Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: спрингов пистолет Г7  (Прочетена 6035 пъти)

vladograka

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Профил
спрингов пистолет Г7
« -: август 07, 2012, 18:22:10 pm »

здравейте току що си поръчах ето този пистолет  http://www.ukbbg.co.uk/airsoft-shop/pistols/kwc-g7-airsoft-pistol-glock-17.html
нов съм в темата с айрсофт така че реших да е нещо мн евтино с което да започна или по точо това си избрах, взех и 2000 0.25 пеллец. някои може ли да ми обясни кои са по добри 0.15 , 0.2 или 0.25.след 2 дни ще бъде доставен искам да попитам трбява ли да почиствам нещо преди да го употребявам за 1ви път. не знам как да сложа снимка на аватара но искам да го направя моля не изтривайте темата ако някои може да каже как се качва снимка на профила. харесул съм си и нещо по сериозно на цена от около 300 паунда. става въпрос за м4 тактицал с реил за допълнителни джидявкки но трбява да отида до магазина да проверя марка производител и характеристики и да ви питам за мнение.благодаря предварително!

Активен

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
Re: спрингов пистолет Г7
« Отговор #1 -: август 08, 2012, 15:07:03 pm »

някакви мнения някои собственик на този модел ако може да се изкаже по въпроса, като цяло тук отзивите са мн добри за тоя модел като цена качество като се има в предвид че е на мн ниска цена, моля някой да ме посъветва като го извадя от кутията дали трбява да се почиства нещо какво трбява да се направи с пистолета преди първа употреба ако въобще нещо трбява да се прави
мерси
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил
« Отговор #2 -: август 08, 2012, 15:20:26 pm »

Привет колега и добре дошъл :)

А за избрания от теб пистолет..........ами :-\................какво да ти кажа, ако си разгледал добре този раздел (за спрингови реплики) сигурно си забелязал, че активността не е много голяма ;D
Аз лично никога не съм виждал в игра да се използва спрингов пистолет.........да не говорим за син на цвят спрингов пистолет :D :D, избрания от теб пистолет става за стрелба по мишени, капачки, чашки, но за еърсофт не е подходящ поради ниската скорострелност. Един противников играч въоръжен с обикновен GBB пистолет(струват по 50-100 Евро) ще те "държи" в "мъртвилото" цял ден, да не говорим за автоматична ел. реплика, чиято скорострелност варира между 600-1000 изстрела в минута.

Разгледай подробно разделите за еърсофт оръжия, виж ревютата и ще придобиеш представа какво ти е нужно!

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #3 -: август 08, 2012, 15:26:25 pm »

да разбирам какво имаш в предвид аз не го взех за игра а просто понеже реших първото да е нещо евтио да ми покаже за какво иде реч
модела които съм си харесал и мисля да куя е http://www.landwarriorairsoft.com/acatalog/M4_CQB-R___Short_Series.html
на тази страница модел
G&G GR4 CQB S *BLOWBACK*
само че тук в магазина е безракхватката отпред и цената е 260 паунда
ако имате и някакъв поглед над това да дадете едно мнение че не са малко пари и дадат ли се едва ли скоро пак ще купувам нова пушка :Д
Активен

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 461
    • Профил
    • http://www.zahal.org/?a=326120
« Отговор #4 -: август 08, 2012, 15:34:35 pm »

Абе не е лошо хич, за първо оръжие, само дето е малко 'out of stock'. Модела G&G GR4 CQB S, според мен, също не е лош и е по-лош на външен вид.  ;D
Активен

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #5 -: август 08, 2012, 15:37:43 pm »

пласмасовия пистолет мисля да го оставя в магазина да го праснят някав камуфлаж че тоя син цвят ми бие на подарък от царевични пръчици зранчо :Д ще постна снимки като стане
Активен

penev_ps

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 44
    • Профил
« Отговор #6 -: август 11, 2012, 21:57:31 pm »

