Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Pегионална Среща в Североизточна България 21.06-22.06.2008  (Прочетена 17155 пъти)

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 724
    • Профил

Привет на всички,

По предварителна уговорка между отборите от Варна, Бургас, Pусе, Хасково, В.Търново и Габрово на 21.06-22.06.2008 ще се проведе приятелска регионална среща. Заявка за домакинство са заявили отборите от Pусе и Варна, а къде ще се проведе всъщност е въпрос на общо решение от страна на посочените отбори. Искам да уточня, че това ще е среща без никакви ангажименти, изискавания, съдий, началници :D и прочие. Събираме се за да се видим, поиграем и напием ;D ;D с хората, с които играхме заедно на националната среща! Всеки, който е с нагласата да играе еърсофт и да се весели е ДОБрЕ ДОШЪЛ!!!

По отношение на организацията по нощувката и терена ето малко информация:

гр. Pусе:
- терен - военен комплекс
http://www.c4-airsoft.com/index.php?site=forum_topic&topic=9
- нощувка - палатков лагер и възможност за мотел

гр.Варна
- терен - изоставено военно поделение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=243538
- нощувка - палатков лагер и възможност за мотел

Ще помоля Gangstrera от Варна и MBF от Pусе  да вземат отношение по следните въпроси:
1. Подробности за терена:
- отдалеченост от града
- обща площ
- наличие на вода и ток на самия терен или в близост до него
- свободен ли е или е под наем (евентуална такса за участие?)
- брой сгради, площ, етажи.......
- степен на безопасност
2. Оферта за мотел, хижа или туристическа спалня:
- местонахождение спрямо терена за игра
- цена на нощувката за човек
- условия- брой легла в стая, баня, ресторант.............
- вариант за резервация - самостоятелно или групова

По отношение на храната всеки отбор ще си организира сам нещата, ако някой има затруднения, в което се съмнявам като познавам вече повечето от хората :D може да разчита на помощ от моя страна!

Моля не се стеснявайте  да споделите с нас мнението си! :)
« Последна редакция: май 27, 2008, 22:13:02 pm от kupona »
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 018
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Тип игра ?
Ограничения откъм участници - години, региони, отбори или др. ?
Поздрави,
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

По въпроса на Мечо, сценария ще го уточним с посочените отбори, той ще има насочващ характер без ограничения във време и изпълнение на някакви определени задачи. Играта ще се води по правилата на "AirsoftBulgaria", ограничения за възраст също по тези правила, брой хора, по региони ........няма ограничение. Всеки отбор сам си организира пътуване, нощувки, храна, съотборници.........и съобщава, че ще присъства само за информация, терените са достатъчно обширни да поберат 50-60 играча. Няма да има хора, които да се занимават с осигуряване на резерваций и покриване на специални изисквания относно условията за настаняване! С две думи, всеки отбор се осигурява сам!
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

Narcomancer

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
    • Профил

Варненският терен се намира на координати  43° 1'56.06"N  27°52'16.82"E (включително и звездообразния терен на юг от тази позиция). Намира се на около 20 километра от Варна и може да се стигне с нормален автомобил. Има 4 едноетажни сгради + един комплекс от няколко бункера и надземна част. Игруемата площ е около 12 хектара. Останалите данни ги оставям на Дидо (Gangstera).
Активен
Live every day like its the last one and you just might see the next

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog

На мен лично ми допада русенския терен, но това е само, защото от варненския засега има само снимки на сгради (не ме разбирайте погрешно - МНОГО обичам да играя в сгради). Може ли малко повече снимчици, ама не само на сградите? А? Плийз!  ;D
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

Dragony

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 111
    • Профил

Брани, 12 хектара не звучи като игра в сгради само ;) не се подвеждай по снимките!
Активен
Hope is not a method, nor is enthusiasm

ReconProG

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 287
    • Профил
    • AirsoftRazlog

Не се подвеждам! Искам снимки обаче! Няма да ходя там да си правя CTR(Close Target Recce) сега!
Активен
"Whoever said that the pen is mightier than the sword has obviously never encountered automatic weapons."

komuso

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 738
    • Профил

Макар 4е несъм ходил да играя още там терена във Варна е бившото ПВО поделение,тъй като колегите може би не ги знаят скоро ще им покажа и някой по-близки изоставени поделения до Варна-бившите "нули" на Боровец.
Активен
Последен се смее този ,който стреля първи

