Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Спрингов пистолет  (Прочетена 9680 пъти)

flippy_gv

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
Спрингов пистолет
« -: март 06, 2008, 15:42:53 pm »

Здравейте. :) Може ли да попитам, дали има някъде в БГ спрингови пистолети на цена до 100 лв? Или ако не ако може да се достави.. Напоследък се запалих по пистолетчетата, АЕГ карабина не ми трябва. Знам, че силата не е първокласна, но аз ще си стрелям само в нас на мишени. Няма да ходя да играя.. :) Малък съм още. ;D Мерси, предварително!
Активен

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 966
    • Профил
    • Duvi`s life
Re: Спрингов пистолет
« Отговор #1 -: март 06, 2008, 16:53:53 pm »

Дай още 50 лв. към тези 100 и си вземи един перфектен глог на гриин газ ;)) не си заслужава 100 лв. за Спринг...то даже и няма май такива ...

ето го :)   http://customs.bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=50

Darky

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 180
    • Профил
« Отговор #2 -: март 06, 2008, 17:59:50 pm »

Наистина, няма идея от спрингов. Щом е за стрелба за фън, такъв Глок ще ти върши пъти по-добра работа, пък и фънът ще е пъти по-голям с блоубек оръжие.
Активен
The 10 Commandments of Airsoft
http://youtube.com/watch?v=jFYQwX2EayE

IzrodGaden

• Гост
« Отговор #3 -: март 06, 2008, 18:26:02 pm »

Наистина, няма идея от спрингов. Щом е за стрелба за фън, такъв Глок ще ти върши пъти по-добра работа, пък и фънът ще е пъти по-голям с блоубек оръжие.
Абсолютно съгласен !
Активен

piperka07

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил
« Отговор #4 -: март 08, 2008, 22:20:33 pm »

Навремето Владо внасяше метални спрингови пистолети за около 50-60лв, но май отдавна не продава такива. Дали са читави не знам, но според мен ще са по-непретенциозни от green gas пистолет. Иначе преди година и половина си купих една пружинна МР5 от МСА за 59лв. Пластмасова, с метална цев. Все още стреля, при това доста добре. Слабичка в сравнение с електрическите пушки, но адски точна. Проблемът е, че май такива вече не се внасят.
За стрелба вкъщи спринговите пистолети и пушки май са идеален вариант. Единствен консуматив са ти топчетата.
Активен
07, piperka07
UMAREX MP5 A5 (Spring), KJW USP Compact (GBB - неоперативен), КJW Glock23 (GBB - неоперативен), JG G36C (AEG), KSC USP .45 (GBB)

flippy_gv

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: март 09, 2008, 01:32:56 am »

За газов ще си помисля, но си предпочитам спингов.. Не ми се дават толкова пари за газов просто. Какво ще кажете за това:

http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=191&products_id=696
Активен

IzrodGaden

• Гост
« Отговор #6 -: март 09, 2008, 01:39:26 am »

Ако беше дал още малко пари, щеше да си купиш пистолет за възрастни !
Активен

flippy_gv

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #7 -: март 09, 2008, 01:42:19 am »

Аз не съм казал, че ще го взимам този.. Малко калпав ми се вижда на мене, но исках да ви попитам вас. :) Значи да си събирам малко повече пари до към месец и да си взема Глока, така ли?
Активен

Darky

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 180
    • Профил
« Отговор #8 -: март 09, 2008, 12:09:46 pm »

Калпав е, просто не си заслужава 40 лева, само защото е Leapers. Един Глок от тези на Владо ще ти се изплати многократно, най-малкото защото при правилна употреба няма да се счупи след месец-два. А и ако си го поддържаш добре, ще работи като слънчице сума ти време :)
Активен
The 10 Commandments of Airsoft
http://youtube.com/watch?v=jFYQwX2EayE

piperka07

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #9 -: март 10, 2008, 10:06:42 am »