пласмасовия пистолет мисля да го оставя в магазина да го праснят някав камуфлаж

мисля,че ще ти струва колкото пистолета камуфлажа и най-добре на място виж кое и как боядисват,не се доверявай само по картинки от нета

Активен

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #7 -: август 11, 2012, 22:25:58 pm »

Това с дънковото покритие, ме кефи. Бахти смеха.  ;D
Активен

Bob Carey

• Red Cell
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 174
    • Профил
« Отговор #8 -: август 12, 2012, 01:17:58 am »

То верно че смех ама ако се приложи в бойно оръжие и ако си свикнал да си носиш падлака без кубур бая добре ще сработи тая разпетновка.
Активен
България раждала безброй герои а сега боклуците се сипят на порои и за всичко обвиняваш страната успех не се постига щом безволна е душата.

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #9 -: август 12, 2012, 13:15:12 pm »

много добри предложиения за камуфлажа, май си прав че ще струва колкото пистолета боядисването но все пак съм навит дъго прасна тип  Digital четвъртия камуфлаж нещо подобно на него. другия вариянт е сам да си го боядисам, има специална боя на спрей която е за пласмасови повърхности и с нея боядисвали оръжията попринцип които са от пласмаса, аз имам някакъв обитв боядисването от преди. относно пистолета, дойде в кутия с 50 оранжеви топчета, бях поръчал и още 2000 0.2 грама на
Fireball.за 10 паунда и се оказа е ги има и по 3-4 същите в друг сайт ама карай . пистолета стреля приятно като се има в предвид цената, от опитите досега на разстояние от 20 метра има прав изстрел не съм пробвал по далеч, но колкото повече се отдалечавам от целта трябва да семеря малко по нагоре има леко пропадане след определени метри . изработката не е чак толкова лоша но не ми харесва че пълниятелят когато е вътресъвсем лекичко хлопа ако го мърдам отдолната част, не са го докарали явно добре пасването не знам яз от какво е. днес мисля да си изтегля малко мишени и ще пусна снимки с резултатите след това

Активен

jaza

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 304
    • Профил
« Отговор #10 -: август 12, 2012, 15:57:46 pm »

Всички пълнители тропат,аз съм решил проблема с изолирбанд :-)!!
Активен

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #11 -: август 12, 2012, 16:44:05 pm »

мерси за решението на проблема само не ми е ясно изолирблана на пълнителя ли го навиваш или някъде вътре по пистолета, може би около пълнителя се слага трбява яз да го пробвам
Активен

penev_ps

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #12 -: август 13, 2012, 18:27:42 pm »

другия вариянт е сам да си го боядисам, има специална боя на спрей която е за пласмасови повърхности и с нея боядисвали оръжията попринцип които са от пласмаса, аз имам някакъв обитв боядисването от преди. относно пистолета, дойде в кутия с 50 оранжеви топчета,

това не се прави със спрейче,ще стане голяма мацаница,ако искаш да стане хубаво го занеси в магазина и пусни снимки как е станал
иначе кой вариант ,без или с дръжката?

Активен

vladograka

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #13 -: август 13, 2012, 19:05:06 pm »

така прасването в магазина ще струва 60 паунда за пистолет от 25 паунда хахаха тея явно са амфетки напоследък , мисля сам да го пръсна със спрей за АБС пластмаса и ще постна резултата към края на седмицата,отделно искат регистрация някаква понеже щяло да изглежда катоистиснко оръжие и без тази регистрация ежабранено да го притежавам в новия му вид ала бала. единствения проблем остава как да разглобя пистолета има едно болче отдолу ако го развия ме съмнява че лесно се разглобява едва ли е голяма философия.някои ако има идея как става може да сподели
Активен

Pistolero

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 633
    • Профил
« Отговор #14 -: август 14, 2012, 00:19:33 am »

...отделно искат регистрация някаква понеже щяло да изглежда катоистиснко оръжие и без тази регистрация ежабранено да го притежавам в новия му вид ала бала...