Svetlo

• Хиените
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 965
    • Профил

Напоследък започвам да обичам всичко, което се случва в еърсофта (страйкбола).
Активен
Командир на ХИЕНИТЕ. Има ли още лъвове?

gangstera

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 165
    • Профил

терена по мои сметки е 380 декара , комбинацията от сгради гъста гора бункери асвалтов и черен път го прави уникален
отдалечен е на не повече от километър от курортен комплекс камчия и на не повече от 2 от морето
може да се отседне в бунгала или  хотели
откъм безопасност все пак това е изоставен терен
наблизо има село може да гътнем някое агънце ;D
Активен
V.A.T. - Vandal Alkoholik Temeruts

Dragony

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 111
    • Профил

Май варненци водят по точки  ;D
Активен
Hope is not a method, nor is enthusiasm

kalashnikov

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
    • Профил

Мен също Варненският терен ме заинтригува. Абе може и един плаж да спретнем... ;)
Активен
Кому молиться подскажите мне
я знаю точно кто б мне помог
мой бог висит на коженном ремне
Калашников единственый мой бог.

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Ха, интересно ще изглеждам с тактическата жилетка, бедрения кобур, патлаците калашниците, шапка, очила и.........................бански :D :D :D ;D
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

терена по мои сметки е 380 декара , ...................................................

наблизо има село може да гътнем някое агънце ;D

Gangster,
Как стои въпросът с водоизточниците?
Активен

kalashnikov

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
    • Профил

За целта имам комуфлажни боксерки и Гангстера също, нали си ги мерихме в Русе.
Активен
Кому молиться подскажите мне
я знаю точно кто б мне помог
мой бог висит на коженном ремне
Калашников единственый мой бог.

komuso

• Неактивен Неактивен
    • Профил

Ха, интересно ще изглеждам с тактическата жилетка, бедрения кобур, патлаците калашниците, шапка, очила и.........................бански :D :D :D ;D
Аз преди време предложих да си организираме един D-day  ;D имам лодка с извинбордов 6+1 спокойно побира , това ще е десанта другите ще отбраняват брега  ;D има и още една лодка като моята но за нея и требе шофер  ;D
Активен

Niko

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 176
    • Профил

Имам на разположение "шофер" за таз 2-ра лодка, че и за несхто по голчмо от нея ;)
Активен
Moмчето със снайпера :)       skype - nikcho

komuso

• Неактивен Неактивен
    • Профил

ОК идеално питай го дали е карал лодка с 250 коня двигател и има ли капитанско за 10 БРТ(бруто регистър тона ) ако го има няма проблем назна4аваме го веднага  ;)
Активен

Niko

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Ще Я питам ;) Има капитанско за повече мисля, но довечера ще говория по обстойно с нея. Със сигурност ще и допадне много идеята  :D
Активен

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 187
    • Профил

Ъъъъ... не трябваше ли да е за 20 брт за такъв тип лодки, аз имам за 10 и "карам" ветроходна без аутборд? Ама инфото ми е от преди 18 години де ;D
Активен
T.V.U.

komuso

• Неактивен Неактивен
    • Профил

20 БРТ то си е направо за кораб  ;D 10 е най-малкия регистър и става ,тя лодката нее голяма 6 м "Зодиак" , моята е с 75 к.с. двигател , аз за това питах дали е карала моми4ето лодка с 250 к.с. 4е това наистина е звер  ;D като F-1 на вода е  ;D вместо D-day,да не играем CSAR  ;D
Активен

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 187
    • Профил

Върнах бая лентата назад, не беше за, а ДО 20 брт, както и аз карах курсове ДО 10брт за моя тумбел... май така беше :)
Активен
T.V.U.

Niko

• Зоната
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

хахахахаха  ;D
Имам спомен, че беше до 20 БрТ. Довечера ще пиша по конкретно.
Активен

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

До края на седмицата ще се вземе решение кой ще бъде домакина, единия от отборите вече е дал предпочитанията си, очаквам и останалите 4 тима да ми кажат мнението си!

Gangster,
Дай повече снимки и информация относно заобикалящата среда около поделението!

« Последна редакция: май 27, 2008, 22:19:49 pm от kupona »
Активен

ssaraksh

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
    • Профил

Ние сме май по за Варна, по в средата се пада, не вярвам да съберем много хора за Русе. Иначе и там терена не изглежда лош. Терена във Варна го видяхме, добър е, и има разнообразие. Много хора могат да се съберат също така. Само дано лятото да не плъзнат летовници че е доста близо до морето  :)
Активен