Тия пластмасови Глокчета на KJW имат навика да си чупят "външната цев", защото тя се закача към рамата само с едно малко зъбче. Oправя се, но е дразнещо. Споменахте ли, че с тоя глок ще трябва да си купува и газ? Какво по дяволите значи "ще се изплати"? Leapers не е производител, а марка. Аirsoft плякалата, които се продават под името Leapers, всъщност са UTG (които май пак rebrand-ваха, но не съм сигурен).
Специално тази спрингова джавка може и за чеп за зеле да не става, но кой от вас я е пробвал? Аз имам един KJW пластмасоw Глок за 140лв, който си стои в кутията, защото никъде не намирам резервни части за него. Ако не се лъжа, тук се пита за нещо евтино, което да става за плякане вкъщи. Не става дума за игра.
P.S. Пропуснах да спомена, че както при всяка китайска/тайванска стока, тези пистолети са въпрос на бройка.
« Последна редакция: март 10, 2008, 12:19:50 pm от piperka07 »
Активен
07, piperka07
UMAREX MP5 A5 (Spring), KJW USP Compact (GBB - неоперативен), КJW Glock23 (GBB - неоперативен), JG G36C (AEG), KSC USP .45 (GBB)

hrabri

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
    • Профил
« Отговор #10 -: март 17, 2008, 10:22:12 am »

..... Иначе преди година и половина си купих една пружинна МР5 от МСА за 59лв. Пластмасова, с метална цев. Все още стреля, при това доста добре. Слабичка в сравнение с електрическите пушки, но адски точна. Проблемът е, че май такива вече не се внасят.

Абсолютно съгласен, сложил съм и релса с бързомерец.
За мишени е супер точна на 15-20 м прав изтрел с 0.20г При това пушката е Корейска за добро или лошо.
На -8 гардуса пак  стреля ;D ;D

Активен
....и Ботев слязъл от Балкана с Шмайзер в ръка.......

piperka07

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #11 -: март 18, 2008, 01:49:11 am »

На -8 гардуса пак  стреля ;D ;D
Мда, забравих още един недостатък на пищовите с газ - никакви ги няма при 10 градуса по Целзий или при по-ниски температури. Иначе не бих плякал с моята пружинка при -8, защото при тези температури материалите имат навика да си променят свойствата. За пластмасата не съм сигурен, но при пружините има риск...
Пищовите с газ са доста по-приятни за стрелба, но са капризни, скъпи (хубавите) и имат допълнителен консуматив, който не е съвсем без пари. Кефът се плащал :)
Активен
07, piperka07

Mairo1

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 34
    • Профил
« Отговор #12 -: април 28, 2008, 14:46:29 pm »

Дай още 50 лв. към тези 100 и си вземи един перфектен глог на гриин газ ;)) не си заслужава 100 лв. за Спринг...то даже и няма май такива ...

ето го :)   http://customs.bg.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=50
ще оставя културата за 2 мин и ще кажа ТОЯ СИ ПРАВИ ТА*АК С ВАС  ;D айде 60-70 има спрингови хубави металнии но 100 лв за спринг трябва да надхвърля 350fps ;D а това са мечти
Активен
ЪъЪЪъЪ... името трябваше да е Mario1 ама бях малко сънлив и....... :D

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
« Отговор #13 -: май 08, 2008, 16:20:05 pm »

Абе мен ако питаш като толкова е за парите,по-добре си вземи Еърсофт Револвер и без това е 60-70 лв.Смисъл от спринг няма,или някоя пушка за 30-40 лв.
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Narcomancer

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
    • Профил
« Отговор #14 -: юни 16, 2008, 20:48:35 pm »

ще оставя културата за 2 мин и ще кажа ТОЯ СИ ПрАВИ ТА*АК С ВАС  ;D айде 60-70 има спрингови хубави металнии но 100 лв за спринг трябва да надхвърля 350fps ;D а това са мечти

Не е проблем спрингов пистолет да надхвърли 350 фпс, ако е добре направен. Проблем е да се зареди такъв, съответно не се и произвеждат (поне аз не съм виждал).

А по принцип има спрингови карабини дето си карат и над 500 фпс някои.
Активен
Live every day like its the last one and you just might see the next