Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: 3-4.05.2008 г. - Национална игра  (Прочетена 12003 пъти)

The_Demon

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
    • Профил
3-4.05.2008 г. - Национална игра
« -: май 04, 2008, 09:47:34 am »

Очаквах много повече от тази игра :( , в първа база на петрол поне се постреляхме , а момчетата от втора направо ги съжалявам , цял ден не можаха да стрелнат по никой , терористите и те бяха тотално прецакани , много неща в сценария бяха ...
« Последна редакция: май 05, 2008, 12:59:43 pm от Me4o »
Активен
Kill Them All, Let God Sort Them Out!

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил
Re: 3-4.05.2008 г. - Национална игра
« Отговор #1 -: май 04, 2008, 21:07:41 pm »

Очаквах много повече от тази игра :( , в първа база на петрол поне се постреляхме , а момчетата от втора направо ги съжалявам , цял ден не можаха да стрелнат по никой , терористите и те бяха тотално прецакани , много неща в сценария бяха ...
Аз също не съм доволна: очаквах пътеките да са асфалтирани, денивелацията да е максимум 2 милиметра, да не ме убиват 15000 пъти и да се прераждам на 500 метра надолу по склона, а после пак да го катеря, да има беседка с каси бира и хората да се редят на опашка да ги дарявам с бибитки на единична (да ми излезе по-евтино), а не за два дена да утрепам само един, дъжда и градушката да ни заобиколят, за да има време поне още 4 часа да открием и базата на бургазлии, а не да се налага сами да се трепят, очаквах и днес да играем до 17ч поне, очаквах да има крем карамел в ресторанта, джакузи в хотела и шоколадов масаж след играта.....
Аз си казах к`во не ми хареса и к`во съм очаквала и що съм прецакана и следващия път вярвам, че ще бъде взето У, НА, В прадвид, ма ай ся и ти кажи к`во не ти `ареса и какво ти е градивното предложение, че поне да има ефект от натискането на клавишчетата по клавиатурката, щото от твойто много неща в сценария бяха ... нищо не разбрах!
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

The_Demon

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 61
    • Профил
« Отговор #2 -: май 04, 2008, 21:22:20 pm »

Никой не се оплаква за терена , терена беше як , с много възможности , много неща не бяха уточнени по сценария , през 10 минути се звънеше по телефона и се питаше за неща от рода " а сега тоя варел какво да го правим ?" и други от тоя род , разпределението на отборите също не беше добро намя как 28 човека разделени на 2  да опазят 1-ва база от 50+ ,
също така имаше много хора от империя които не си признаваха попадение , което надразни доста хора от другата страна , не мога да цитирам имена , не ги познавам но имаше доста случаи , имаше и други такива дето се правеха на "знаете ли кой съм аз !" Бяхме във 2-ра база, когато зацепи градушка и дъжд докато империя ги нямаше никакви .
Активен
Kill Them All, Let God Sort Them Out!

Duvi

• София
  • Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил
    • Duvi`s life
« Отговор #3 -: май 04, 2008, 21:31:36 pm »

Няма да казвам нищо за играта и терена. Само ще напомня, че бяха раздадени бели картончета с черни ленти (мисля всички разбраха за какво се ползва). Като част от организаторите аз не видях такова попълнено ??? А сега чета във форума много хоре не си признаха !!! нещо не се връзвза но като за първа игра мисля, че беше добре и мисля, че всички се забавляваха. Некст тайм да се ползват картоните с наказания а не да се пише във форума тия не си признаха.  На терена имаше 10+ съдии защо никой от тях не докладва за нарушения и нямаше картони ???   

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #4 -: май 04, 2008, 21:38:19 pm »

DuvL, ти за играта мнение няма да даваш, не си играл ! Освен тва не си и прибирал... Освен тва на никой не му се занимава вместо да си праи кефа да ходи да се разправя с новобранци.

The_Demon , с нетърпение очаквам да чуя кой, поименно колега, поименно, не си е признал от имперците.
Отправяйки такива мними нападки не става. Поименно действаш и така. А и сигурен ли си относно попаденията ? Колко сигурен си ? Аз от своя страна мога да ти спомена случай с играч , на тази игра, в който си видях попаденията и не си призна, пича беше изперкал от адреналин... в последствие и Хорнет спона за 2 случая с него... ама не плачкаме по темата...

