Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поредното "Здравейте"  (Прочетена 1024 пъти)

Boyka

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • Профил
Поредното "Здравейте"
« -: януари 05, 2013, 00:29:48 am »

Здравейте и за Много години! Казвам се Боян Цветков и съм кореняк софиянец! Миналата година един приятел ми каза, че ще има еърсофт битка край Пловдив и ме взе с него. Отидохме, играхме, много ми хареса, но просто нямах време да посетя повече игри. Преди един ден си купих MP5A5 и нямам търпение да се вдигнат температурите. Успех на всички и се надявам по-скоро да се видим  :1:3
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 579
    • Профил
Re: Поредното "Здравейте"
« Отговор #1 -: януари 05, 2013, 06:05:29 am »

Здравей, Boyka и добре дошъл в ЕБ!

Поздравления и за оръжието, и за желанието за игра! До скорошни срещи по софийските околия. Дотогава форумно ще помагаме с каквото можем. :)

Следновогодишни поздрави!
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

thomas

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 371
    • Профил
Re: Поредното "Здравейте"
« Отговор #2 -: януари 05, 2013, 10:08:44 am »

Привет и от мен,добре си дошъл.Пожелавам много игри изпълнени с адреналин спазване на правилата за игра и много приятни моменти по терените.
Активен
Контакт: +359878633614