Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Анкета

Къде искам да играя на Border War 6

Task Force VI
- 25 (71.4%)
Guerrilla Forces
- 6 (17.1%)
Cartel Mendez
- 1 (2.9%)
PMC
- 3 (8.6%)

Общ брой гласове: 35

Гласуването приключено: октомври 01, 2013, 09:58:28 am

Автор Тема: Border War 6  (Прочетена 13159 пъти)

=GHOST=

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 320
    • Профил
    • http://s016.radikal.ru/i337/1108/00/7305fcde9f15.gif
Re: Border War 6
« Отговор #25 -: септември 09, 2013, 18:47:49 pm »

Аз също съм за игра в Чешко, обаче пътуването с рейс хич не ми се нрави. Даже когато слезнах от рейса на Метро си обещах никога да не си причинявам подобно изтезание. Рейсовете са проектирани за хора с ръст до 1.70!!!!!!!!!!
Активен
Работя за да си спонсорирам хобито

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 479
    • Профил
« Отговор #26 -: септември 12, 2013, 10:01:48 am »

Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2 538
    • Профил
« Отговор #27 -: септември 12, 2013, 13:17:10 pm »

Аз също съм за игра в Чешко, обаче пътуването с рейс хич не ми се нрави. Даже когато слезнах от рейса на Метро си обещах никога да не си причинявам подобно изтезание. Рейсовете са проектирани за хора с ръст до 1.70!!!!!!!!!!

Не позна! При 170см. пак е тясно.
Ял съм я тая попара преди много време и вече се пазя.
Активен
Screamer

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #28 -: септември 12, 2013, 13:22:00 pm »

Може за БВ6 да се потърсят бусове под наем.
Активен

Rider

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
    • Профил
« Отговор #29 -: септември 12, 2013, 16:50:44 pm »

Пък аз си првих разни изчисления, че с кола на газ и 4 души в нея, не излиза нещо кой знае колко по-скъпо от рейса.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #30 -: септември 12, 2013, 17:12:41 pm »

Пък аз си првих разни изчисления, че с кола на газ и 4 души в нея, не излиза нещо кой знае колко по-скъпо от рейса.

Ми то хубаво ама....да караш 20 часа и после да си на игра...според мен няма да ти е много хубаво!
Активен

Rider

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 122
    • Профил
« Отговор #31 -: септември 12, 2013, 17:20:44 pm »

Просто споделих разни изчисления, иначе на мен в рейса, въпреки неудобствата и факта че съм над 170, ми беше купон, част от забавлението.

Thingol

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
    • Профил
« Отговор #32 -: септември 12, 2013, 17:34:11 pm »

Много хубаво ама след Сърбия газ станции почти няма! Миналата година Аватара се видя в приключение.
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #33 -: септември 12, 2013, 18:05:00 pm »

Dear Border War Fans,

Time is running and we are working already on the new BW6.

Scenario have been put online and is inspired by South American drug wars, freely continuing story of BW2.

Let us share with you latest information about the planned event.

Game sides and scenario description are available on the web page www.borderwar.cz

BW6 - The Sunseeker have been introduced by 2 special prescenario events – BW Spec Ops – OP Raven Wing and BW Black Ops 2 – The virgin queen, photos, game reports have been published and videos will be soon revealed on our Facebook and on our main page.

Video from Raven Wing prescenario event:

Prescenario Report BW - Spec Ops – Reven Wing - HERE

Prescenario Report – BW - Black Ops – The Virgin Queen - HERE

For some of you who missed the BW 5 final video you can find it here:

Please be so kind and post the information about the game on your local forums and share it with your friends. Poster is attached.

BW 6 The Sunseeker - date of the event:

Event is planned for last weekend of April. We are currently finishing last paper work. Final date will appear on the web page after we finalize the papers, before registration start.

Последната седмица на Април значи!
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 572
    • Профил
« Отговор #34 -: септември 12, 2013, 21:03:51 pm »

Просто споделих разни изчисления, иначе на мен в рейса, въпреки неудобствата и факта че съм над 170, ми беше купон, част от забавлението.
Спомням си как те тормозех по пътя, хахах, с деца на море! :D
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #35 -: септември 12, 2013, 22:20:06 pm »

Купон е, спор няма, но пътуване над 7-8 часа си е изтезание. Да не говорим за 12, 24 или 48 часа. Положението се облекчава ако си сам на две седалки (а дано, ама надали)  ;D
Активен
Screamer

vampir

• Bad Cоmpany
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 287
    • Профил
« Отговор #36 -: септември 13, 2013, 11:01:04 am »

Ако няма да пътуваме като миналата година без мен.
Активен

Пандата

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 184
    • Профил
« Отговор #37 -: септември 14, 2013, 18:38:48 pm »

Забелязах един кофти момент за тази година - не приемат ПейПал, защото им държали парите замразени до края на събитието "без причина", което всъщност си е нашата застраховка, срещу техните евентуални глупости от типа на канселиране в последния момент.
Като гледам опцията е само директен банков превод, да се има предвид.  :9:6
Активен

Crazy Something™

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3 778
    • Профил
« Отговор #38 -: септември 14, 2013, 19:07:52 pm »

А те имат ли идея колко струва банковия превод ?
Активен

Kreslyo

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #39 -: септември 14, 2013, 19:12:52 pm »

