Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Backdraft-Reloaded 13.05.2012г.  (Прочетена 4807 пъти)

zvqra

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
    • Профил
Re:Backdraft-Reloaded 13.05.2012г.
« Отговор #50 -: май 14, 2012, 14:54:12 pm »

Видеото е около 5GB. Ще го редактирам и ще го пусна като клипче.
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #51 -: май 14, 2012, 16:34:41 pm »

http://youtu.be/4-u3czBwTHc

Това постановка ли е или част от играта ?
Активен

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 320
    • Профил
    • http://s016.radikal.ru/i337/1108/00/7305fcde9f15.gif
« Отговор #52 -: май 14, 2012, 19:20:37 pm »

Тва е маде Ин Colt-BG  :D
Активен
Работя за да си спонсорирам хобито

buldog

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #53 -: май 14, 2012, 20:13:58 pm »

Такааааа. Разгледах правилата и никъде не видях точно описана ролята на медика. Аз играх медик и това ми даде възможност да разбера колко ценен е той. Както по горе писах има спорни моменти които трябва да се обсъдят и да се уточнят. Моето предложение е следното - играч ударен за първи път да може да се изтегли на безопасно място и да се лекува. Евентуално да може медика да се самолекува, нали все пак носи всебе си медикаменти, превързочен материал, това е за първия път. Ако нещо не съм допрочел моля цитирайте правилата. Благодаря. Поздрави за приятната игра и всичко момчета участвали в нея.  ;D :10:8
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #54 -: май 14, 2012, 21:18:31 pm »

Цецо, ако това е било по време на играта е грубо погазване на правилата.
Активен

ludiaelen

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 111
    • Профил
« Отговор #55 -: май 14, 2012, 22:03:16 pm »

Не това не беше по време на играта ,а и си беше постановка

Активен
„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов

Чеф

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Профил
    • http://deadzonebg.com/
« Отговор #56 -: май 14, 2012, 22:46:05 pm »

Забранено е арестуване и пленяване на съотборник!  ;) :)

От името на Дед Зоун,поздравления за момчетата от Пловдив,
за сърцатата игра!  :9:1

Винаги сте добре дошли в София!
jaza,никой няма нищо против никой от вас,
най-малко Сталкера. Това по другата тема,да не пиша и там.
До скоро. <28>/
Активен

COLT-BG

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
    • Профил
« Отговор #57 -: май 14, 2012, 22:50:37 pm »

Много вятър, много тичане, много положителни емоции и съвсем малко нерви. Това ми е виждането за играта.
Относно вятъра много пречеше но и помагаше когато се стреляше по посока на вятъра.
Лично аз съм моята М4 от варелите които бяха пред КПП-то успях да оцеля противников играч който беше на един от прозорците. Със сигурност беше случайно попадение но се получи. ( имам и свидетел на случката ).
Благодаря на колегите от Зоната - доста неща научих от тях.
Явно игрите които правим в Пловдивско без медици ни се отразяват зле, защото нямаме навика да си пазим медика и да го прикриваме докато се опитва да стигне да кървящ играч или го изнася на безопасно място. Но вече знаем  ;)
И аз се извинявам че тръгнахме по-рано но дойдохме две коли и трябваше да си тръгнем двете коли, макар че другите ни казваха да останем до края.  

И още нещо,
понеже не познавам по име всички играчи от Зоната,
но искам да поздравя нашия командир ( съжалявам че не разбрах името ).
Е няма такава радио връзка, през цялото време радио ефира гъмжеше от инструкции които ни помагаха страшно.
а и позивната " Пловдив " на ляво на дясно се получаваше доста добре  ;D :10:10

Адмирации и за COLT-BG, който във втората врътка със два пистолета превзе КПП-то и успя да вземе пленник.

Благодаря ви момчета искренно за това че играхме заедно.Отностно клипчето постановка е но ни беше малко нервно и скучно.
 ;D
Командира се казва Краси А прякора му е ШИВАЧА.Това с КПП-то ме е яд че го няма на видео.Най хубавия момент за мен от цялата игра.Благодаря на Кали че ме излекува.Също така искам да благодаря на всички от дедзон който бяха при атаката на въпросната зграда.Това са Марто,Чеф,Шивача и Кали.До пловдивчани и вие много ми помогнахте.
Въпросното Кпп бе добре заринато от топчета за да мога за да се предвижа.Пловдивчани за мен беше изключително удовоствие да играя с вас.За трети път имам тази възможност.Дано да стане за постоянно да игаем с вас.
Гламав приемам критики за клипчето.
Отностно сваления бранител на КПП-то който свалих и пленихме в последствие му направих Сейфти кил.Извинявай че пристигнахме късно бяхме забавени от твоите колеги около зградата.Кода ти бе предаден на командира ни  ;D ;D ;D ;D
Благодаря ти че не се даде до последно.Така ни тормозеше през цялото време че нямахме мърдане.

