Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Здравейте, това е информационна база-данни на зараждането и създаването на еърсофта в България.

Към настоящият момент, този форум се ползва само като национален архив, а основната част на дискусиите са преместени в facebook. Поздрави,

Автор Тема: Pегионална Среща в Североизточна България 21.06-22.06.2008  (Прочетена 23611 пъти)

airsoft

• Гост

Увод:
"Оооооооооооооооооооооооо"

Изложение:
"Ооооооохххххххххххххх"

Заключение:
"Оооооооооххххххххххххххаааааааааааааааааааааааааааааа"

Благодаря за вниманието!
Активен

Hari

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 99
    • Профил

Пребихме се от път, но играта си заслужаваше. Много се изкефих... дано ви е харесала ракийката която ви докарах.
На следващия ден(в неделя) всички се смяхме за масовото изтребване на GSG от съотборниците им MARINES. :D  :D
Абе яко си изкарах.
Активен

askmi

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 431
    • Профил

Аз съм убедена, че хич не сте изкарали хубаво! Никаква игра не е имало, бургазлии хич добре не  се представят с трапезата (яз веке го знам от Габрово),... разходка на некви софииски вълци и мечки,... Купона не е никъв купон...абеее....изобщо не ми се фалете, щото нема с к`во  >:( >:( >:(

пп :'( :'( :'(

ппп Абе Марините нема ли така по средата на месеца да заформят некоя игричка? Аз от 19-ти съм на заточение в Равда с една огроооомна детска паплач :-\ За цели 2 седмици!!! :-\ Не мое ли тъй некак за ден, два да ме спасите? :-\ :'( :-[
Активен
Чуждата глупост не ни прави по-умни.

ssaraksh

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
    • Профил

На следващия ден(в неделя) всички се смяхме за масовото изтребване на GSG от съотборниците им MARINES. :D  :D

Aко знаеш колко ги дебнахме  ;D ;D ;D Никой не остана жив, операция "Сляпата кучка, бързи ги ражда" имаше 100% успех. Другият път със снимки на гърба и голям надпис, иначе сте с нас на собствен риск ;D

Искам и аз да благодаря на варненци и на Купона за доброто посрещане и отличната организация. За съжаление пъкленият им план да ни отровят вечерта с някаква течност за която казаха че уж била "домашна ракия" проработи, и на другия ден отбор маринес беше в безпомощно състояние за което главна вина има момчето "гангстера".  Подмолно беше това, но ще ви го върнем  :P
До скоро !
« Последна редакция: юни 24, 2008, 01:47:30 am от ssaraksh »
Активен

kalashnikov

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 57
    • Профил

Аз (а и цялата Търновска група) останах много доволен от терена, домакинството на варненеци и играта.
Много нови запознанства, хубава бира с цаца в "близкият" на "само" на 1 км. къмпинг - бъзик към Гангстера  ;). Съжаление че не успяме с Ме4о да изпеем в дует "Полковник Спецназа", но при първа възможност ще наваксаме :D
Активен
Кому молиться подскажите мне
я знаю точно кто б мне помог
мой бог висит на коженном ремне
Калашников единственый мой бог.

Vorux

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 795
    • Профил

Ебаси веселбата е била! Завиждам ви благородно, с други думи ПОЗЕЛЕНЯЛ СЪМ ОТ ЗАВИСТ.
Добре, че не ям прасе, защото наистина щях да съм се самообесил и да съм изчезналбезкрайно.

П.П. А с мен Мечо нищо не е пял - само веднъж искаше да ме прибере за подозрително оглеждане в присъствие на високопоставени лица...
Активен
И Исус го попита: Как ти е името? А той Му каза: Легион ми е името; защото сме мнозина.

ssaraksh

• Marines
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
    • Профил

ппп Абе Марините нема ли така по средата на месеца да заформят некоя игричка? Аз от 19-ти съм на заточение в равда с една огроооомна детска паплач :-\ За цели 2 седмици!!! :-\ Не мое ли тъй некак за ден, два да ме спасите? :-\ :'( :-[

MARINES (уж) всяка събота играем. Аз лично след 18-ти няма да съм в Бургас, но другите ще играят, обади се преди това, примерно на skype:  mitkodns  (El Comendante)
Активен

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8 023
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Ето ме и мен вече  ;)
сутринта в 6.05 навлязох в територията на София,
тъй като Гангстера до последно ме мори с пиене и ядене!
Подробности и обзор ще пиша до ден....
Па си лягам, оййй ти чернооо мореееееееееее

п.с. Имам ексклузивни кадри, видео и звуков материал,
от това как се качват вълци на влака.....подробности по-късно  ;D
Активен
Д-р Мечков Лечителят
психиатричен гинеколог на свободна практика;
лекува всякакви форумни заболявания

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 723
    • Профил

А добре дошъл :) чакаме с нетърпение кадрите! :D
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

airsoft

• Гост

Мечо тегли ряпа:

Мечо лови риба:

Мечо яде уловената риба:

Мечо играе футботъл:

Гангстерска салата за Мечо:

Активен

hrabri

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
    • Профил

... дано ви е харесала ракийката която ви докарах.

Ракията беше уникална по вкус и доста хора от Търново я оцениха както подобава ;D. Благодарим колега за което :) :)
Активен
....и Ботев слязъл от Балкана с Шмайзер в ръка.......

dzola

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
    • Профил
    • LEVSKI

ракията....да пропуснах да спомена... беше изключително добра.....само морето беше малко мокро...но се свиква....
Активен
Аз съм си АЗ
http://levski.biz

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 185
    • Профил

Сливовата на Хасковлий беше страхотен еликсир!
Активен
T.V.U.

