Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мнения за СО2 пистолети  (Прочетена 2366 пъти)

komuso

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 738
    • Профил
Мнения за СО2 пистолети
« -: януари 24, 2013, 20:40:06 pm »

Господа,някой от Вас има ли поглед и мнение за тези два пистолета на СО2
http://customs.bg/Pistols/GP/sw-mp-40-co2-51/
http://customs.bg/Pistols/GP/sig-sauer-sp2022-nbb-15/
Благодаря!
Активен
Последен се смее този ,който стреля първи

thomas

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 367
    • Профил
Re: Мнения за СО2 пистолети
« Отговор #1 -: януари 24, 2013, 21:17:23 pm »

:9:0 Привет за много много години колега.За пистолетите,ако не държиш на това-(Без откат на затвора при стрелба.) значи това са твоите оръжия.Имат вид добри параметри цена пестеливи са на газ,прецени кое повече ти допада да си по близо до реалистичността на една реплика или други нейни качества.
Активен
Контакт: +359878633614

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 553
    • Профил
« Отговор #2 -: януари 24, 2013, 21:26:12 pm »

Сентинеле! Спиш!!!  :5:5
Активен
Screamer

thomas

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 367
    • Профил
« Отговор #3 -: януари 24, 2013, 21:32:37 pm »

;D ;D ;D
Активен
Контакт: +359878633614

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил
« Отговор #4 -: януари 24, 2013, 23:06:19 pm »

Сентинеле! Спиш!!!  :5:5

:10:1

Така, относно двата пистолета, то Томас е казал точно това което трябва да се каже. Без откат, пестеливи на газ (и с двата се правят около 200 изстрела с едно C02 флаконче) На мен лично M&P - ми допада много. И двата са произведени от KWC , което си е гатанция за качество.
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил
« Отговор #5 -: януари 25, 2013, 12:00:06 pm »

"И двата са произведени от KWC , което си е гатанция за качество."

С особено мнение съм към марката ...........моя CZ75D беше тяхно производство................. :-\ не мога да изкара 3К изстрела и се попиля, хоп-ъпа му беше отвратителен, след 1500 изстрела започна да се "саморазвива" болта за регулиране.............. :)
В същото време обаче имам информация от "първа ръка", че други техни модели(на KWC) с СО2 пълнители се представят отлично, а и в случая с посочените от Митко пистолети големия плюс, е че са NBB, така че за тази цена са чудесни оръжия.

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

jaza

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
    • Профил
« Отговор #6 -: януари 25, 2013, 13:00:49 pm »

Само да кажа на колегата да не се лъже по "ефективна дистанция на стрелба...40-50 метра"както пише на 2рия пист  ;D.Глока който имам аз е с начална скорост 150 м/сек,също е на въгл.двуокис,обаче посмъртно не мога да уцеля някои на тая дист.(освен може би ако е неподвижен и няма никаф вятър)  <1>/.30 метра най много и то при идеални условия :-)
Активен

pav4

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 218
    • Профил
    • http://radioshop.alle.bg/
« Отговор #7 -: януари 25, 2013, 13:59:59 pm »

А и глока прави 180 изстрела с блоу бек !!! След това продължава да стреля, но без блоу бек ефекта. Също така първите му 10 - 15 изстрела са толкова мощни, че създава илюзията за стрелба с боен пистолет ( доста силно си гърми- като сила на звука).
Активен
Съединението прави силата !

komuso

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 738
    • Профил
« Отговор #8 -: януари 25, 2013, 14:44:17 pm »

Благодаря за отзивите Ви колеги.Пистолетът мисля да го ползвам за стрелба в стрелбището в МОЛ-а,и като "късо" в добавка на М-140 РПК.На тези дистанции 40-50 м отдавна не вярвам,то старата ми Г-36К с 450 мм цев рядко вадеше такива дистанции  :) .От начало бях малко подозрителен относно марката KWC(след премеждията на Илиян с неговото CZ-75D и като видях техен Макаров),не ми хареса как са захванати двете половини на пистолета-с винтове.Но цената си заслужава рискът и скоро очаквайте подробно ревю на S&W  ;)
Още веднъж благодаря на колегите !
Активен
Последен се смее този ,който стреля първи