Тук Жоро.ирл/Туат или Тактическия ядрен пингвин могат да дадат по-точна информация но доколкото знам става дума за UKARA/VCRA регистрация, която получаваш след като си играл на даден еърсофт терен 3 пъти в течение на два месеца, т.е. един вид си регисриран еърсофтър, играчите които няма такава регисрация могат да притежават само оръжия които на 50% са боядисани в ярък цвят.
Активен

Joro Irl

• Marines
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #15 -: август 14, 2012, 18:47:19 pm »

Абсолютно вярно, но мислех, че младежа е чел или поне разбрал, това което са му казали, няколко пъти в магазина. Но това е друга тема на разговор, явно отново писател, а не читател. ;)
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил
« Отговор #16 -: август 17, 2012, 22:47:07 pm »

това не се прави със спрейче,ще стане голяма мацаница
напротив, това си се прави именно със спрейче и шаблончета - на общо основание и без абсолютно никакви грижи при това. Камуфлажи по оръжия добре се нанасят също така и с хидро-трансфер... стига да намериш съответните филми със съответния камуфлаж (което като правило е трудно), и стига доставката им след това от китай или щатите да не ти излезне златна...
Активен
T.V.U. grawlix

penev_ps

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #17 -: август 18, 2012, 10:07:13 am »

това не се прави със спрейче,ще стане голяма мацаница
напротив, това си се прави именно със спрейче и шаблончета - на общо основание и без абсолютно никакви грижи при това. Камуфлажи по оръжия добре се нанасят също така и с хидро-трансфер... стига да намериш съответните филми със съответния камуфлаж (което като правило е трудно), и стига доставката им след това от китай или щатите да не ти излезне златна...

Не го вкарвай момчето в това приключение да си боядисва сам пистолета.Наистина ще стане мацаница,особено за дигиталното каму.Такова маскиране и такава играчка е със спрейче и шаблони,после ще съжалява че е почнал.Резултата наистина е много далеч от показаното на снимките.
Конкретно за този пистолет цената започва от 40 лева.Налично каму - горски мотиви.В България.Качество - професионално.
В Англия явно цените са други.
Предстои вкарване на каму за еърсофтъри :),специално,избора на патерните го прави капитан на еърсофт отбор.
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #18 -: август 18, 2012, 23:24:35 pm »

има резон в думите ти поне щом става дума за човек който никога не е хващал нещо да боядисва.
а иначе по цял свят хората сами си боядисват пушките ир ефултатът никак не е далеч от снимките - но си прав че е полезна да не си с леви ръце.

какво представлява камуфлажът за еърсофтъри?
и кой е капитанът?
Активен
T.V.U. grawlix

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 779
    • Профил
« Отговор #19 -: август 18, 2012, 23:28:41 pm »

какво представлява камуфлажът за еърсофтъри?
и кой е капитанът?
И на мен ми е интересно. А това че е капитан не му пречи да е кретен май...
Активен

penev_ps

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #20 -: август 19, 2012, 11:08:47 am »

а иначе по цял свят хората сами си боядисват пушките ир ефултатът никак не е далеч от снимките

понеже явно сте професионален бояджия,бихте ли постнали снимки на дигитално каму правено от ВАС със спрейче и шаблони ?

Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #21 -: август 19, 2012, 20:44:35 pm »

не, не бих.

поради две причини - първо конкретната шарка не съм я правил, и второ - нямам фотоапарат под ръка да ти покажа пък микродетайла на нещата които съм правил. Приеми го от мен на вяра, че даже половин милиметровите стритчове по разни стари немски камуфлажи не са проблем, па кво остава за няк'ви си квадрати цял сантиметър големи ;)
и не, не съм бояджия, няколко порядъка отгоре съм приятелю ;)
Активен
T.V.U. grawlix

ivo333333

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #22 -: март 06, 2018, 20:41:14 pm »

Аз ги правя
Активен