Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 1384 пъти)

BlueBird

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
    • Профил
Здравейте!
« -: юни 13, 2012, 09:03:47 am »

Здравейте, казвам се Георги, на 19г. съм, от Бургас. За този спорт знам от много време и наскоро като се порових и забелязах, че се практикува и в България, за което много се радвам. Не знам колко хора на моята възраст го практикуват, а и нямам познати в този спорт, но се надявам да няма пречки  :).

Тъй като за този спорт най-важното нещо е първо да се притежава собствено оръжие (надявам се да е уместно да попитам тука за мнение) бих искал да попитам кое от двете оръжия си заслужава повече парите: това или това тъй като съм фен на SCAR сериите. По спецификации май не се отличават много, но все пак вие сте експертите, бих искал да чуя мнение от вас.
« Последна редакция: юни 13, 2012, 09:11:31 am от BlueBird »
Активен

TheDRAGON

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 253
    • Профил
Re:Здравейте!
« Отговор #1 -: юни 13, 2012, 10:19:13 am »

Здрасти и добре дошъл.
По двете оръжия нямам мнение, не съм държал такова. Щом си от Бургас, мисля, че ще ти е полезно да се запознаеш с хората, които се занимават с тази игра там. Това е форума им - http://www.airsoftmarines.com/forum/. Не помня някой от бургазлии да има SCAR, но може и да бъркам.
Поздрави.
Активен

BlueBird

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #2 -: юни 13, 2012, 10:53:17 am »

Мерси много!
Активен

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 461
    • Профил
    • http://www.zahal.org/?a=326120
« Отговор #3 -: юни 13, 2012, 21:16:29 pm »

Добре дошъл. Scar-рите на VFC, са добро, даже много добро начало. Играл съм с дългия модел, и останах доволен от оръжието, но просто не е 'моето' оръжие. Ако си решил да взимаш, няма да сгрешиш, но все пак разгледай и питай преди да взимаш. ;)
Активен