Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: AGM M16A4 - ревю  (Прочетена 2883 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил
AGM M16A4 - ревю
« -: март 01, 2012, 20:27:41 pm »

Тази тема, както и други във форума, пуснах с единствена цел да е полезна на някой колега. Целта ми не беше собственикът на форума, Мечу/Меч, да печели пари на неин гръб и на гърба на всички колеги. Вместо създаденото от всички тук да отива за развиване на хобито ни, то отива в джоба на Меч. Не мисля, че някой друг би си и помислил да направи подобно нещо. Не мисля и че някой друг на негово място би си правил каквото си иска, без изобщо да се съобразява с мнението на мнозинството от хора, които практикуват това хоби. Та - трия от форум Еърсофт България форум Мечката България. И явно от форуми - ще се минава във Фейсбук, където мисля и да кача изтритата от тук информация.
« Последна редакция: юли 14, 2016, 22:21:50 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

nikeza

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 689
    • Профил
Re:AGM M16A4 - ревю
« Отговор #1 -: март 01, 2012, 23:28:20 pm »

Добре описано и със сигурност ще е полезно за играч, който иска да си купи подобна пушка от такъв производител!

Минуси :
 - индикатора на селектора отдясно е статичен - не знам някоя М-ка (за еърсофт) да има възможност за бърза смяна,
от едната на другата страна, освен ако не е специално произведена; - проблем за левичарите :(

- нужда да се уплътни приклада отвътре, за да не трака батерията - елементарно - поставя се в приклада парче от тънък дунапрен и всякакво хлопане изчезва!

Постни една снимка с ъпгрейда на новата рас-орас-релса :)
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил
« Отговор #2 -: март 02, 2012, 00:00:45 am »

Данке, Никеза. :)

Селектора - да, не е болка за умиране, просто констатация. А където индикатор, там и селектор. Иначе МП5 пак е вер.2, но си има.

Уплътняването - мдам, също стигнах до този извод. Поиграх си още в началото да я "заглуша" изцяло. Нещата, които тракат са халката под мушката, задержаката, капачето за прах (леко), капачето за батерията и спусъковата скоба (чакам си нова дръжка). Побългаряване, дето му викат. :)

За РИС/РАС - ще и направя снимки като я ъпгрейдна напълно, ш**аните китайци се бавят с другите неща.  >:( Впрочем, тази ложа, която ти ми препоръча изчезна от наличност малко преди да поръчам, та взех каквото имаше, но съм доволен засега.
« Последна редакция: март 02, 2012, 00:04:20 am от barney2x4 »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Muerte

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 444
    • Профил
    • ARSofia
« Отговор #3 -: март 02, 2012, 09:06:46 am »

Добро и безпристрастно ревю! Наистина ще е полезно, ако някой се е насочил към тази гега :)

Минуси :
 - индикатора на селектора отдясно е статичен - не знам някоя М-ка (за еърсофт) да има възможност за бърза смяна,
от едната на другата страна, освен ако не е специално произведена; - проблем за левичарите :(

Има - моята ;) Ще направя и аз един отчаян опит за ревю тези дни, само трябва да я наснимам, за да онагледя :)
Активен