Чеф той Чочо сам се съгласи  за майтапа хахахахаха
Дано да му хареса клипчето.
Някой може ли да ми помогне с идея как да го оправя за да не е на една страна.Започвам да получавам изкривяване на вратъ. ;D ;D ;D ;D
« Последна редакция: май 14, 2012, 22:57:57 pm от COLT-BG »
Активен

Atila

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
    • Профил
« Отговор #58 -: май 14, 2012, 23:18:57 pm »

Краси-Шивача, батко евала че не се умори дори и за секунда да даваш наставления, благодарение на теб опазихме букса номер 16 и не паднахме на първата врътка а удържахме геройски.а хората недоволни от терена и тръгнали по рано явно не им се тичаше а по скоро им се играеше CS.
 Аз пак искам да благодаря на Аватара и Илията за организацията  и идеята на играта, браво момчеата надявам се на 2 и 3 юни да се забавляваме още повече!
Активен

lazera

• фирма Въртоп
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
    • Профил
« Отговор #59 -: май 15, 2012, 00:34:23 am »

Извинявам се ако сьм ви изтормозил на кпп-то,но нашият командир ни нареди да го дьржим до последно!!!
Активен

COLT-BG

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
    • Профил
« Отговор #60 -: май 15, 2012, 03:23:10 am »

Бая зор видяхме но успяхме.
Браво за отбраната накара ни да се потрудим за победата.

lazera

• фирма Въртоп
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
    • Профил
« Отговор #61 -: май 15, 2012, 07:32:47 am »

Благодарим
!Пак заповядайте!Спечелихте кпп-то,но не и играта!!! :9:0
Активен

MECOTO

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 193
    • Профил
« Отговор #62 -: май 15, 2012, 13:58:02 pm »

Благодарим
!Пак заповядайте!Спечелихте кпп-то,но не и играта!!! :9:0

Никой не спечели играта, и няма победители. Все пак да не забравяме че играта в втората половина ( втори рунд ) се промени за да стане  по ясна за всички и по балансирана. Браво на командирите на двете фракции за перфектните тактики които приложиха.
     В личен план поздрави на Сталкера за перфектната стрелба  <25>/ (имам предвид престрелката между мене и Сталкера на бункера, първата игра), хем духаше вятър срещу него хем беше в неизгодна позиция, и въпреки всичко извиках ударен макар и нито едно топче да не ме уцели. Някои биха попитали защо съм се маркирал макар и да няма попадение, ми защото топчетата толкова близо летяха до мене въпреки силния вятър, че си казах : ми ако беше малко по слаб вятъра, то всички топчета щяха да ми нашарат кофата и да ми дойдат страни мисли, евалата Сталкер.
Активен
Ад ли бе да го опишеш, рай ли бе да го разкажеш. В случая се пита аз ли съм по-лудия, или другите са по-нормални!

Fen4eto

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
    • Профил
« Отговор #63 -: май 15, 2012, 14:21:24 pm »

Относно игривия вятър искам да дам само един пример - минути преди края, когато бодро манекенствах на покрива на югозападния склад с празна батерия само и само да всявам смут у враго и да тупам топката до последния сигнал, бях поразен от отсрещния склад, който според линийката на уикимапия отстои на не по-малко от 80 (осемдесет) :10:9

Sorry, Марков! =)

Аз го казах и на съотборниците в колата, казвам го и на вас:
Нека не оставаме с лоши чувства след играта, заради вятъра. Нека кажем БРАВО на организаторите, за положения труд!

Интересно ми е къде бяха всички хора, които така неистово се бориха да им се даде тази игра...  :3:6

Адмирации за пловдивската група и желанието, с което играеха. Никога няма да забравя как в началото на втората игра мързел и липса на пушки беше налегнал половината ни фракция и когато тръгнах сам (не че не ме мързеше, но ми се играеше) срещу лошите, единствените, които тръгнаха с мен бяха пловдивчани!

Поздрави,
Фенчето

П.С. Пловдив! София! Враца! :D
Активен
You'll Never Walk Alone!

