Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Ревю на панталон Helikon-tex UTP  (Прочетена 8691 пъти)

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 903
    • Профил
Re: Ревю на панталон Helikon-tex UTP
« Отговор #25 -: август 03, 2013, 00:54:24 am »

Цяла зима съм го носил ! Никакъв проблем. В най-големия студ (-30 градуса) съм слагал от долу просто още един панталон (памучен анзунг) и студ не ме лови. Пръсках го с импрегнатор и вода не е минавала. Като цяло продължавам да съм си доволен.
Активен

fosher124

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169
    • Профил
« Отговор #26 -: август 03, 2013, 08:26:41 am »

С какъв импрегнатор си го пръскал ? :) Тези на Nikwax знам че са добри?

Поздрави,Гого
Активен

Therion

• фирма Въртоп
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
    • Профил
« Отговор #27 -: август 13, 2013, 17:38:47 pm »

Цяла зима съм го носил ! Никакъв проблем. В най-големия студ (-30 градуса) съм слагал от долу просто още един панталон (памучен анзунг) и студ не ме лови. Пръсках го с импрегнатор и вода не е минавала. Като цяло продължавам да съм си доволен.

Бре, откъде го намери тоя студ бе Сенти? -30 градуса ;D
Активен

SenTineL

• Орловци
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 903
    • Профил
« Отговор #28 -: август 13, 2013, 19:18:23 pm »

Ооо, човек миналата зима, имаше моменти вечерно време и през ноща темепературата да стига до -30. Да не говорим като духне този иначе така приятен ветрец.
Активен

Bugamir

• Rogue Warrior
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 251
    • Профил
    • Rogue warrior bulgaria
« Отговор #29 -: септември 06, 2013, 14:55:26 pm »

Ооо, човек миналата зима, имаше моменти вечерно време и през ноща темепературата да стига до -30. Да не говорим като духне този иначе така приятен ветрец.

Това поражда само още повече въпроси - като например какво си правил в Севлиево носейки точно този панталон...?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=847134
Активен

History repeats itself. Good times breed weak people. Weak people create tough times. Tough times breed strong people.Strong people create good times.