Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: SR-25 vs. SPR  (Прочетена 15090 пъти)

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 000
    • Профил
Re: SR-25 vs. SPR
« Отговор #25 -: януари 15, 2010, 19:11:17 pm »

Поздрави и от мене, дълго да те радва. Щом още нямаш оптика, мога само да кажа три приказки "Barska" и "Високи пръстени" и никакво ходене в магазина между двата МСАрми ;D. От опит(търчане със същата гега по Нови Хан миналата неделя) мога да ти кажа, че двуногата мощно не ти е най-спешното нещо и при игри с по-малко хора в които се иска много да се движиш главно ти тежи. Но пък за засади е иделна.
И при първа възможност сменяй пълнителите, ако си с хайкапа на А&K. Към края на месеца мисля да си поръчам един за 170 вв на Класик Арми(според нета става за тая пушка) и ще споделя впечатления. 
Активен
Шофьор на снегорин

Angel P.

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Профил
« Отговор #26 -: януари 15, 2010, 19:23:15 pm »

Защо какво му има на пълнителя? Освен, че е хайкап. Аз съм много доволен от него, изкарва топчетата до последното.
Активен

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #27 -: януари 15, 2010, 19:25:57 pm »

Ами моя не подава последните 20, а и е хайкап с всички произтичащи от това ограничения. А да и като понамалеят топчетата дрънчи толкова здраво, че можеш да заглушиш ниско летящ Ми-24
Активен
Шофьор на снегорин

Cartman

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 131
    • Профил
« Отговор #28 -: януари 15, 2010, 19:47:40 pm »

Тъндър, то май всички хай-капи на последните 30 топчета си спират. Поне мойте със сигурност.
Активен
Пречи ли ви шума в главата ми?

Vallez

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 536
    • Профил
« Отговор #29 -: януари 15, 2010, 21:00:00 pm »

Оптиката съм я поръчал от ebay със любезното съдействие на Хиената. :) Ще я видим дали ще дойде с монтажи и какви ще бъдат, но имам предвид, че трябва да са високи. А на играта, на която играх с такава пушка, именно когато имах възможност да си позлвам двуногата, успях да сваля 7 човека от 9 човека отбор. А що се отнася до пълнителите, и аз си мислех че трябва да се организираме да си поръчаме заедно, че поне от доставката да спестим малко, че то си еб*л Марко магарето на челна стойка в банята, с тея цени. Но за сега мисля да отложа пълнителите, понеже планирам други разходи и сигурно ще я поокъсам.
Иначе това че не изкарва топчетата не ми е проблем. :)
Активен

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #30 -: януари 15, 2010, 22:32:49 pm »

А при 450, последните 20 силно не са проблем. Досадното е по-скоро дрънчането и навиването на пружината. Иначе като запоръчвам пълнители ще дам знак, пък ако иска и колегата Ангел може да се включи, така ще делим транспорта на 3. Аз за късмет от края на месеца прекратявам с работата на хонорар и минавам на постоянна такава, та средствата не се очертава да са много голям проблем.
Активен
Шофьор на снегорин

Vallez

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 536
    • Профил
« Отговор #31 -: януари 15, 2010, 23:09:59 pm »

Е като няма да са проблем, купи на всички ни. :D Ние няма да те мразим! Пусни някакви линкове да ги видим.(Не че ако се разтърся веднага няма да излязат, но да ги има в темата, да се знае.)
Активен

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #32 -: януари 15, 2010, 23:20:10 pm »

Активен
Шофьор на снегорин

Angel P.

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Профил
« Отговор #33 -: януари 16, 2010, 02:10:44 am »

За да не отварям нова тема ще пиша в тази (пък може и да е полезно и на другите).
Искам да попитам някой с опит в пазаруването на части. От къде мога да поръчам части за ъпгрейд на ср25цата? Някакъв сайт или нещо? Гледах в http://www.tokyo-model.com.hk, но там повечето неща са изчерпани. И искам да попитам каква пружина да избера? Система или някаква друга марка и има ли някакви особености, с които трябва да се съобразя при избора?

п.с. иначе съм съгласен за пълнители, само кажете кога.
Активен

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #34 -: януари 16, 2010, 20:25:34 pm »

Отиваш при Владо и Снайп-те са ъпгрейдвали и модифицирали няколко,така,че остава да решиш с кое да направиш компромис-силата или сигурността.Аз ти препоръчвам максимум 130 пружина.
Активен

barborok

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
    • Профил
Re:SR-25 vs. SPR
« Отговор #35 -: януари 16, 2012, 14:05:35 pm »

купих си съвсем случайно Ср-25 а&k , казвам случайно защото в момента търсех оръжие , имах някви пари и тая пушка излезе на пазара на промоция (Благодаря Купоне :) ) . Бях невероятно изненадан как стреля . Много прецизно , покрива голямо разстояние , хронографа показа 430 фъпъсъ , пушката беше сток . Не намирам смъсъл да я ъпгрейдвам ... като цяло ми се промени начина на игра коренно . Досега виждах мишена , натисках спусъка и почвах да соля яката , сега само поглеждам през прицела , правя пам пам два пъти и  ;D     ... единствения минус е адсдският шум .
Активен

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #36 -: януари 17, 2012, 10:27:01 am »

Абе щекотлива работа е си е ъпгрейда на тая пушка. Първо с минимални смени(хопъп гума, глава на бутало и пружина) отива към 158-165 м/с(мойта) което е на границата, че и малко оттатък лимитите за АЕГ снайпера. От друга страна пък лично на мене сериозно ми се обезмисля мъкненето на тая гега ако ще тичам с нея в основната линия и ще пукам наравно с М4ките. Тая пушчица си предполага точно игра малко зад основната линия и сваляне на цели до които пушка 120-130 м/с не може да достигне. Вече като за ценители може да го играете и снайперист ама тогава пушката си иска и двунога и най и движи да е със заглушителя(с който е убийствено дълга), а си е необходимо и гили(с което в малко по-топло време парната баня ви е гарантирана).
Важен момент в ъпгрейда и за да не излезете тотално извън правилата е смяната на фабричния селектор на огъня с такъв от М4 примерно, защото фабричния позволява автоматична стрелба
Активен
Шофьор на снегорин

HORNET

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 141
    • Профил
    • www.airsoftsystems.com
« Отговор #37 -: януари 17, 2012, 11:14:17 am »

Аз в офиса си имам един SR25 дето е 226 м/сек:

740fps airsoft

Но много рядко го вадя на игра.
Активен
Fucking Predator...

thunderchief

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #38 -: януари 17, 2012, 11:29:10 am »

Яко! Каква му е далекобойността на това? Къде 120 метра?
Активен
Шофьор на снегорин

barborok

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #39 -: юни 29, 2012, 01:12:56 am »

аз не мога да разбера как всички плачите "гега" , "как се мъкне" ... на моята съм и сложил крейн сток , 7 инчова ложа ,  и 10 инчова външна цев , един голям заглушител да скрие 590мм( по - дългата цев ми вдигна фпс-то на 450 ), стана все едно една м16ка ... чудите се как да сложите една 15 000 мм оптика , една двунога за зенитно оръдие , приклад за противотанкова пушка ...  и накрая я има някоя да я докарал да мята на 70 метра,я няма ... манекени добре ... ама играем ейрсофт....
Активен

barborok

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #40 -: септември 29, 2012, 04:21:59 am »

ще ме извинявате за издевателството , ама в момента и монтирам подцевен гранатомет .... гега била пушката!!! ааа яяяя...  ;D
Активен