуми - ще се минава във Фейсбук, където мисля и да кача изтритата от тук информация.
« Последна редакция: юли 14, 2016, 22:21:43 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

ReaPer

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
    • Профил
Re:Ревю на двунога-дръжка FA Total/FAB Defence T-POD
« Отговор #1 -: февруари 22, 2012, 17:06:21 pm »

Добро ревю.
Въпрос- под двете капачета с надпис "ФАБ....." има ли възможност за монтиране на прекъсвач за лазер/фенер?
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #2 -: февруари 22, 2012, 19:36:48 pm »

Благодаря.
Да. Сега си чакам една доставка и като дойде ще направя и на това снимки в действие.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: февруари 27, 2012, 22:14:57 pm »

Двуногата беше предназначена не за АК-то, а за РИС-ложата, която дойде днес. Лека поправка :
Цитат
Двуногата е направена за монтиране на Пикатини релси, но може да има малки проблеми – на ложата на АК-то, чиито релси са изработени от АБС и са с 0.5мм по-тесни от стандартното, двуногата пасва добре, на всички други релси пасва доста по-стегнато и е нужна повече сила за да се монтира.

Само със сила не става, побългарих малко с една пила за 5мин и изпилих (разширих), така че да пасне за стандартна Пикатини релса. Леенето не е сред най-точните, няма следи от рязане след това, та трябваше да се разшири с ~0.5мм. Стана, пасна идеално, няма нужда от винта, само с QD-бутона си иска сила да го движиш по релсата докъдето искаш, за клатене и дума да не става. Малко е дразнещо това - важи и за другата, черна дръжка, която е дадена за сравнение по-горе. Релсата им (тоест, борда им) е по-тесен, пасва идеално да пластмасова, фабрична АК-ложа на JG (за други не знам), върху която иначе всичко друго седи стегнато, а за всичко останало - пила и мускули. По-добре с 0.5мм по-широко, отколкото по-тясно май...

Цитат
Добро ревю.
Въпрос- под двете капачета с надпис "ФАБ....." има ли възможност за монтиране на прекъсвач за лазер/фенер?

Пробвах с прекъсвач на лазер - пак си трябва побългаряване...по-лесно ми се стори просто да го сложа на друго място.
« Последна редакция: март 19, 2012, 15:56:58 pm от barney2x4 »
Активен