Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Еърсофт в НЕ шоуто на НЕД  (Прочетена 2427 пъти)

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
    • Duvi`s life
Еърсофт в НЕ шоуто на НЕД
« -: април 21, 2008, 22:26:20 pm »

Владоооо много си нисък бееееее хахахах дават го в момента ;)))

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog
Re: Еърсофт в НЕ шоуто на НЕД
« Отговор #1 -: април 21, 2008, 22:36:28 pm »

Да, току що по нац. телевизия се видя, че еърсофта е крайно опасен.  >:( Ебаси тъпнята. Тия недоразвити плужеци от Нешоуто са изопачили всичко!
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #2 -: април 21, 2008, 22:44:39 pm »

Що бе беше си идеално ... показа се кво може ;))) и повярвай ми ГТВ не е мноо национална :) Който го е страх от мечки не ходи в гората :)))

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog
« Отговор #3 -: април 21, 2008, 22:48:00 pm »

Eдинственото, което видях/чух беше колко "БОЛИИИ". Тъпа работа.
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Hari

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
    • Профил
« Отговор #4 -: април 21, 2008, 22:48:47 pm »

Сугласен съм с Duvi. И за тележизията и за гората. но и ReconProG има право. Според мен си беше чисто изопъчаване на играта.
« Последна редакция: април 21, 2008, 22:50:28 pm от Harizanov »
Активен

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #5 -: април 21, 2008, 22:57:16 pm »

Емии признай, че боли бе бате ;)) Така поне дядовците като днес (дето ми се обади)няма да ми се обаждат и да ми казват, че искат да напрявят подарък на 8 годишния си внук една игра с нас...  Хората ще знаят за играта, че е за хора дето искат да усетят тръпката ... А не да ми идват и да ги напълниш с топчета и те да не си признават. И ако всички се бяхте снимали щеше да се види, че сме много и се забавляваме ;))) както и да е ... аз се изкефих и се смях с глас колко топчета поеха пичовете ;)))

кисело ми е

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #6 -: април 21, 2008, 23:21:54 pm »

Лоша работа. Това е като Азис на индустриал парти ...
Или още по-лошо ...изопачаването простите хора няма да го разберат. Ще си го разберат буквално. Така както си плащаха на пирамиди. "КАКВОТ ДАВАТ ПО ТАЛАВИЗОРА Е ВЕРНО!"
А еърсофтаджиите ще са група мазохисти дето ги кефи да ги пердашат отблизо на автоматична ...
Иди доказвай че нямаш сестра ...
Това ако е популяризиране ...
по-скоро е голямо О****НЕ.
Не виждам повод за радост, по скоро е подигравка с избора ни за усвояване на времето за почивка заделено от всеки присъствал за да се получи съвместната игра.
Въпрос на избор казало кучето ...
Да живее идиотизма! Да живеят СМС-ите за Големия Брат.
Трябваше да има и номер на който да пращаме!!!
ДА ИЗГОНИМ НЕДОДЯЛАНИЯ ОТ "КЪЩАТА" на ВАКАРЕЛ!
Изпратете СМС със номер 0000 (по формулата двоен кенеф - повече от нищо) за да изгоните НЕДОДЯЛАНИЯ от терена!
Шутове ритници тупаници рентгенови снимки !!!
Достатъчно голям цирк е държавата че и още един дето се опитва да се прави на клоун да ми напомня за себе си в тази тема.
Ай ..чао...да пиша СМС-а
Активен
A clever person solves a problem.
A wise person avoids it.

Vorux

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 795
    • Профил
« Отговор #7 -: април 21, 2008, 23:49:23 pm »

Ебахти, а умирам от яд, че не отидох да се хвърля в краката на Нед и да крещя НЕ СЪМ ДОСТОЕН ДА ЦЕЛУВАМ ПРАХА ПОД НОЗЕТЕ ТИИИИИ!!!
Активен
И Исус го попита: Как ти е името? А той Му каза: Легион ми е името; защото сме мнозина.

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил
« Отговор #8 -: април 22, 2008, 00:02:41 am »

Чудя се да ме е яд ли, че съм изпуснала нещо свързано с еърсофта или да продължа да се кефя, че не гледам дебилистичната ни телевизия и плявоподобните човекоподобни в нея, които със завидна упоритост продължават да масовизират уеднаквяването ни с глобалистично тъпоумие !
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

IzrodGaden

• Гост
« Отговор #9 -: април 22, 2008, 03:07:44 am »

Часта от шоуто с еърсофта, небеше никак лоша. Всички бяха с очила, боли като от пейнтбола. Само си мисля че пейнтболисти които са го гледали а и всички останали, са разбрали малко или много за какво става въпрос. Въпреки че, по голяма част от зриителската аудитория на това шоу е доста под 18години.
Иначе ако имаше повече стрелящи, мисля щеше да е по интересно
Активен

кисело ми е

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #10 -: април 22, 2008, 09:21:09 am »

ИзродГаден, че кой го гледа този ???
И смяташ ли, че някой от тези които го гледат би могъл да участва в мероприятие ?
Аз смятам че спокойно можем да наречем аскми - нашия вътрешен глас (за тия дето го чуват, за тези с повече от един има места за въдворяване) :)
Пак написа доста правилни неща, и за ТВ-тата (дето не ги гледам от много години), за хората които вярват и се зомбират пред екрана.
НЕ на простотиите!
Активен
A wise person avoids it.

