Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: TSD SD97 vs. JG BAR-10  (Прочетена 1324 пъти)

JoeHoupe

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • Профил
TSD SD97 vs. JG BAR-10
« -: юни 06, 2013, 21:43:09 pm »

Добър ден,
Искам да помоля за експертно мнение по тези две пушки.Видях, че има ревю на JG-то, но не и на оръжието на TSD.Затова ще направя кратко представяне на sd97.

http://www.airsoftstation.com/tsd-tactical-sd97-bolt-action-sniper-rifle---od-green.html#.UbDP1dIqxnc
С 0.2g - 490FPS директно от кутията. Отвътре е метална,горната и част също (цевта,болта и релсите за оптика).
Идва с 2 пълнителя,speedloader,метална оптика (3-9 x 40) и място за bi-pod.
Като цяло ми харесва,но се колебая, понеже не съм чел за нея в български форум.  :-\

Извинявайте ако молбата ми е глупава,но още съм начинаещ.
Благодаря!
Активен
J.H.

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 927
    • Профил
Re: TSD SD97 vs. JG BAR-10
« Отговор #1 -: юни 07, 2013, 02:58:44 am »

Това си е пушка на Well. Тигъра мисля, че имаше такова и е доста доволен. Иначе аз лично си избрах като си правех снайпера, JG BAR 10, просто е 1:1 копие с VSR-10 на Marui и ъпгрейд части - боллллл. С 200 лв някъде го правиш да стреля с 170-180 м/с
Активен

The Black Tiger

• 10GRU
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 581
    • Профил
Re: TSD SD97 vs. JG BAR-10
« Отговор #2 -: юни 07, 2013, 13:29:22 pm »

Здравей, пушката на външен вид е като моята, Well MB05, Когато я купувах едно време, стандартно вложените части на моята бяха както следва:
- Поликарбонатен водач на пружина, пружина, поликарбонатно бутало;
- втулки между външната и вътрешната цев от порест материал подобен на този за излоации на тръби (изхвърлих веднага тази китайска недомислица поради вибрации на вътрешната цев);
- спусък с вътрешни лостове и части от ЦАМ, пластмасов корпус (счупи се след известен брой изстрели,корпуса се разпадна, а цамовите части издържаха и досега работят с пружина м160);

С тези части преди да претърпи ъпгрейд със 15 мм втулка поставена в задната част на пружината ковеше 130 м/с.
Нямам послени наблюдения на новите партиди от марката Well, Ако има някой колега който наскоро си е купил нека пише дали тези части са все още същите или имат някакво подобрение.
Предполагам са си същите нали трябва после да се продават резервни части, упгрейди, чудесии.
http://forum.airsoftbulgaria.com/index.php/topic,2981.0.html
Активен
Николай - гр. Пловдив
Оръжие: KLS-RK02 / JG AUG A2 / Well MB05A - MB05UPV / SOCOM Gear 1911 MEU
Радиостанция: PMR - Brondi FX Dynamic
Радиостанция: PMR - Baofeng UV-5R
Камуфлаж: BW flecktarn - гащеризон