Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: PowerBank/зарядно - ревю и сравнение на 3 модела+аксесоари  (Прочетена 5711 пъти)

Barney

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 580
    • Профил

Тази тема, както и други във форума, пуснах с единствена цел да е полезна на някой колега. Целта ми не беше собственикът на форума, Мечу/Меч, да печели пари на неин гръб и на гърба на всички колеги. Вместо създаденото от всички тук да отива за развиване на хобито ни, то отива в джоба на Меч. Не мисля, че някой друг би си и помислил да направи подобно нещо. Не мисля и че някой друг на негово място би си правил каквото си иска, без изобщо да се съобразява с мнението на мнозинството от хора, които практикуват това хоби. Та - трия от форум Еърсофт България форум Мечката България. И явно от форуми - ще се минава във Фейсбук, където мисля и да кача изтритата от тук информация.
« Последна редакция: юли 14, 2016, 22:21:45 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Jose

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 181
    • Профил
    • OLIGHT BULGARIA
Re: PowerBank/зарядно - зареждане на gsm, GPS и др.
« Отговор #1 -: февруари 04, 2014, 17:42:42 pm »

Aко някой се интересува мога да доставя истински , качествени power banks на Skywords.
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил
« Отговор #2 -: февруари 04, 2014, 18:36:43 pm »

Aко някой се интересува мога да доставя истински , качествени power banks на Skywords.

Jose, може ли малко инфо? И също - имаш ли опит с въпросните ML-102?

EDIT : понеже май ML-102 ver.3 e спряно от производство и трудно се намира (дори и да пише, че е в наличност), май ще тествам ver.5 и да си поиграя с клещите. Едно нещо ме притеснява - 1200мА не е ли малко множко за една 2000-2500мАч?
« Последна редакция: юни 02, 2014, 16:56:50 pm от Barney »
Активен
Форумът се превърна в персонална касичка на собственика, Меч, който реши на гърба на всички колеги да прибира пари, вместо те да отиват за развитие на хобито като цяло. Което едва ли някой друг тук би си позволил. Едва ли и някой ще пренебрегва мнението на мнозинството играчи, развиващи това хоби дълги години. Явно ще се минава във Фейсбук.

Dinko

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #3 -: февруари 04, 2014, 21:11:38 pm »

Здравейте, 1200 Mah (1.2А) разряден ток е нищо за една качествена батерия.Има 18650 батерии понясящи до 60А моментен разряден ток и 20А постоянен.Вярно,че под такъв товар батериите се "изцеждат" бързо,но това им е идеята-да отдадат максималното от себе си.Ето леко инфо:  http://vaping.bg/forum/index.php?topic=29.0
Както и :  http://www.gigadrinks.com/forum/topic/619-efest-imr-18650-2500mah-35a/

Поздрави.
Активен

Jose

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #4 -: февруари 05, 2014, 12:23:18 pm »

Все още нямам реален опит.
Да знаете - леалният внос на всякакви литиеви и литиево йонни батерии, банки , зарядни е направо смърт с кисело зеле. Супер скъпо, бавно, досадно и т/н. При положение , че пратката реално пътува 3 дни, освобождаването трае доста дълго, въпреки дебелите такси.
Активен

Jose

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #5 -: април 16, 2014, 14:56:49 pm »

Aз лично очаквам един нов продукт, който ако оправдае очакванията ще бъде зачислен в чантата за EDC.
Най-новите power bank от SKYWORDS
Водоустойчиви, удароустойчиви с реален капацитет 6500ма/ч (24,42Wh)

Kaто пристигнат ще спретна и аз едно ревю!
Активен

Barney

• Неактивен Неактивен
    • Профил

Всичко обновено и добавено в първия пост. Добавена АА-банка и разните дреболии. Моля, пишете ако има нещо неясно, неправилно, с което не сте съгласни и т.н. Поздрави!

П.С. Сайтът fasttech определено е доста по-добър от DX.com. Също така - ревютата и дискусиите са далеч по-полезни и не са филтрирани като тези в ДХ, имайте го предвид. Има доста полезни неща, не само по темата, разгледайте.

П.П.С. Не знам дали само на мен така ми изглежда, та моля кажете дали постът не е твърде дълъг...дали трябва да се раздели постът/темата по някакъв начин, че да е по-четяемо или е по-добре всичко да е на едно място?
« Последна редакция: юни 02, 2014, 20:10:10 pm от Barney »
Активен

Jose

• Неактивен Неактивен
    • Профил
    • OLIGHT BULGARIA

Тест на батерии 18650...
Активен