Поименно може да споменеш и хората които са се правили на "знаете ли кой съм аз !"
Не че нещо ама къ да ти кажа, присъстващите на терена се знаем от доста време и такива проблеми не сме имали. Освен тва, ти знаеш ли кой съм аз ? Да ти разяснявам ли къв ми е бизнеса ?
Активен

dzola

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
    • Профил
    • LEVSKI
« Отговор #5 -: май 04, 2008, 21:48:34 pm »

аз съм доволен от играта и организацията - но времето куцаше..... Дано следващия път и то да е на ниво. Мисля че до голяма степен сценария не се получи на 100% именно заради природните катаклизми. А относно терена - беше супер...с една малка забележка - втората база беше ама наистина доста недостъпна и ненамираема..... :)

Относно честноста - аз бях 1 от хората с картончетата... с чиста съвест мога да заява че аз не съм станал свидетел на нечестност или нарушаване на правилата и такава дори не ми е докладвана. От разговорите ми с другите участници в играта бях останал до момента с убеждението, че няма оплаквания относно честноста и признаването. А доколко някой се е държал надменно или високомерно немога да коментирам тъй като не съм присъствал, но бих могъл да потвардя, че новите пичове с който аз имах досег бяха супер точни и не съм забелязал някой да се конфронтира/кара с тях.
Активен
Аз съм си АЗ
http://levski.biz

focusnik

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
    • Профил
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #7 -: май 04, 2008, 22:01:03 pm »

Обзор има кой да напише, аз ще захранвам със снимки от мен и Billy.
Нека все пак да спомена че съм много доволен от ден първи и малко по малко от ден втори. И че нямаше кебапчета за мен и в двата дни. Ще държа дезорганизаторите лично безотговорни по темата !

« Последна редакция: май 04, 2008, 22:03:15 pm от Security »
Активен

stealth

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #8 -: май 04, 2008, 22:34:28 pm »

аз съм доволен от играта и организацията - но времето куцаше...

...с една малка забележка - втората база беше ама наистина доста недостъпна и ненамираема..... :)
на същото мнение за играта и организацията... и времето :-\
благодарности на организаторите!!! много работа са свършили! догодина повече ;)

за втората база - недостъпна (и добре укрепена (поздрави на бургазлии!)) може би да, но не и ненамираема. освен че беше по пътя надолу (вярно, доста надолу), имаше и хора по този път (много преди базата)... който не е потърсил, той не е намерил!

...с нетърпение очаквам да чуя кой, поименно колега, поименно, не си е признал от имперците.
Отправяйки такива мними нападки не става. Поименно действаш и така...
въпроса не беше към мен, но все пак - аз лично не съм имал такъв случай, НО дори и да имах нямаше да скоча, да викам, да се обяснявам. още повече, че не познавам никого. не съм отишъл на игра да трупам негативни емоции, точно обратното!
кофти е, че за това се говори само след игра, когато вече е късно за каквито и да било действия... предлагам да оставим тази тема настрана.
Активен

gangstera

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил
« Отговор #9 -: май 04, 2008, 22:35:26 pm »

добра беше работата с малки изключения всички знаем за какво става дума  ;) като за първи път толкова  :D
Активен
V.A.T. - Vandal Alkoholik Temeruts

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 270
    • Профил
« Отговор #10 -: май 04, 2008, 22:49:45 pm »

Аз съм мега разочарован,но ще ви разказвам после като съм по-спокоен.
Активен

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog
« Отговор #11 -: май 04, 2008, 23:16:10 pm »

Удрям едно рамо на Stalker.  :(
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Dragony

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 111
    • Профил
« Отговор #12 -: май 04, 2008, 23:19:23 pm »

Удрям едно рамо на Рекона ;)
Активен
Hope is not a method, nor is enthusiasm

Arcador

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 153
    • Профил
« Отговор #13 -: май 04, 2008, 23:22:57 pm »

Опа!  ;D

Ето го моето впечатление като играещ еърсофт за пръв път (позитивно):

- радвам се че има хора, които се заемат да организират такива неща. Синхронизирането, обявяването, разпределянето, настаняването, събирането и т.н. дейности отнасящи са за 100+ човека е доста труд, особено когато тези 100+ човека са непознати. Възможно е някой от участниците да са останали с негативно впечатление от някой неща, но един по-широк поглед би могъл да проследи доста от детайлите. Не е необходимо висше за да се сметне че символичната такса дори не е стигнала за да покрие всичките технически разходи по играта, да не говорим за всякакви възникнали извънредни и лични усилия.

