Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Гиърбокс версия не-знам-си-кво  (Прочетена 2692 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 572
    • Профил
Гиърбокс версия не-знам-си-кво
« -: септември 26, 2012, 02:10:02 am »

Снимки от интересен гиърбокс :

Опасенията за счупен тапет-плейт се оказаха оправдани.

Гатанка - от какво е този гиърбокс?

Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 903
    • Профил
Re: Гиърбокс версия не-знам-си-кво
« Отговор #1 -: септември 26, 2012, 09:22:46 am »

Версия 6 ???
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #2 -: септември 26, 2012, 09:31:20 am »

Гатанка - от какво е този гиърбокс?

P90 или Томи Гън.
Кво печеля ?
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: септември 26, 2012, 15:13:34 pm »

Версия 6 ???

Не.

P90 или Томи Гън.
Кво печеля ?

Нищо, защото не си уцелил. :) Гледайки снимки на техните гиърбокси - различни са.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Ivan

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
    • Профил
« Отговор #4 -: септември 26, 2012, 15:21:43 pm »

M14
Активен
В живота или си пич или A BITCH !!!

http://www.facebook.com/AirsoftYambol

Par400

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 40
    • Профил
« Отговор #5 -: септември 26, 2012, 15:37:27 pm »

FN 2000
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #6 -: септември 26, 2012, 15:42:21 pm »

FN 2000

Печелиш вафла! :) И конкретно - JLS FN2000, малко по-различен от другите. Хибрид между вер. 2 и вер. 6.
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #7 -: септември 26, 2012, 20:46:57 pm »

А не е ли между 1 и 6. Само те са с такова разположение на мотора. И това мяза повече на 6 ма нейсе.

И всъшност така като го гледам си е направо версия 1, ни повече ни по малко, скъсена за да влезе в тая пръчка номер 2000.
« Последна редакция: септември 26, 2012, 20:52:15 pm от Crazy Something™ »
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #8 -: септември 26, 2012, 23:28:41 pm »

Ммм, не е скъсена вер.1 - колелата са в друго разположение (същото, като на вер 6), антиревърсъл-лача е отдругата страна на вер. 1 и разни други разлики. Гиърбоксът на G&G FN2000 също е съвсем различен. Този май си е някаква китайска изгъзица, само за JLS. В крайна сметка - не печелиш вафла, Гого. :)
Активен

vampir

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 287
    • Профил
« Отговор #9 -: септември 27, 2012, 01:14:31 am »

Ммм, не е скъсена вер.1 - колелата са в друго разположение (същото, като на вер 6), антиревърсъл-лача е отдругата страна на вер. 1 и разни други разлики. Гиърбоксът на G&G FN2000 също е съвсем различен. Този май си е някаква китайска изгъзица, само за JLS. В крайна сметка - не печелиш вафла, Гого. :)
Баце дай да те почерпа един кашон фа :)фли и тая така наречена пушка да я метнеш някъде дето да си сигурен че никои никога няма да я намери,тва като имам пари де. :3:5
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #10 -: септември 27, 2012, 01:24:37 am »

Нищо не разбираш, Вампир, пушката си е много готина! :) Най-малкото - с 20см по-къса от М-ка със същата цев.
Активен

vampir

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 287
    • Профил
« Отговор #11 -: септември 27, 2012, 10:10:45 am »

И около 9-10 пъти по грозна.
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #12 -: септември 27, 2012, 10:17:10 am »

Мда, навсякъде го дават:
"The gearbox (a modified version 2) is constructed of metal..."
"This gearbox is a modified version 2 so the motor is enclosed inside the gearbox itself."

С две думи нищо от в6 няма в него.
Тоест Барни и ти не печелиш собствената си фафла.
Активен

postezz

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
    • Профил
« Отговор #13 -: септември 27, 2012, 12:34:27 pm »

Абе тия JLS са някви  "иноватори" , бях гледал за тяхна пушка (hk g33) дето като ти свърши батерията и можеш да си продължиш на спрингов механизъм  ;D
http://www.airsoftpress.com/weblog32.jpg
« Последна редакция: септември 27, 2012, 12:40:57 pm от postezz »
Активен
Be polite, be professional, but have a plan to kill everyone you meet.