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Айде, настана и време и аз да напиша нещо смислено по темата.
Сигурно доста хора очакват да сътворя една поредица от 10000 думи,
но уви, може би донякъде ще ги разочаровам:

С две думи: С Т р А Х О Т Н О  П р Е Ж И В Я В А Н Е !

Благодарности на:
1. Варненци - че ни осигуриха такъв терен, показаха се като перфектни домакини, особено някои.
                    че се показаха мъжки момчета, като предният ден играха с нас, а на следващият почти ни пометоха
                    че ни заведоха на морето да го видим и окъпем (само на 1.5км беше!)
2. Бургазлии - че отново показаха що е то екипност и натренираност (дори и в приготвянето на вечерята)
                     че в най-рисковият момент за нас в защита, удариха смело и непоколебимо с френдли файър.
3. Хасковлии - че макар и тепърва изглаждащи се като отбор, стояха като зверове в защита
                      че показаха, че и жената-войн може да е свирепо същество
4. русенци - че макар и дошли за кратко, удържаха поне 7 наши от най-страховитите атаки
5. Планинци - че ни научиха, как едновременно се прави битка и кеф
                    че ни показаха как точно да става организирано еърсофт купон и кулинарно шоу
                    че стояха като каменни стълбове в защита и като огнени фурии в атака.
6. Софиянци - че работихме като стандартен армейски патрул, трениран сякаш с години
                   - че хъркаха не по-малко от всички останали
                   - че си тръгнаха последни (и прави) от масата и бяха първи в снаряжаването(!) и битката

За тези, които не бяха - кратка статистика:
игрово време- общо 9 часа, време във водата - 2 часа, време в снекбар Нептун - 6 часа
общ брой участници: вариращо 40-50 боеца
игра: "Гепи флага"
изпита бира: 90литра
изядено месо: 39 килограма
средна температура 29 градуса
големина на комарите на сянка - кат врабчета
цена на 1бира+1порция прясна цаца-3.90ст.

Извод:
ВАрНА - обичаме те !
ВАрНА - Ние идем пак !

Три пъти Ура за Варна и за хората, които ни го причиниха това!
Поздрави,
Черноморска Мечка
« Последна редакция: юни 25, 2008, 21:52:06 pm от Me4o »
Активен
Д-р Мечков Лечителят

Pike'

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 429
    • Профил

....
Извод:
ВАрНА - обичаме те !
ВАрНА - Ние идем пак !

Три пъти Ура за Варна и за хората, които ни го причиниха това!
Поздрави,
Черноморска Мечка
Ура! Ура! Ура!
идем не ами стой та гледай! - казвайте кога ще е следващата игра там! ;D ;D ;D
Активен
T.V.U. grawlix

Dragony

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 111
    • Профил

Ма верно, много хубаво беше :) Следващият път, обаче, очаквам още повече игра и да застреляте комарите по-големи от 10см предварително  :D
Активен
Hope is not a method, nor is enthusiasm

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Много се радвам, че ви е харесало събитието :D :D За мен беше изключително удоволствие да пракарам уикенда с вас! :D :D :D

Ако не се случат нещата с националната среща във В.Търново през Септември, ще направим една регионална среща около центъра на България, а домакин ще е...........ми още не е решено ;D

А в средата или края на Юли ще правим с "Планинци" едно обучение  ;) :D на вилата ми или край една рекичка в една горичка в троянския балкан ;D ;D ;D та Ганстери, Подводничари, Мечки, Вълци и всякакви там зверове да се чувстват поканени!
Активен
"Малкия днес вика: Тате много вкусно готвят тия твоите приятели, почти като мама!" :-)))

airsoft

• Гост

Хайде, Мечо! Искам да се видя как страдам/е!

Активен

bacuto

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 160
    • Профил

Предлагам към края на август да направим още една сбирка във Варна.Тъкмо по него време не е чак толкова топло а и морето още става за къпане.
Активен
V.A.T-MAN

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил

айде, айде, аз съм за!!! ;D ;D ;D предлагам третата седмица на август - че тъкмо тогава ще си карам там отпуската :) - тъкмо си търся само повод да си взема пушката с мене на морето :)
Активен
T.V.U. grawlix

Меч

• Администратор
  • Неактивен Неактивен
    • Профил
    • AirsoftBulgaria

Чак август...... >:(
Активен
Д-р Мечков Лечителят

dzola

• - Четящ -
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 163
    • Профил
    • LEVSKI

аз края на август съм по Хамстердам да вида дали наистина са премахнали червените фенери......и наистина..защо чак Август?!?
Активен
Аз съм си АЗ
http://levski.biz

Чичо Скрудж

• Джентльмены удачи
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1 185
    • Профил

Добре си е август, тъкмо ще съм в Бургаско последните 2 седмици, колко му е да намина ;)
Активен
T.V.U.

kupona

• Планинец
  • Неактивен Неактивен
    • Профил

Юли и Август са отпускарски месеци та може и да се засечем по морето, аз ще съм около Бургас от 10.08 до 15.08!
Активен

Pike'

• Неактивен Неактивен
    • Профил

оооо и аз ще дойда към бургаско, и аз ще дойда :) - трябва само да мина през тюленово че там международната среща по DWS няма как да я пропусна - и после ме чакайте...  ;D
ех че кеф,
ех че кеф,
на море с калашник,
на море с калашник,
хъм, хъм, тамън  ;D
Активен
T.V.U. grawlix