- Започнах се с доста готини хора, които даваха съвети, помагаха, изобщо бяха приели нещата присърце и наистина искаха всички да са доволни и да се забавляват (особено наваците в спорта). На тях им е било доста по-неприятно и разочароващо да видят нещо да се проваля заради евентуална простотия от колкото на новите играчи. Хората с които играх се отнасяха към новаците с подобаващо уважение (един вид не ги ползваха за "пушечно месо", нямаше "хляб" и мърморене и т.н.). Доволен съм от тази гледна точка.

- Хората с които общувах изобщо нямаха никакви възгледи за повечето участници - всичко беше ток - нямаше никакво значение кой какъв е , от къде идва, какво работи, и прочие абсолютно ненунжа за играта информация (изключвам военна експертиза :р ). Много съм впечатлен от това!

- Ядох доста бой :р, но пък човек се учи от грешките си (фланговетее, фланговетее)! При такава голяма игра сигурно доста играчи се чувстват тъпо да бъдат опаткани още в съблекалнята  :P, но пък знайте че дори от тази гледна точка всеки е полезен! Дори и опаткан "безплатно" един дава сигнал на другите че опасността е на близо, дори може да разкрие вражи позиции или пък да даде достатъчно време съюзник да заеме по-изгодна позиция! Опредено боя в гора е доста готин - позволява всякакви маневри и изобретателност а противниците ни си личеше че имат доста опит в това. Както Дуви каза - не е важно да правиш фрагове (и изобщо да целиш някаква статисктика) а да получиш собствено удовлетворение и едновременно с това да не влизаш в конфликти с другите. Позволи ли човек на егото да го обземе и става едно мазало...

Няма да описвам нещата, които смятам че трябва да се туниговат, организаторите са ги видяли на 100% и са го чули поне още 40 пъти - определено са хора, които са в час. Ако всеки се завре да дири и търси всяка малка простотия естествено че ще гледа негативно на случките, който търси намира.

От техническа гледна точка 1-во лице:

- Играта помага като доста ефективно физическо упражнение за цялото тяло. Благодарение на адреналина и вълнението човек не усеща умората, така както би при монотонни упражнения. Помага и за намаляне на стреса, дори бих казал че е едно от най-ефективните средства за това! Също се изхвърлят доста токсини.

- Въпреки че не всеки път играчът усеща попадението върху си, в доста от случаите може да го чуе. Обикновено звука е по-различен. Проблем би се явило ако има дъжд/град и целта има активно движение. Тогава наистина може да се случи да не усети удара. Такива обаче са или попадения от на метро си с парабула в крайчеца на сгънката на панталона, или шано изстрели през 10 храста в 11-тия, или "косене" на автоматична без видимост или нещо от сорта. Не казвам че трябва да са злоупотребява - напротив играчът трябва да се стреми да спазва фейрплей за е забавно за всички. Директни попадения обаче 99% от случаите се разбират каквото и да става. Чист откос/изстрел в обхват просто няма начин да не се усети. А ако има хора, които имат проблеми с егото - абре това е само една игра - а играта е замислена така че да е справедлива и забавна за всички. Ако просто се играе за кеф всякакви такива съмнения отпадат мигновено и нещата придобиват супер добра картина. Еърсофта е както си го направят играчите. Ако тръгнат да връщат на огъня с огън нищо няма да излезе. Напук не става. То ако ставаше...щях да карам кола  :P

- Както и очаквах - добрата позиция, добрпото покриване, доброто движение и тактика са в основата на нещата. Ако някой се надява да изкара късмет от това, че противника няма да го улучи когато му е влязъл във фланг/тил и той да може да го отстреля на своя глава...ами доста малък е шанса. Открита позиция под обстрел е просто въпрос на време да се отстрани. Борко например си каза - в някой игри са го изненадвали в гръб от 6-7 метра, но не са го улучвали (топчетата са минавали покрай него), но той е вдигал ръка - един вид не е искал да се оповава единствено на късмета си или на шаш-а на противника си (+ слаба батерия и т.н.).

- Благодаря на Джими за оръжието!
« Последна редакция: май 04, 2008, 23:28:56 pm от Arcador »
Активен
Let me declare your VAT fee sir!

