Airsoft Bulgaria Forum
Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Е да не повярваш направо  (Прочетена 2773 пъти)

Storm

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
    • Профил
Е да не повярваш направо
« -: май 26, 2008, 16:36:15 pm »

Днеска пак ми стана скучно та реших да се поровя в боклуците си и намерих един пистолет тип "робокоп" от тея за по 4 лв
Взех една прашасала кутийка със сачми и напълних пълнителя докрай,качих се на стълбите,а долу на дивана оставих една мишенка,приблизително на 10 м разстояние,бре уцелих.Точна стрелба!Учуден,поставих мишената на терасата и отидох до края на коридора(прибл.20м) пак уцелих,малко криво ама,да не вярваш.Другото,което ми направи впечатление е все пак,че пълнителя беше пълен докрай и пак не ми правеше проблеми като повечето оръжия със сачми(не изтрелваше по няколко топчета наведнъж).И на всичкото отгоре на корпуса пишеше Air Soft,а не Air Gun както пише по повечето оръжия със сачми :) .Та ето снимка на пластмасовото чудо(имам го от 4 години)

Не знам дали става за CQB,ама доста пъти съм го изтървал и нищо му няма
Активен
"U gotta problem,I got problem,and resolver,and his name is Revolver" из "Natural Born Killaz" на Др.Дре

Vorux

• Неактивен Неактивен
  • Публикации: 795
    • Профил
Re: Е да не повярваш направо
« Отговор #1 -: юни 15, 2008, 09:43:16 am »

Идеално ще да е за зимата - тогава батерия и дюза се пукат от студ, а спрингърите пеят ли, пеят...
Активен
И Исус го попита: Как ти е името? А той Му каза: Легион ми е името; защото сме мнозина.