Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Регионална Еърсофт игра на Велико Търново - 01.06.2013 г.  (Прочетена 2772 пъти)

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 723
    • Профил

Привет и поздрави на всички участници в нашата регионална игра! :)

Искам да Ви БЛАГОДАРЯ за участието в играта, за коректното и спортсменско отношение(с изключение на 2-3 случая на непризнаване) по време на всички мисии!
От доста време не съм бил свидетел на игра с толкова приятелски настроени играчи, за което не малък принос имат чичо Митко и целия отбор "Въртоп"  :10:10, беше ми изключително приятно да играя с Вас момчета! :4:4
Благодаря на O.Ч.З Хасково, Илия и Божидар, че играха с ЕО "ПЛАНИНЦИ" и изпълняваха стриктно задачите си! :1:3
Благодаря на Митко, който беше командир на "Утонул дельфин", "OMOН" - Варна, V.A.T. - Варна, Red Cell - Стара Загора и всички останали играчи за добрата игра! :10:10

Ето няколко снимки:

И останалите снимки от моя фотоапарат:

http://www.snimka.bg/?album;aid=756480

Моля ако някой друг е снимал да качи снимките някъде и да даде линк! :)

Поздрави

Илиян - Kupona

П.П. Качвам в моя албум всички снимки, които съм събрал.
« Последна редакция: юни 02, 2013, 23:13:02 pm от kupona »
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Striker

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
    • Профил

Благодарим ти Илияне за играта, както и на всички спомогнали за нейната организация, беше наистина много готина. Аз лично се надявам следващия път да имам възможност да остана и за afterparty-то. Всички много се радваме, че имахме възможността да поиграем с нови за нас хора (всичките големи пичове) на нов терен.

Изключително приятно впечатление направи факта, колко безконфликтно премина играта и колко приятелски настроени бяха всички, евала за което, момчета!!!

Няма как и да не спомена един човек, който направо ме изуми - картерчаря от ОМОН - Варна, който беше от нашия отбор (извинявам се, че не ти помня името пич). Този образ на един откос изстрелваше по 2-3К топчета, не знам колко топчета са му заминали за цялата игра, ама най-готиното беше, че изобщо не му пукаше  <12>/ Няма да забравя момента, в който до втора база зад едни храсти се появи противник и нашия с едната ръка си пуши цигарата, а с другата държи картечницата и ми изсипа не по-малко от 5К топчета. Напълни ми душата в тоя момент готин, ЕВАЛА :).

Благодаря на всички и за всичко още веднъж и моля правете по-често такива игри.

Поздрави
Теодор [STRIKER]
Активен

HEPOH

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 263
    • Профил

Искам и аз да изкажа благодарности на Kupona за организацията и на всички които взеха участие в играта.Чичо Митко е голям образ :) много е ГОЛЯМ  ;)  .Striker,Тодор се казва нашият картечар:) не си го виждал на неделните игри какво прави.Докато се качвахме към хълма за мрежата и вие останахте в отбранителни позиций,чуваше се чак отгоре как задържа :).Та след като споменах прословутата висота съм сигурен.че 13 човека ще останат с горчив спомен от нея,нали така Animal ? :)    :1:3

Ето линк с малко снимки от играта :  http://dox.bg/files/dw?a=d527a8267
Активен
I hear voices in my head,but they speak RUSSIAN!

ОМОН

Panter

• фирма Въртоп
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 142
    • Профил

Благодаря за хубавите думи приятели благодаря за прекрасният сценарий и за труда на момчетата по отводняването на терена за да стане тази красива и пълна с приятни емоций игра. Много заходи много екшън
но най важното много запознанства с прекрасни приятели . Не липсваха и комични ситуаций който също допринесоха вдигането на адреналина . С набора с комуфлажният калашник направихме огромен заход в гъстата джунгла и в един момент пътеката свърши а сега на каде има само един вариант през реката която се оказа много широка набора скочи пръв подадох му автомата и се опитах да скоча и аз но нейсе скочих в средата на реката ми такъв ми бил касмета . Тръгнахме нагоре с цел да вземем трикольора кадето набора се подложи на страхотен обстрел от противника само и само  аз да стигна до флага и да го гепя тогава разбрах какво значи да си съотборник за което му благодаря искренно . На война като на война.Моля някой ако знае координатите на този прекрасен другар да ми помогне да го открия . Всички снимки съм ги препратил на Стефан който обеща да станат достояние на всички . До нови срещи момчета и специално до Купона благодаря приятелю. :10x :9:0
Активен

rumse3

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • Профил

О Наборе мерси че съм спечелил доверието ти , за победата винаги съм готов да се жертвам и то за страхотни приятели и най вече за невероятни другари
Всички бяха страхотни но за теб наборе винаги съм готов да се жертвам
Активен

tisho11

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
    • Профил
Активен

Tisho 11

lazera

• фирма Въртоп
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
    • Профил

Пичове,благодарим ви за доброто настроение,което придобихме през Сьботния ден!

Благодарим и на организатора Купона за старанието и организацията!

До нови срещи!

:9:0
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 723
    • Профил

Радвам се, че сте се забавлявали, това беше и целта ни!
Винаги сте добре дошли! :welcom

В албума ми в snimka.bg(по-горе) съм качил всички снимки(включително и на Tisho11), които намерих във фейсбук, само на НЕРОН не успях да изтегля.......... :-\

Поздрави :)

Kupona
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

HEPOH

• Border War 8
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 263
    • Профил

Нещо е станало със сървъра,утре ще ги кача пак *1
Активен
I hear voices in my head,but they speak RUSSIAN!

ОМОН