OBERON

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 108
    • Профил
    • ТЕМЕРУТ - ТОВА ЗВУЧИ ГОРДО !
« Отговор #14 -: май 04, 2008, 23:39:01 pm »

като се карате във форума и ние новите оставаме с лоши вчепетления - а това не е добре
 аз не искам като дойда да играя да се притеснявам с кого ще се скарам за какво ще се скарам и кой няма да си признае - недейте така - дайте да чуем за хубавите страни  ЗА ДА МЕ Е ЯД ЧЕ НЕ СЪМ БИЛ И АЗ ТАМ ?
 вече ме е чд защото най обичам проливен дъжд с градушка а габровските балкани са ми любимо място за почивка :)

Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 723
    • Профил
« Отговор #15 -: май 04, 2008, 23:40:55 pm »

Аз лично и момчетата от нашия отбор сме много доволни от срещата! Запознахме се и имахме удоволствието да се бием заедно със страхотни хора :D Момчетата от Бургас, завидна дисциплина и сплотенос при изпълнение на задачите, охраняваха база 2 на "Петрол" до момента, в който не ги сменихме и така пропуснаха на практика играта! Отбора от Хасково, бият се отлично, моите и на отбора ни уважения към момичетата им, те се държаха по-мъжки от доста мъже които познавам (не визирам тази игра), по време на дъжда, градушката, прехода до база 2 и цялата кал нито веднъж не ги чухме да мрънкат или да се оплакват, RESPECT !!! Надявамe се другия път и да попием малко с целия им отбор ;) :D Момчетата от Русе, тях най-добре мога да ги охарактеризирам с изречението "До последна капка кръв.....", моите уважения, жалко че отбора им не беше в пълен състав, те са изключително добре сработен отряд. Отбора от Варна, като най-млад отряд се справиха чудесно, удоволствие е да се играе с тях! Gangstera няма до го коментирам, уж към от нашия отбор, пък ходеше като цветарка в ресторант, от отбор в отбор :D :D :D ма иначе си е от Варна. С момчетата от Разлог се засякохме малко, но следващия път се надявам да се постреляме повече :D

Благодаря на всички момчета от софийските отбори, както и от Пловдив за коректната игра, и да е имало малки нарушения аз лично не мисля, че трябва да им се отдава такова голямо значение сега. При такава численост на участниците не е възможно да няма пререкания, забележки или подмятания по време на игра, всеки от нас вижда нещата от своята гледна точка, това няма да се промени,така че е по добре да го приемем като част от играта! Ако някой има конкретна забележка е добре да я направи на място, а не в последствие във форума. Един пример, след като превзехте базата ни (база 1) ние се отправихме към точката за съживяване в посока база 2, аз бях убит, но при зададен въпрос по станцията аз отговорих, а нямам право да го правя. Един от колегите от "Империя" ми направи забележка и то с право, но беше изключително сдържан, без грам агресия, моите уважения колега! Това което можах да направя беше да призная грешката си, да се извиня и потвърдя, че няма да го повторя! Така, че няма смисъл сега да се обвиняваме  във форума, а е по-добре да обсъдим къде са били грешките и недостатъците на играта като цяло, т.е. конструктивни мнения. Не знам дали всички са наясно каква работа свършиха по организацията вашите момчета Джими, Алеко, Стоян и Любо, но мисля че всички ние сме им много задълъжени!! От нашия отбор ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!
Че имаше слаби места в сценария имаше, но това е първата игра все пак, в следващата пропуските ще са по-малко, в по следващата още по-малко......и така, подобни изяви търпят постоянно развитие в бъдеще! Не ги критикувайте сега, ако нещо от сценария не е допадало на някого е имало достатъчно време (1 месец) това да се обсъди с командирите и те да до спуснат до организаторите, поне ние така процедираме, така решенията се вземат от целия отбор!

Искам да се извиня на всички ако е имало проблеми с настаняването, или каквото и да е било свързано с домакинството! ИЗВИНЯВАМ СЕ и ако има друга игра на наша територия ще направя всичко възможно да подобрим организацията и да отговорим на изискванията на повечето от вас!
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

IzrodGaden

• Гост
« Отговор #16 -: май 04, 2008, 23:44:15 pm »