Misunderstood

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
    • Профил
    • Рекламна агенция S360
« Отговор #11 -: април 22, 2008, 13:56:24 pm »

Пфу......
Нарочно се прибрах за да видя какво е направил лудия със скорости;D
Сигурно е било в първите 4 минути, защото го пуснах в 13.04 и не видях никакво видео от Вакарел.
Жалко.......исках да проследя обективно как точно е представил играта, защото ако е така, както описвате.......не е гот.
Има от кой да му взема адреса  ;D
Активен

IRON_LION_ZION

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 72
    • Профил
« Отговор #12 -: април 22, 2008, 18:23:56 pm »

По добре щеше да е нед или което и да било шоу да дойдат по време на игра и да направят репортаж . Така много повчеч хора ще разберат за какво наистина става въпрос... но както вече се каза airsoft bulgariа ще има възможноста да се покаже пред по-широка публика на националната игра !
Активен
Buffalo soldier, dreadlock rasta: There was a buffalo soldier in the heart of america,Stolen from africa, brought to america, Fighting on arrival, fighting for survival.

GOROMOR

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #13 -: април 23, 2008, 01:12:34 am »

Момчета и момиче! :D. Не мога да разбера поради що се ядосвате на предаването на Найденчо....Аз го изгледах специално за да видя защо надигнахте този вой и не видях нищо което да си заслужава да го коментирате толкова разпалено... 4-5 души които си правят фън да се стрелят един друг в гръб докато тичат .... Не мисля, че има нормален човек който да си е помислил , че това е еърсофт-а , а ако има такъв то значи той не е за тази игра щото най вероятно страда от слабоумие.... В тази връзка и не смятам , че е създал лошо име на еърсофт-а пред масовата публика.... Дори смятам , че демонстрацията която Владо им направи с пластмасовото пистолетче от илиянци беше доста полезна за хората които си мислят , че някакви там са се събрали и се стрелят с водни пищовчета.....
И не на последно място ви напомням: Няма лоша реклама:)
PEACE!
Активен

Snaip

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 151
    • Профил
« Отговор #14 -: април 23, 2008, 10:20:26 am »

Някой може ли да ми каже къде мога да видя въпросното предаване та и аз да видя за какво става дума. Благодаря предварително.
Активен

кисело ми е

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #15 -: април 23, 2008, 14:27:02 pm »

По добре щеше да е нед или което и да било шоу да дойдат по време на игра и да направят репортаж . Така много повчеч хора ще разберат за какво наистина става въпрос... но както вече се каза airsoft bulgariа ще има възможноста да се покаже пред по-широка публика на националната игра !

Интересно ми как точно ще разбера нещо за еърсофта точно от предаване което НЕ ГЛЕДАМ.
А като определение за "КОЙТО И ДА Е ДРУГ" мисля че ЕБ трябва да преценят до каква степен къде и колко и защо ще се популяризира.
Засега сме в тъмното и предаваме словото човек на човека.

П.С. Раста не знам какво пушиш ама треа да е бая силно ...
Активен
A wise person avoids it.

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #16 -: април 28, 2008, 22:25:41 pm »

Айдеее пак го дадоха даже го сложиха в седмичната класация ;)) хахахах

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #17 -: април 28, 2008, 22:30:36 pm »

Хахаха Пеев дали не е лош със средния пръст хахаххахах

OBERON

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • ТЕМЕРУТ - ТОВА ЗВУЧИ ГОРДО !
« Отговор #18 -: април 29, 2008, 21:59:00 pm »

напротив

ще се уплашат майките и няма да пускат 12-14 годишните сидеца да играят

аз например  точно затова и се вчепетлих ..
 Ламята пусна на  джитиви И ГЛЕДАМ НЕД ЩЕ СЕ СТРЕЛЯТ ОТНАЧАЛО ПОМИСЛИХ ЧЕ Е ПЕЙНТБАЛ
 обаче разбрах че е друго и като видяш как ги е нашарило ...

нормално е от 5 метра да муостави сиснини с пейнтболката сме чупили фар на москвич отблизо :)

това показва че летят надалеч щом имат начална скорост
 кой иска да сииграе с нещо дето не се усеща?

може да е лошо за търговията като реклама защото колкото идфа реват мамо купи ми - няма да имкупят за да не се наранят - но пък как беше :) количеството за сметка на качеството :)
Активен

piperka07

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил
« Отговор #19 -: април 30, 2008, 07:41:58 am »

Airsoft принципно е измислен за пълнолетни. Дори на китайската ми "помпа" за 5-10лв, която плюе на 15м, пише, че е за 18+ години. Производителите си връзват гащите. Това е почти като да купиш въздушна пушка на 12-годишно дете. Не е лоша идея, но ползването задължително трябва да е под контрол на възрастни.
BTW това видео качено ли е в нета и ако да, някой има ли линк?
Активен
07, piperka07
UMAREX MP5 A5 (Spring), KJW USP Compact (GBB - неоперативен), КJW Glock23 (GBB - неоперативен), JG G36C (AEG), KSC USP .45 (GBB)