Техния е няколко крони, нашия - 25€… А всички да платим на веднъж не виждам как ще стане.
Активен
Screamer

Пандата

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 184
    • Профил
« Отговор #40 -: септември 14, 2013, 21:22:14 pm »

Можем, да опитаме да ги попитаме директно на оставения мейл payment @ borderwar . cz, но след като се изясним колко хора сме. А и трябва да разберем коя им е банката в този случай, за да няма междубанков превод, че и той си е дебелина...
Активен

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #41 -: септември 14, 2013, 23:32:09 pm »

Забелязах един кофти момент за тази година - не приемат ПейПал, защото им държали парите замразени до края на събитието "без причина", което всъщност си е нашата застраховка, срещу техните евентуални глупости от типа на канселиране в последния момент.
Като гледам опцията е само директен банков превод, да се има предвид.  :9:6

Ако позволите да вкарам малко светлина по въпроса.
Пейпал не е банка a Online Payment Provider и в това си качество когато някой приема голяма сума пари трябва да се извършат един куп проверки.
Тези проверки са доста досадни за човека,който трябва да си дръпне парите после към собствената банкова сметка!
След като знам,че Майк си е регистрирал Пейпал акаунт като End User е нормално да има куп неприятности в следствие на ,които е спрял да приема плащане чрез тази система.

Кресъл къв превод те гони за 25 Евро?
Ти пари към САЩ ли ще превеждаш?

Когато физическо лице иска да направи превод от една банка към друга банка в рамките на ЕС , има така наречена 2-на такса за превода!
Един път твоята банка ще ти вземе едни пари,които са около 3-4 евро за превода ,после банката бенефициент ще вземе още 3-4 евро за международен превод.
Идеята да направим примерно 60 човека 1 превод не е много добра ,защото тогава сумата става много голяма. Когато има превод над сума Х вече влиза и банка посредник,която си има съответните такси...а тези такси няма как да ги знаеш....и може да те друсна с 10% на цялата сума и после става дебела работа!

Информацията за международни преводи е различна в съответните банки....това важи само за БГ явно!

:10x
Активен

Garga

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 659
    • Профил
    • Гаргов блог
« Отговор #42 -: септември 15, 2013, 08:45:20 am »

"над сума Х" - ЗАЩО го призова, сега ще изпише един тон неща!!!
Активен
T.V.U.

"Would you die for this?"

Rebel

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 783
    • Профил
« Отговор #43 -: септември 15, 2013, 21:19:27 pm »

:3:5 :3:5 :3:5 :3:5 :3:5 :3:5 :3:5

Това ми хареса :D
Но ДА - Не споменавай името Х-ово напразно :) :) :)
Активен
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Sir Winston Churchill
British politician (1874 - 1965)

Хикса

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 816
    • Профил
« Отговор #44 -: септември 15, 2013, 21:23:56 pm »

Малиии, тази темичка плаче за коментар  ;D ;D ;D
Активен
Шумков, Цветан Шумков.             It is good to be the King!                   Кеф цена няма!

Можно вечно смотреть на то, как горти огонь, как течет вода и как тебя пилит твоя жена!

Rebel

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #45 -: септември 15, 2013, 21:27:01 pm »

...и така започна скандалът... :D :D :D
Активен
All great things are simple, and many can be expressed in single words: freedom, justice, honor, duty, mercy, hope.
Sir Winston Churchill
British politician (1874 - 1965)

Horror

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #46 -: септември 15, 2013, 21:45:46 pm »

Малко проучване на таксите на някои банки. Не съм сигурен, че са най-популярните, но все пак:

Райфайзен - чрез платежно по електронен път - 0.15% мин 15EUR, макс. 200EUR + 9EUR / чрез хартиено платежно - 0.2%, мин. 17 EUR, макс. 300 + 9 EUR
При ПИБ, положението е подобно: 0.15% мин 15EUR, макс. 200EUR, но те имат и едно уточняване, че за суми до 500EUR, такста е 2EUR, дали реално е така, ще ги проверя другата седмица.

Активен
While vile mutants still draw breath, there can be no peace. While foul heretics' hearts still beat, there can be no respite. While faithless traitors still live, there can be no forgiveness.

Legiones Astartes Silver Skulls' Catechism of Hate, Verse I of XXV

Хикса

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 816
    • Профил
« Отговор #47 -: септември 15, 2013, 21:55:45 pm »

А сега сериозно, тъй като това може ни ще ми е първата международна игра - каквото реши мнозинството.
Активен
Шумков, Цветан Шумков.             It is good to be the King!                   Кеф цена няма!

Можно вечно смотреть на то, как горти огонь, как течет вода и как тебя пилит твоя жена!

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 572
    • Профил
« Отговор #48 -: септември 15, 2013, 22:22:16 pm »

Аз съм безполезен.  ;D

Работя в банка, но не ме питайте за кредит, няма да ви дам. Всичко е раздадено :)
Разбирам от ексел, финанси, сметки, бира и ракия. Знам разликата между баланс и ОПР.
А, да - нямам такси за междубанкови преводи :D
Даркър, още ли си банкерче? :)
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Le Shlem

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #49 -: септември 15, 2013, 23:19:25 pm »

А сега сериозно, тъй като това може ни ще ми е първата международна игра - каквото реши мнозинството.

Ми все още нищо май?
Според мен мнозинството са да се играе при каските!  :10x
Активен