По мое мнение теренът беше за около 1500 души. Нещата които не ми харесаха бяха, огромния терен и стартовите локации. Три бази на не повече от километър от изходната/началната точка всяка, плюс една средна за терористите, така че да могат да са навсякъде. Така при превземане на една от базите, защитниците можеха да предценят дали да се опитат да си я върнат с контра атака, дали да се присъединят към някоя от защитаващите другите бази за прегрупиране. От своя страна империята, трябваше да презареди в една от базите и да тръгне да търси другите петролски такива. Друга идея можеше да е при превземането на една от базите, империя да получи местоположението на другите бази на петрол. Главното командване на имеперия беше повече от неадекватно. Медика в империя имаше само две ленти и незнам дали ги е използвал, трябваше да са поне двама и с по 5 ленти всеки. Ако бях на мястото на Бургазлии никога повече нямаше да стъпя на игра. Мисля че и те самите са съжалили че не са ни дали карта с местоположението си. Накрая дъжда сложи край на играта, която по мое мнение можеше спокойно да продължи и до 8 вечерта. След като спря дъжда се върнахме евентуално да продължим 'боя' но точно се снаряжихме и започна да вали отново.
 Още недостатъци, игрите и в събота и в неделя започнаха прекалено късно.
Иначе подготовката беше прекрасна, не за национална ами за европейска игра направо.

При мен играта се разви по следния начин. Намерихме базата на петрол, тръгнахме трима души да я разузнаем посрещнаха ни с огън и моите другари бяха отсранени, аз разумно отстъпих. След което се събра цялата империя на огневата граница на базата и вместо да атакува масирано, всички седяха и си чешеха топките, голям сърбеж. Командването нареди отбора ни заедно с Легион да се изтегли и да пази гърба. Смерчовете организираха обходна атака и аз отидох при тях за да се опитам да помогна, насочвайки ги към точните позииции на врага. Уви бях убит и тръгнах към изходната точка. Долу изморен от прехода седнахме на по сандвич и сладка приказка с Руснака. Разбрахме че базата на петрол е превзета и не си дадохме зор да се връщаме в игра, така или иначе полза от нас нямаше. После бях отстрелян от терорист но понеже бях на 10 метра от точка за прераждане не ми беше никва болката. Разбрах и че е имало контра атака на базата която е била отблъсната. Понеже всички имперци бяха мързеливци тръгнах сам да търся други петролци, уви ненамерих нищо и се върнах отново в базата. След това се организирахме за още един обход този път не бях сам, с мен беше Скарфейс от Легион но след много лутане накрая излязохме странично на банда терористи и чрез взаимна огнева подръжка, успяхме да отстреляме последния останал жив терорист. След което заваля дъжда. Дали съм се наиграл а ?
 Това го написах да успокоя хората които не бяха изстреляли и едно топче в събота, че играта и намен не ми розовееше.
Неделята мога да я опиша, като един голям туристически преход. Отидохме до някаква отдалечена база на петрол, събрахме разни багажи и тръгнахме да се връщаме обратно, ако я нямаше калта, можеше и да е забавно. Идеята беше че някъде по пътя ще има засада. Отново не участвах в разразилата се голяма битка. По едно време излязохме в гръб на част от нашето сдружение, които незнам, как се бяха озовали пред нас и първоначално ги бях взел за лоши, дори бях тръгнал да колям един младеж, който беше легнал на земята. Те пък се бяха натъкнали на някаква мъничка засада, която сравнително бързо прекършихме, после се придвижихме необезпокоявни до изходна точка. Ходене и кал, досегашните игри тази година, най много ми харесаха Вакарел 2 и Вакарел 3, макар на последната пак да имаше недостатъци в сценария.
 Следващия път, нещата ще бъдат по добри.
Активен

imperiaonline

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
    • Профил
    • Imperia Online
« Отговор #17 -: май 04, 2008, 23:45:23 pm »

На кратко: Адски много усилия хвърлени от организаторите бяха напълно обезмислени поради недомислици в сценария, на практика игра почти нямаше. Ще се постарая в отделна тема да направя пълен анализ къде според мен се счупиха нещата.

Благодаря на всички организатори и участници, че се опитаха да направят нещо голямо :), надявам се следващия път да се получи.
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #18 -: май 05, 2008, 01:20:57 am »

Нещата се счупиха някъде около мрънкането на бандата терористи че базата им не им харесвала, и раздтавянето им на 100 метра от основната база на империя. Факт беше че заради разстоянието, съотношението ни беше 5:1. Факт и че повечето имперци търчахме като нередовни за да компенсираме въпросното мрънкана. Драгони, колко още сценария ше оакаш бе да го ева ?

ПП, и не ми минавайте с номера колко не съм прав... и как не съм разбрал нещо...

ППС, къде са ми кебаците ?
Активен

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #19 -: май 05, 2008, 01:25:02 am »

Гого-несериозно е да обвиняваш "терористите" за провала при положение,че истинската база беше на 100 километра от старта и на място от което няма влизане в игра.Отне ни 1 час да търсим мястото,което не беше означено!!!!(освен на картата,но това определено не помогна).Относно безумното място на втората ни база съм съгласен и бях против.Факт е обаче-това освен да дразни хората,не повлия на играта.

