Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Въпрос за гиърбокс на CM SVD  (Прочетена 832 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
Въпрос за гиърбокс на CM SVD
« -: октомври 10, 2012, 13:58:12 pm »

Те тази хубавина :

е нещо, което скоро сигурно ще се появи в моите ръчички. Но идва на 128м/с, съответно трябва да се пипне до заветните 160, но пък гиърбоксът е шантав. Питането ми е - части (бутало, цилиндър) за ver.2-long (SR-25) вършат ли работа за Драгунов?
И тъй като гиърбоксът не е стандартен - до колко са намираеми "неговите" си части?
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил
Re: Въпрос за гиърбокс на CM SVD
« Отговор #1 -: октомври 10, 2012, 14:59:45 pm »

Аз доколкото разбрах било клонинг на RS това.
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
Re: Въпрос за гиърбокс на CM SVD
« Отговор #2 -: октомври 10, 2012, 15:40:39 pm »

Аз доколкото разбрах било клонинг на RS това.
Май да. Но въпросът е дали ако се вземе това може да му сложат бутало и цилиндър от SR-25. Поне доколкото ровя из чуждите форуми и магазини - установявам, че СВД-та на Classic Army поемат части за СР25, но на RS - трябвало да се модифицира малко, каквото и да значи това.
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.