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #64 -: май 15, 2012, 14:29:26 pm »

Интересно ми е къде бяха всички хора, които така неистово се бориха да им се даде тази игра...  :3:6

Драги ми олигоФенче,

Всички тези хора искаха 24 часова игра, а не неделна такава.
Искаха правила, спазването им и замервания на пушките.
Искаха предварително инфо за сценария и сетинга на играта.
Искаха да знаят командната си верига, както и границите на терена. Конадирите на фракции и заповедите. Целите на играта. Целите на фракциите.

Ако не ти е станало ясно... незнам, мисля че проблема е в теб.
Активен

Fen4eto

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
    • Профил
« Отговор #65 -: май 15, 2012, 14:33:36 pm »

Just teasing, just teasing.
Ние също не знаехме тези неща преди да отидем, но го направихме. Не искам да започвам спор...
Приятен следобед на всички, аз отивам да работя!
Активен
You'll Never Walk Alone!

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #66 -: май 15, 2012, 14:35:40 pm »

Ние също не знаехме тези неща преди да отидем, но го направихме. Не искам да започвам спор...
Всъшност ти си недостоен да ти отговарям, но понеже съм добра душа, ето:

Прекалено си тъп за да осъзнаеш къде бъркаш.
На неделна игра отивам с повече инфо по гореописаните точки. ОК ?
Това че културно сме оставили нещата така и не прекаляваме може много лесно да бъде капичнато от такива умници като теб.

Марш на работа и да не си се върнал повече !
« Последна редакция: май 15, 2012, 14:37:37 pm от Crazy Something™ »
Активен

Pistolero

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 633
    • Профил
« Отговор #67 -: май 15, 2012, 15:48:02 pm »

Като не искаш да започваш спор защо изобщо се обаждаш.
Има обявена игра - чета наличната "информация" - тя не ме удоволетворява - не отивам.
Гого ти е написал, част от причините, поради които сме взели решение да не дойдем, макар и не виждам смисъл да трябва да се обясняваме на някой.
За теб така организирана игра и така поднесена информацията за нея не е проблем, за мен - е! Хубаво. Аз не ти държа сметка за това, не ми дръж и ти.
Активен

Shivacha

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 244
    • Профил
« Отговор #68 -: май 17, 2012, 00:32:49 am »

Не ми е ясно точно какво си разменяте в псследните постове.......???? Но явно вие си знаете! Играта като замисъл и терен си беше супер...Мнооооо як терен. Отбора се държа мъжки... Мнооо.
Проблема доиде от това че Илииката и Аватара не се бяха разбрали с Господ ( или неговите представители на земята да няма вятърррр) Но искренннннннооо се надявам в продължението пак да сме с Пловдивчани а не с Манекени. Поздрави на всички.
Активен
В името на играта

Skype-Shivachabg

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #69 -: май 17, 2012, 09:52:16 am »

Не ми е ясно точно какво си разменяте в псследните постове.......???? Но явно вие си знаете! Играта като замисъл и терен си беше супер...Мнооооо як терен. Отбора се държа мъжки... Мнооо.
Проблема доиде от това че Илииката и Аватара не се бяха разбрали с Господ ( или неговите представители на земята да няма вятърррр) Но искренннннннооо се надявам в продължението пак да сме с Пловдивчани а не с Манекени. Поздрави на всички.

Активен

buldog

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #70 -: май 17, 2012, 13:02:45 pm »

А видеото кога ще го качите за да го гледаме?  ::)
Активен

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #71 -: май 17, 2012, 14:40:05 pm »

Нещо,което развали мил-сим аспекта на играта беше опцията,фракциите да си разменят местата!Това при положение,че играта е с предистория и част от поредица игри е много разочароващо.
 Важно-терена не беше обезопасен.До бухтите имаше канали по метър и половина,без маркировка.

Не мога да не отбележа работата,която свърши Ghost в тази игра.Без да е ангажиран с организацията и без да е предварително запознат със сценария,той положи немалко усилия да превърне фракцията в боеспособно подразделение.
 Аз съм доволен от началото на играта,защото нашата група с командир Първи,изпълни поставените задачи и завзе всички бухти в зоната.Искам да поздравя Ганстера и Октавиус,които бяха най-ефективни в атаката.
 След като превзехме КППто започнаха недоразуменията и трагикомичните ситуации.
Поздрави
Активен

hiper tunkvan

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
    • Профил
« Отговор #72 -: май 23, 2012, 17:00:01 pm »

Видеото е около 5GB. Ще го редактирам и ще го пусна като клипче.
Любопитството ме гризе, време е вече да си видим физиономите  ;D
Активен