Сега малко суха информация:

1.Терористите ни нямаше през първия 1 час и 20 мин от играта!Така,че е невъзможно да прецакаме каквото и да било.По това време бяхме на половин час път от играещите.
2.Следващия 1 час прекарахме в търсене на средната база.Оказа се,че тя изобщо не е направена,но фигурира на картата!Получава се-около 2 часа и половина ние не участвахме в играта.
« Последна редакция: май 05, 2008, 02:04:31 am от Stalker »
Активен

Stalker

• Бергет 9
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #20 -: май 05, 2008, 01:28:32 am »

Всеки един от 50 те играчи,които с бодра крачка отидоха на втория ден да събират туби-са разбрали къде горе-долу ни беше базата,според плана.

« Последна редакция: май 05, 2008, 02:09:13 am от Stalker »
Активен

imperiaonline

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 126
    • Профил
    • Imperia Online
« Отговор #21 -: май 05, 2008, 02:54:16 am »

Ето и обещания по горе анализ от мен:

http://www.airsoftbulgaria.com/forum/index.php?topic=784.0
Активен

GREENKILLER

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 304
    • Профил
« Отговор #22 -: май 05, 2008, 08:00:37 am »

Първо голямо Благодаря на организаторите, много труд и време са хвърлени.
За слабости имаше, може би и времето попречи, едни се бяха отказали, другите още играехме ??? Нали капитаните трябва да прекратят играта след уточняване със съдиите, и т.н
Непознаването с другите отбори също бе от значение, НО игра стана!

По въпроса със признаването, той винаги ще го има! То си е до човека, когато защитавах първа база имаше случай /поне 2/ когато стрелях по отдалечени от мен противници във гъсти храсти и те вдигаха ръка ситуация при която няма никакъв шанс да видя попадение в тях. Благодаря им за честността!
Активен
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва...

Shivacha

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 244
    • Профил
« Отговор #23 -: май 05, 2008, 08:42:06 am »

Много усилия положени от организатори те, много желание от тяхна страна всичко да бьде супер но два фактора според мен прецакаха малко нещата;Лошото време наистина беше решаващ фактор за неприятното впечатление в много от играчите и другото е че ние от Империята нямахме почти никакьв шанс да открием оная база №Х
която беше наистина забита на кучето в ...... Мисля че картата трябваше да бьде разделена на квадрати и да беше маркирано не самото местоположение на вражеските бази а квадратите в които се намират и дори итака пак щеше да е необходимо доста време за откриването и превземането на тази отдалечената база защото всички Петролци от превзетата база бяха застанали в засада по пьтя кьм непревзетата и както спомена  imperiaonline при такава денивелация едва ли от 40-50 човека щяха да отцелеят повече от 5-10 които да успеят да стигнат до нея а камоли да я превземат. Всички които стигнахме до нея разбрахме колко лесна е за отбрана и трудна е за Превземане а и с тоя респон на 1500метра едва ли би имало мераклии за 2атака.
Иначе играта за мен от кьм фрагове беше повече от идеална 280 топчета за 2та дни 7души пьрвия ден и петима втория нещо което до сега не ми се беше случвало.
Ха наистина играем за кеф и всички сме победители но е имало игри в които сьм се чувствал от по Победените, така че в личен план за мен си беше гот. И ще повторя;
МРАЗЯ дьждьт
МРАЗЯ калта защото обувки те ми стават по тежки от самия мен
Започвам да ....... хората които нелрекьснато недоволстват и мьрморят сякаш някои ги е накарал насила да идват
Харесвам си пушката
Харесвам си маскировката
Харесвам хората с които си пазиме гьрбьт и наи вече тези дето не мрьнкат постоянно
Харесва ми да играя Airsoft
Активен
В името на играта

Skype-Shivachabg

Arxangel

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
    • Профил
« Отговор #24 -: май 05, 2008, 09:18:46 am »

Аз лично съм доволен имаше много спорт тичане ,скачане,катерене ,падания ,смях,пиене и чист въздух, а и много див чесън който не мирише а смърди можеби само от тоя чесън не съм доволен...другия път да го няма  ;D.
Както и да е според мен времето ни изигра лоша шега и 98% от вината за лошите впечатления е негова.Иначе всичко беше окей ...
Активен
Wounds heal, Scars fade, Glory is forever!